NAAMBELLEN STEEDS POPULAIRDER NAAMBEL WIN!! 0909-Winnaar Marco Borsato Jongeren nu ook aan de bingoballen rrAwsflrmiiUDe Faam Training |Hoe goed te tillen? Walvissen in het museum Wandelen over het Damespad Nieuwe workshops Werk in Uitvoering Gemak dient de mens: in navolging van de VS is Nederland sinds 2000 begonnen met het invoeren van naambellen. Dit fenomeen is erop gebaseerd dat (bijna) alle druktoets telefoons, inclusief mobiele telefoons, zijn uitgerust met zowel nummers als letters. In de VS, Australië en Engeland is liet naambellen al langer bekend. In de VS heeft 70% van alle bedrijven een of meerdere naamnummers als extra ingang naar hun bedrijf. In Nederland wordt naambellen nu met name gebruikt in de vorm van servicenummers, voor merken, bedrijven en beroepen. Bekende voorbeelden zijn 0800-Cocacola (op alle flessen en blikjes vindt u het naamnummer), 0800-Citroen en 0900-Nintendo. Een serie voorbeelden van merken nummers vindt u op http://www.unilever.nl/onzemerken/contact.asp Hoe werkt naambellen? Naambellen is kiezen met de letters op de toetsen van uw telefoon. Omdat per cijfer een aantal letters zijn toegewezen is het mogelijk om woorden te vormen. Soortgelijk als SMS, alleen is naambellen zelfs nog iets gemakkelijker. U hoeft namelijk maar een keer de toets in te drukken waar de gewenste letter staat. U naambelt bijvoorbeeld het woord SLIM door 7(S) 5(L) 4(1) 6(M) in te toetsen. Slim, toch? Namen onthouden immers veel gemakkelijker dan nummers! En logisch: bedrijven en personen worden toch ook niet met nummers aangeduid? Uitgebreide informatie en alle mogelijkheden vindt u op www.naambellen.nl Leer u zelf naambellen en maak kans op o.a de volgende fantastische prijzen: Hapro Pearl 10 V zonnehemel - V statief - 10x110 watt Philips Cleo Performance lampen - Elektrische tijdsklok - 195x88xl95cm- 230V/50hz - 2 jaar garantie Beschikbaar gesteld door: Horizon Bruin Fit. www.fitness4home.nl VIP arrangement: Optredens in Gelredome Inclusief diner; Oktober www.b2bevents.nl/cultuur Bel:W^\J^" IBIIIOOI (0909-9466227; 45 c/p min.) Elke 100e beller wint een prijs. U kunt zo vaak meedoen als u wilt. Deze actie loopt: tot medio oktober. De uitslag wordt bekend gemaakt op naambellen.nl. Naambellen in uw eigen regio: nu altijd een specialist bij de hand!) Naambellen.nl promoot samen met Gouden Gids media de zgn. beroepsnaamnummers. Dit zijn naamnummers die u kunt bellen waarna u direct wordt doorverbonden met de dichtstbijzijnde specialist, per beroep, in uw regio. Altijd direct hulp bij de hand! Praktijk voorbeeld Hacktic Computer Products BV uit Terneuzen, klant 0900-Computer "Fantastisch idee dat naambellen! Wij hebben ons 0900-Computer nummer nog niet zo lang, maar het levert nu al nieuwe klanten. Omdat er in onze branche zoveel aanbieders zijn, zien mensen door de bomen het bos niet meer. Heel handig als je dan via een eenvoudig in te toetsen nummer direct bij de juiste mensen terecht komt. Het leuke is ook dat er mensen bellen vanuit andere plaatsen. Dat levert ons vaak meer dan die ene bellende klant op. Ons werkterrein wordt daardoor groter en onze regiofunctie wordt zo versterkt. Ik ben blij verrast met het resultaat ondanks de korte tijd dat wij er gebruik van maken. Voor de toekomst ziet het er zeer rooskleurig uit!" Andere naamnummers in uw regio: J 0800-Leningen 0800-Kozijnen 0900-Autoschade 0900-Advocaat 0900-Slotenmaker 0900-Schilder 0900-Koopwoning 0800-Boekhouder 0800-Dakdekker 0800-Verhuizen 0900-Klussen 0900-CVService 0900-Rijschool 0900-Elektricien Meer voorbeelden en mogelijkheden voor bedrijven op www.naambellcn.nl MIDDELBURG - Wijkver- eniging Middelburg Zuid houdt vrijdag 15 september voor de eerste maal een Su- perPuberBingo. De avond is bedoeld voor jon geren van twaalf tot en met ze ventienjaar. Er zijn prijzen zoals een MP3-speler, mobiele tele foon, digitale camera, bio scoopbonnen en nog een hele hoop andere prijzen. Er worden zes rondes gespeeld. SuperPuberLeden betalen twee euro en niet leden vier euro. Het bingoën is van 19.00 tot 22.00 uur in het Palet aan de J. van Reigersbergstraat 2. MIDDELBURG - Hoe til je een zware doos, stoel of een persoon die bedlegerig is of gehandicapt? Op 19 september is van 13.30 tot 15.30 uur in zorgcentrum de Haagbeuk, Adriaan Coorte- straat 1 in Middelburg een tiltraining. Meedoen kost 7,50 euro. Opgeven en info via: 0118-553530. AZZziet eeuwfeest als mijlpaal DOOR ELLEN DE VRIEND MIDDELBURG - Een eeuw hulpverlening aan kinde ren en ouders met opvoe- dings- en ontwikkelings problemen. Dat is een mijl paal die de stichting Agogi sche Zorgcentra Zeeland (AZZ) niet zomaar voorbij wil laten gaan. Daarom is er 27 september een groot feest in Middelburg. Het eeuwfeest wordt gevierd op Sportpark Voorborch in Mid delburg en is bedoeld voor alle jongeren die hulp kregen en krijgen van AZZ. 