MEER KEUZESWWW. ZE EL AND. NL 7 MAART 'Het water is een belangrijke inkomstenbron voor Zeeland. Daarvan moeten we zoveel mogelijk gebruik maken.' 'Het water vormt een bedreiging voor Zeeland, waar we ons goed tegen moeten beschermen.' Open dagen VERKIEZINGEN PROVINCIALE STATEN ZEELAND Provincie Zeeland SHVV'3i-t'Sx:-:' - A"v Ifo -r~ kies en stem Zeilen op het Veerse Meer, duiken in de Oosterschelde, zwemmen in de Noordzee, maar ook de watersnoodramp van 1953 en risico's rond schepen met gevaarlijke lading; water speelt een prominente rol in Zeeland. De uitgebreide watersportmogelijkheden zijn een belangrijke bron van inkomsten. Maar het water vormt ook een voortdurende bedreiging die goed moet worden ingedamd. De combinatie van economisch belang en bescherming tegen het water gaat niet altijd samen. Soms moet er dan ook een keuze worden gemaakt. De Provinciale Staten van Zeeland beslissen over kust en veiligheid. Maar wie kiest de leden van de Provinciale Staten? Die keuze ligt bij u, als inwoner van Zeeland. Op 7 maart 2007 kunnen alle stemgerechtigde inwoners van Zeeland hun stem uitbrengen bij de Verkiezingen Provinciale Staten Zeeland. Op die manier beslist u mee over hoe we omgaan met de kansen en bedreigingen van de Zeeuwse wateren. Wilt u zelf het belang van de bescherming tegen het water ervaren? Wilt u zien wat de Provincie onderneemt op het gebied van veiligheid? Kom dan naar de open dag over Kust en Veiligheid op zaterdag 30 september van 13.00 uur tot 17.00 uur bij het Strandpaviljoen 'Piet Hein' in Vlissingen. Bouw samen met professionele zand sculptuurbouwers een kunstwerk. Verdedig een strandhuisje tegen het water. Ga mee met een 'weerwandeling' verzorgd door Marjon de Hond of Jos Broeke. Maak een wandeling waarbij u meer hoort over het project 'Zwakke Schakels'. En nog veel meer leuke dingen; ook voor kinderen. De Zeeuwse politici zijn natuurlijk ook aanwezig. Ga met ze in gesprek over de rol van het water in Zeeland of laat een boodschap voor ze achter op één van de posterborden. Nieuwsgierig naar de andere-activiteiten tijdens deze 'doe-dag'? Kijk voor het volledige programma op www.zeeland.nl 7 maart 2007: Verkiezingen Provinciale Staten Zeeland. Op die dag kunt u aan geven welke richting Zeeland op moet. Tussen nu en 7 maart 2007 laten wij u op verschillende manieren weten wat de provincie doet. We nemen u mee door 'provincie-land' aan de hand van de thema's 'Kust Veiligheid', 'Kleine Kernen Platteland', 'Mobiliteit', 'Ecologie Water' en 'Economie'. Elk thema krijgt een eigen open dag op een spannende locatie, met een actief programma en politici waar u mee in debat kunt gaan. Kust en Veiligheid Kleine Kernen en Platteland Mobiliteit Ecologie en Water Economie Centrale open dag zaterdag 30 september zaterdag 28 oktober zaterdag 25 november zaterdag 20 januari zaterdag 10 februari zaterdag 3 maart Strandpaviljoen 'Piet Hein', Vlissingen Zeelandnet studio's, Kamperland Zeeuws-Vlaanderen Oosterschelde Locatie nog niet bekend Abdijcomplex Middelburg

de Faam | 2006 | | pagina 16