tempo-team GEEF Filiaal Goes Pearyweg 27 ROOMPOT VAKANTIES Word t collectant dé Weekkrant De Faam WE HEBBEN PLAATS VOOR NIEUWE MEDEWERKERS! PVC-BUIZEN (Wedkamp* CONTROLEUR M/V www.roompot.nl/vacatures Heeft u 'm al gedaan? diabetes geen kans Diabetes Fonds Wil jij straks ook een leuke baan..? Haal dan nu je diploma! dag- en avondopleidingen: Laatste inschrijfniogelijkheid S Woensdag 13 september 2006 - Pagina 42 We zoeken een actieve jonge man/vrouw, die onze zuivelafdeling wil verzorgen. Tot de werkzaamheden behoren tevens: het doen van bestellingen en het boodschappen afleveren bij klanten etc. Leeftijd vanaf 18 jaar, in bezit van rijbewijs, een zakelijke instelling is gewenst. Een representatieve jonge man/vrouw, die ons team in de drogisterij wil versterken. Leeftijd vanaf 17 jaar, heeft goede omgangsvormen. Opleiding tot assistent drogist(e) is mogelijk (niet noodzakelijk). Wij bieden voor beide gevarieerde functies een prettig werkklimaat, een 37-urige werkweek en mogelijkheid tot opleiding. Interesse? Bel of schrijf ons! GOLFF DE VISSER, DORPSSTR. 20, 4356 AJ OOSTKAPELLE, TEL. 0118 581654 Meer dan 20.000 technische artikelen op voorraad. KANTOOR HR administrator m/v voor GE in Bergen op Zoom. Je hebt een administratieve opleiding en ervaring op een HR afdeling. Je bent een teamplayen flexibel, initia tiefrijk, verantwoordelijk en klantvriendelijk. Je kunt zelf standig werken en hebt goede organisatorische eigen schappen. Beheers je de Engelse taal in woord en geschrift? Dan zijn wij op zoek naar jou! De functie is full time, per direct en voor langere tijd. Informatie: 016$ 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan IBergen op Zoom Credit Collection Specialist m/v for GE. Requirements: University degree preferred, Minimum of two-four years directly'related experience to cash collec tion or customer service. Ability to work under pressure in a fast paced environment. Multilingual preferred native English and French. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan IBergen op Zoom Ervaren salarisadministrateur m/v bij GE.Je hebt twee tot vijfjaar relevante werkervaring. Je spreekt en schrijft vloeiend Engels en je ben daarnaast ook nog accuraat en flexibel. Interesse? Dan hebben wij een baan voor je! Deze functie is fulltime en voor langere tijd. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Training Administrator m/v for GE. Do you have experience with coórdination.and execution of all to trai ning related administrative tasks? You also have to do the planning of the training sessions and facilitating the actual training course to administering the training results. You have to act as coordinator for the Training Support team (3.5 fte including this role).This is a permanent job. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan I r Bergen op Zoom TECHNIEK Monteur m/v voor GE Plastics in Bergen op Zoom. In deze functie zorg je samen met collega's voor periodiek, preventief en predictief onderhoud en los je storingen op. Er worden hoge kwaliteitseisen gesteld om de betrouwbaarheid van de installaties te verhogen. Daarbij wordt een actieve bijdrage verwacht in verbeteringspro cessen, het toezien op een veilige werkplek en het zelf opzetten van onderhoudsprogramma' s.We zijn op zoek naar kandidaten met mbo-electrotechniek/meet en regel techniek en/of wtb (schoolverlater of enkele jaren rele vante werkervaring) en ervaring met het werken met een PC en PLC besturingen.Verder ben je bereid tot het zelfstandig lopen van consignatiediensten. Je werkt in dag dienst. Je krijgt van ons bij aanvang direct een detache- ringscontract Informatie: 0164 29 31 93, Mayke Drijver, Plasticslaan I, Bergen op Zoom Chemisch operator m/v voor GE in Bergen op Zoom. Je werkzaamheden bestaan uit het beheersen van het productieproces, het nemen van actie bij afwijkingen en bijdragen leveren aan het verbeteren van de pro cessen. Heb je een afgeronde opleiding mts-procestech- niek of hts-chemische technologie en vapro b met rele vante werkervaring? Wil je ook nog in vijf-ploegen werken? Deze vacature is per direct en op contract basis. Informatie: 0164 29 31 93, Mayke