's Middags zijn er spelen die worden afgesloten met een barbecue. In de avon duren is er karaoke, zijn er be kende dj's en een optreden van de populaire Zeeuwse djembé- band Hardslag. Behalve een feest voor jongeren houdt AZZ op 24 november ook een feest voor (oud) personeel in Vlissingen. "Ik roep iedereen op om zich aan te melden, voor vervoer wordt gezorgd", zegt medeorganisator van het feest en gezinsbegeleider Cora Vogel. Bij een eeuwfeest hoort ook een stukje geschiedenis. Foto's ogel vindt het moeilijk om daar iets over te vertellen. Een kijkje bij de expositie zegt volgens haar meer. Hoewel er'weinig aan de wanden in het kantoor hangt, geeft het toch een in druk. Er hangt een foto van do minee N. de Ligt, die in 1906 de Vereeniging Kinderzorg op richtte. "Uitsluitend Hervorm de wezen, hulpbehoevende en verwaarloosde kinderen. Ka tholieke kinderen gingen naar Brabant", vult Jan de Roos aan. Hij begon als groepsopvoeder - toen nog oom genoemd - van jongens aan de Veersesingel en is nu personeelsplanner. Er hangen foto's van slaapzalen met keurige rijen bedden en jongens- en meisjestehuizen. "De jeugd is nu mondiger en we hebben nu veel meer knowhow, behandelingen en professione le hulpverleners", zegt Vogel. Jaarlijks neemt stichting AZZ circa duizend kinderen onder de hoede. MIDDELBURG - In het Zeeuws Museum in Middelburg is de ex positie Walvissen in Zeeland te zien. Er is een ruimte ingericht waar wonderlijke schedels, skeletten, fossielen, gesteenten en de Nehalenniasteen te zien is. De toegang is gratis. OOSTKAPELLE - Het Da mespad, voor lesbische vrouwen, tussen Dom burg en Oostkapelle be staat twee jaar. Dat wordt van 15 tot en met 17 sep tember gevierd met een Damesweekend met al lerlei activiteiten. Het Damespad Zeeland werd op 19 september 2004 geopend. "Natuurlijk mogen mannen het pad ook bewan delen, de weg is voor ieder een. Toch is er een verschil. De herkenbaarheid zit in het speldje. Het is een manier om informeel contact te leg gen. Wie het zien wil ziet het", legt Anke Jansen uit. Zij verwacht komend weekend zo'n twintig vrouwen op de camping Oba's Hofje bij Oostkapelle. "Veel vrouwen komen uit Noord-Holland, omdat zij Zeeland een fijne provincie vinden. Maar in Zeeland is ook al twee jaar een Wuvenwandelgroep van lesbische vrouwen, die elke maand op zondag een wan deling maken." Zaterdag kan iedereen die mee wil doen aan de activiteiten om 13.00 uur terecht op Oba's Hofje. Een groepje gaat vliegers ma ken, terwijl anderen een mu seum of Jazz by the Sea be zoeken. Zondag wordt om 10.30 uur verzameld bij café restaurant Het Groentje in Domburg om het achttien ki lometer lange pad te lopen. MIDDELBURG - In de Gast- huiskerk in Middelburg is morgen (14 september) een inloopmorgen. Tussen 9.30 en 11.30 uur kan ingeschre ven worden voor verschillen de workshops in het nieuwe seizoen. De workshops zijn op woensdag. De kosten per workshop bedragen tussen de 12 en 15 euro. Met het eindbedrag wordt het Om- Lady's Hospital in Zambia gesteund. MIDDELBURG - Beelden van de Arnhemse kunste naar Erik Buijs zijn tot 8 no vember te zien in Borneo aan de Kuiperspoort 22 in Mid delburg. Het werk is in diver se stadia van wording te zien, in een atelierachtige ensce nering. Borneo is open van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en op zondag tijdens de Kunst en Cultuurroute van 13.00 tot 17.00 uur. u u m m leningen hypotheken kozijnen en kapellen complete schadeafwikkeling voor al uw verhuizingen Sleutel kwijt of afgebroken? onderhoud precisie makelaar bij aan verkoop voor al uw administratie dakreparaties en bedekking voor al uw verhuizingen voor al uw kluswerk cvketels onderhoud auto-, motor en theorie elektriciteit installateur 0900-Hovenier ontwerp tuinaanleg

de Faam | 2006 | | pagina 41