VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN le Woensdag 27 september 2006 - Pagina 20 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg WIJZIGING ALGEMENE PLAAT SELIJKE VERORDENING 1997 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van ae gemeente Middelburg in de vergadering van 27 maart 2006 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997 (wijziging 17a). Deze wijziging betreft de aanpassing van het artikel inzake het voorkomen van milieuverontreiniging. De aanpas sing is een gevolg van het provinciaal vastgesteld stookbeleid. Deze verordening treedt in werking op 5 oktober 2006 en liat voor een ieder ter inzage bij de informatiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschik king Aanvraag en ontwerpbeschik king Buraemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een vergunning als bedoeld in artikel 8.1, lid 1, onder a en c van de Wet milieubeheer is inge diend door Constructiebedrijf Hillebrgnd bv. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van werktuigkundige con structies op het gebied van wea- en waterbouw. De inrichting is gelegen aan de Kleverskerkseweg 83, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nrs. 210, 248 en 577. Een ontwerpbeschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen vanaf 28 september tot en met 8 november 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd, telefoonnum mer 67 52 48. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze Vanaf 28 september tot en met 8 november kunnen gemotiveerde ziens wijzen over de ontwerpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het colle ge worden ingediend. Ook kunnen tij dens een gesprek met een medewer ker van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving mondelinge zienswijzen naar voren worden gebracht. U kunt hiervoor een afspraak maken via telefoonnummer 67 52 48. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegings kader gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheim houding van de persoonlijke gegevens te honoreren. ACCEPTATIE MELDING VAN VERANDERING ARTIKEL 8.19 WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 5 september 2006 is ingekomen een melding als bedoeld in artikel 8.19 van de Wet milieubeheer van de heer H. Goedhart van Stal Groot Prooi jen voor veranderingen met betrekking tot de inrichting, gelegen aan de Geersesweg 10, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is ver leend. De verandering betreft een uit breiding van de inrichting met negen paardenboxen. Het aantal paarden blijft gelijk. De voorgenomen verandering van de inrichting leidt niet tot andere of grote re nadelige gevolgen voor het milieu dan die ae inrichting op grond van de verleende vergunning mag veroorza ken. De voorgenomen verandering geeft derhalve geen aanleiding tot wij ziging van de milieuvergunning. Om deze redenen hebben wij besloten de melding te accepteren. Inzage Ons besluit en alle relevante stukken liggen vanaf 28 september tot en met 8 november 2006 elke werkdag tij dens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op don derdagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd, telefoonnum mer 67 52 43. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en tenminste het volgende te bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien u van mening bent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Rijwielhandel Rens Petiet voor een inrichting ten behoeve van verkoop en opslag van consumentenvuurwerk en de verkoop en reparatie van fietsen. De inrichting is gelegen aan de Korte Noordstraat 53-55. kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nrs. 4063 en 4064. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf 28 september tot en met 8 november 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch te wor den aangevraagd, telefoonnummer 67 52 48. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Beroep Van 29 september tot 9 november ■2006 kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een ziens wijze naar voren hebben gebracht over de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op ae betrok ken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Voor zowel net indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht gehe ven. KENNISGEVING MELDINGEN ARTIKEL 8.41 WET MILIEUBE HEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de volgende besluiten: Besluit detailhandel en am- bachtsbedrijven milieubeheer: Lange Delft 32-36: Miss Etam BV voor het van toepassing zijn voor het reeds aanwezige winkelbedrijf voor het plaatsen twee airco's Langevieleweg 81: Apotheek Stromenwijk 't Zand voor het van toepassing zijn voor de reeds aan wezige apotheek voor veranderin gen binnen deze inrichting Mortiereboulevard 8: Karwei Bouwmarkt voor het oprichten van een detailhandel. Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen: Herfzweg 12: Grandcafé Cheerz voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezige bedrijfskeuken Kromme Weele 1-3-5: nachtcafé "Rooie Oortjes" voor het van toepas sing zijn voor het reeds aanwezige horecabedrijf voor uitbreiding Lange Noordstraat 8: restaurant "Peper Zout" voor het van toepas sing ziin voor het reeds aanwezige horecabedrijf voor veranderingen aanbouw spoelkeuken Markt 59: Fonsie's Snackbar voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig frituurbedrijf voor veranderingen betreffende uitbrei ding aantal zitplaatsen binnen deze inrichting. Besluit woon- en verblijfsge- bouwen milieubeheer: Buitenruststraat 221: Zorgstroom/ Verpleegcentrum Buitenrust voor het van toepassing zijn voor het reeds aanwezige verpleeghuis voor ver anderingen inrichting. Besluit opslag en transportbe drijven milieubeheer: Kuipersweg 18: Hebu Plus BV voor het van toepassing zijn voor de reeds aanwezige groothandel en het servicebedrijf voor hydrauliek en pneumatiekleidingen voor verande ringen binnen deze inrichting Noordweg 376: Caravanstalling Meijer voor het oprichten van een caravanstalling. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de milieuvoorschriften behorende bij de bovenvermelde besluiten van toepassing. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergun ning zijn ingekomen voor: Benensonstraat 6: vergroten woning met dakopbouw t.b.v. extra slaapka mer Bree 50/50A: aanbrengen ladder- haken Hoogaars 14 te Arnemuiden: plaat sen carport Laan van London 1: bouwen vrij staande woning Lange Noordstraat 4: veranderen reclame Nieuwe Vlissingseweg 270: bou wen stenen berging en tuinmuur Pottenbakkerssingel 2: plaatsen nieuwe condensors Punt 11: opnieuw leggen stoep Rouaansekaai 25: storten beton- vloer in kelder Sint Antheunisstraat 19: vervangen schuur en wijzigen kozijnen Sportlaan 25: plaatsen afdak Veerseweg 197: bouwen garage Vlasmarkt 18-20: intern wijzigen begane grond van twee horecapan- den en wijzigen reclame. I IIV^I I I IUIIC uvci u« /erkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon Informatie over deze bouwplannen is verkrijc' dienst I 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Anodeweg 1: aanbrengen reclame (15-9) Brandenburqlaan 53: bouwen side room aan linker zijgevel en plaatsen serre aan achtergevel (15-9) Jan van Hoofkwartier 102: plaatsen dakkapel (15-9) Kromme Weele 1-3 en 5: wijziging Burgc op reeds eerder verleende gebruiks- Mida vergunning, inhoudende dat het □d voldoet aan de brandveilig- svoorschriften (15-9) Mortiereboulevard 16: aanbrengen reclame (15-9) Penninghoeksingel 53: slopen bal kon en vloer begane grond (15-9) Penninghoeksingel 53: veranderen begane grond van koetshuis in een kantoorruimte (15-9) Spuistraat 30: plaatsen drie dakka pellen, een dakraam en een dubbe le deur (15-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak- tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze heeft ingediend (alsmede dege ne die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te heb ben ingediend) kan tijdens genoemde inzagentermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Klaverakker 33 te Arnemuiden: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning Londensekaai 19: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aanbrengen gevelreclame Oranje Nassaustraat 1 te Arnemuiden: verlenen van vrijstel-, ling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning Vogelstraat 30: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijke ordening voor uitbreiden woning Zuster Van Donkstraat 29 te Arnemuiden: verlenen van vrijstel ling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van uit breiden woning Vlissingsesingel 44. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 83. jes staande datum een gemotiveerd 'I burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende monumentenvergunning is verleend: Walensingel-Seisplein 15: restaure ren grafzerken op de Joodse begraafplaats. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 29 september tot en met 9 november 2006, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 29 september tot en met 9 november 2006 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. GEDOOGBESLUIT TIJDELIJKE SPELCONTAINER ZANDKREEK- STRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 12 september 2006 hebben besloten voor een in 2001 geplaatste tijdelijke spelcontainer (unit) "de Babbelaar" op het pleintje aan de Zandkreek- straat, waarvan de geldigheidsduur van de verleende tijdelijke bouwver gunning en -vrijstelling ex artikel 17 van de Wet op de ruimtelijke orde ning op 22 augustus 2006 is beëin digd, een gedoogbesluit te nemen. Lees verder op pagina 2

de Faam | 2006 | | pagina 20