Drijver, Plasticslaan IBergen op Zoom Compounding operator m/v voor GE in Bergen op Zoom. Als operator ben je verantwoordelijk voor het beheren en continueren van het productieproces. Je kunt ingezet wórden op diverse posities binnen het proces, werkzaamheden kunnen bestaan uit, afwegen van grond en kleurstoffen a.d.h.v. lijsten uit de computer; vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor de extruders en verpakkingsmateriaal, instellen van machines, oplossen van kleine storingen, schoonhouden van de werkplek, kwaliteitscontrole. Kwaliteit en veiligheid staan hoog in het vaandel. Je hebt vapro a/b niveau. Compounding ervaring en heftruckcertificaat is wenselijk. Je bent accu raat, een teamplayen proactief, gedreven erï zelfstandig. Ben je bereid om in twee- of vijf-ploegen te werken en heb je interesse? Reageer dan snel! Het betreft een full time functie voor langere tijd. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan IBergen op Zoom Medewerker analytical technology m/v voor GE. Je hebt interesse in Research Development. Je bent flexibel en resultaat- en kwaliteitsgericht Je hebt een goede kennis van de Engelse taal en een mbo-/hbo-oplei- ding in de richting chemie/techniek. De functie kan zowel in dagdienst als in vijf-ploegendienst uitgevoerd worden, afhankelijk van kennis en ervaring. Informatie: 0164 29 31 93, Monique Reijngoudt, Plasticslaan IBergen op Zoom INDUSTRIE Laborator m/v voor GE. Als laborant is je taak het analyseren van standaard monsters en analyseverzoeken volgens procedures QA-LXC. Controle en rapportage van analyseresultaten, I e lijns onderhoud en calibratie analyseapparatuur QA-LXC. Dit gecombineerd met che- misch-operator functie. Wij vragen MLO/ HLO Analytische Chemie. Deze functie is in vijf-ploegen. Je krijgt een detacheringscontract. Informatie:.0164 29 31 93, Mayke Drijver, Plasticslaan IBergen op Zoom www.tempo-team.nl Zo werkt het. Inclusief mof ('zonder mof). Prijzen zijn excl. BTW. diam. mm lengte m €/m 110x 3.2 5 1.28 125 x 3.2 5 1.62 160 x 4 0 5 2.96 200 X 5 0 3 753 250 x 7 3 3 12.37 315 x 4.8' 5 18.64 315 x 6.2' 5 23.86 400 x 9 8' 3 27.12 Vakantiepark Roompot Beach Resort te Kamperland vraagt per direct een voor de afdeling Huishoudelijke dienst. Wij zoeken iemand voor het gehele jaar op maandag en vrijdag. Werktijden variërend tussen 8.00 uur -16.00 uur. Wat houdt de functie in? U controleert de kwaliteit van de schoonmaak en de staat van de verhuurobjecten en u zorgt dat deze voor 15.00 uur weer schoon en compleet zijn voor verhuur. U bent verantwoordelijk voor een eigen team schoonmaak(st)ers. Wat vragen we? U kunt goed omgaan met mensen en bent in het bezit van eigen vervoer. Wat bieden we? Starters uurtarief van 8,40 netto per uur en na proef periode van 3 maanden 9,08 netto per uur. U kunt met uw gezin gratis gebruik maken van het zwemparadijs, sauna, zonnebank, squash-, tennis- en bowlingbaan. Goede reiskostenvergoeding. Interesse? Bel van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 uur en 16.00 uur naar: Mevr. S. van de Merwe, tel.: 0113-374136 of Mevr. M. Kusse, tel.: 0113-374441 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bel voor gratis catalogus: 088 - 22 88 000 www.wildkamp.nl De Diabetes Risicotest I Meet uw risico om diabetes te krijgen. Haal de Diabetes Risicotest met centimeter bi) de apotheek. 01 test uw risico op, www.kijkopdiabetes.nl collecteweek van 29 oktober t/m 4 november 2006 De collectebussen staan al klaar. Bel (033) 422 65 20 of ga naar www.diabetesfonds.nl Gratis advertentie In sept 2006 start I.I.O. weer met Receptioniste/Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerkster (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) Wekelijks 1 lesbijeenkomst (1 avond of ochtend) Uitbreiding met boekhouden mogelijk I.I.O. leidt op voor landelijke LSSO diploma's Geen speciale vooropleiding noodzakelijk Ook uitstekend voor herintreedsters, omscholing, reïntegratietrajecten en schoolverlaters no Brochure: Kantoor- en Informatica-Opleidingen 'BaGtms^ 0800-4464464 Goes, Hulst, Oostburg, Middelburg, Terneuzen, Vlissingen en Zierikzee www.iio.nl

de Faam | 2006 | | pagina 42