anenmarkt tempo-team BEZORGERS», Lijnoperator productiechef tempo-team MEDEWERKER BEDIENING m/v Powered by Q JobTrack.nl MONTAGEMEDEWERKERS (m/v) WERKNET Dagblad De Telegraaf De Telegraaf op zondag Werkt voor Ouderen Voor ons restaurant in het atrium op locatie Ter Reede zijn wij op zoek naar een op oproepbasis Als medewerker bediening bent u het gezicht van het restaurant. U hebt intensief contact met onze gasten en weet het hen naar de zin te maken. U neemt bestellingen op, handelt die af, rekent af en verricht alle noodzakelijke kassahandelingen. Door uw inzicht en uw commerciële en gastvrije houding levert u een positieve bijdrage aan de goede sfeer en aan de omzet. Verder zorgt u ervoor dat het restau rant er aantrekkelijk en verzorgd uitziet, zodat de gasten zich thuis- voelen. Wij zoeken flexibele en servicegerichte kandidaten met aantoonbare horeca-ervaring. De werkzaamheden vinden plaats volgens een 7-daags rooster. Naast een passend salaris (FWG schaal 20, max. 1.887,61 bij 36 uur per week) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer N. Altikulag. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 0118-448448. Bent u geïnteresseerd? Stuurt u dan uw schriftelijke reactie voor 15 oktober a.s. onder vermelding van vacaturenummer 0641 naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, personeelszaken of per e-mail naar info-pz@werktvoorouderen.nl Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Het monteren van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aansluiten van kabelbomen in de zonnebank, het monteren van div. elektrotechnische componenten, de eindcontrole en het verzend- klaar maken. De werkzaamheden zijn technisch van aard dus een afgeronde LBO-opleiding en affiniteit met elektro-werkzaamheden zijn noodzakelijk. Dit betreft een functie in dagdienst. Voor deze vacature geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: - Kwaliteitsbewustzijn - Stressbestendig - Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) - Eigen vervoer - Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen - Aansluitend cv Heb je interesse reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag. Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 4611 PB Bergen op Zoom 0164-259300 DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmüider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in OOST-SOUBURG Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Bezorging De Telegraaf van maandag tot en met zaterdag tot 7.00 uur in de ochtenduren Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging De Telegraaf op zondag tot 9.00 uur in de ochtenduren Leeftijd vanaf 15 jaar Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden INDUSTRIE Productiemedewerker m/v ben jij in het bezit van eigen vervoer; wil je lekker wat geld bij verdienen en spreekt productie werk jou aan? Kom dan als productie medewerker werken! Schrijf je snel bij ons in, dan kan je snel aan de slag! De fabriek draait drie weken en dan ligt de fabriek twee weken stil. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes SCHOONMAAK Schoonmaker m/v vooreen bedrijf in de regio. Wij zijn dringend op zoek naar schoonmakers (m/v), ben jij voornamelijk beschikbaar op vrijdag en wil je een leuk zakcentje bij verdienen, meld je dan snel bij ons aan! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes ZORG Verpleegkundigen, verzorgende/ helpende m/v voor diverse zorginstellingen in Goes en omgeving. Je bent in het bezit van een geldend diploma, A-verpleegkundige of verzorgende. Binnen de werktijden zijn er meerdere opties om parttime of full time te werken of op oproep basis. Spreekt dit je allemaal aan?! Reageer dan snel op deze vacature! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes Zo werkt het. De schaal- en schelpdierenbranche is boeiend en ook veeleisend. Al jaren is Koninklijke Prins Dingemanse toonaangevend in deze sector. Wij leveren kwaliteitsproducten aan het supermarktkanaal en via gespecialiseerde groothandel aan visspeciaalzaken en restaurants in heel Europa. Onze ambitie gaat echter verder en wij willen doorgroeien, ons product assortiment verbreden en onze positie verder versterken in de verschillende markten. Wilt u deel uitmaken van een meer dan 125 jaar bestaand innovatief en steeds vernieuwend familie bedrijf? En werken in een team met enthousiaste, betrokken collega's, reageer dan op één van de onderstaande vacatures: Voor de Business Unit Uit de Schelp zoeken wij fulltime (m/v): Voor mensen die mee willen groeien in een moderne productie omgeving ligt hier een uitdaging. U werkt in teamver band met uw collega's, u stuurt zelfstandig de productie lijnen aan, waarbij u zelf actief meewerkt en niet bang bent om initiatief te nemen. Van u wordt tevens verwacht dat u actief meedenkt bij vernieuwingen binnen de productie af deling. Dit alles doet u in samenwerking met de bedrijfsleiding, aan wie u ook rapporteert en verantwoording aflegt. Voor de functie lijnoperator vragen wij: MBO werk- en denkniveau. enkele jaren ervaring in een productie omgeving en ervaring metinpakmachines. leidinggevende capaciteiten en zelfstandig kunnen werken, flexibele instelling. Voor de functie productiechef vragen wij: MBO/HBO werk-en denkniveau. enkele jaren ervaring in een productie omgeving. leidinggevende capaciteiten en zelfstandig kunnen werken. goede communicatieve vaardigheden, flexibele instelling. kennis van de Engelse taal is eeri pré. Van Koninklijke Prins Dingemanse kunt u het volgende verwachten: een groeiend familiebedrijf met een prettige, uitdagende werksfeer, investering in innovatie en deskundigheid. een bedrijf met een moderne bedrijfsvoering waar gewerkt wordt volgens de meest recente kwaliteit - managementsystemen. aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en goede arbeidsomstandigheden. Spreken onze ambities u aan en bent u ervan overtuigd dat u de geschikte kandidaat bent voor één van bovenstaande functies stuur of mail dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar: Koninklijke Prins Dingemanse, t.a.v. mevrouw T. van Loon, afdeling P&O, Postbus 63,4400 AB Yerseke of naar: t.van.loon@prinsendingemanse.com. Wilt u meer weten over Koninklijke Prins Dingemanse en onze producten bezoek dan onze website: www.prinsendingemanse.com. Voor deze functies kan een psychologische test onderdeel uitmaken van de sollicitatie procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

de Faam | 2006 | | pagina 48