VAN DE Le dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 13 september 2006 - Pagina 34 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg CONCEPT VERORDENING SOCIALE CLIËNTENRAAD WALCHEREN De concept Verordening Sociale Cliëntenraad Walcheren Jigt ter inza ge en kan tegen betaling van kosten worden verkregen. De concept-verordening zal aan de gemeenteraad ter besluitvorming worden aangeboden. AANVRAAG DRANK- EN HORECAVERGUNNING Ter voorbereiding op een beslissing van de Stichting Zorgstroom tot ver lening van een Drank- en Horecavergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor een horecabedrijf gevestigd aan de Buitenruststraat 221, ligt de aanvraag en de ont- werp-vergunning zes weken ter inza ge- In verband hiermee liggen genoem de stukken gedurende zes weken, vanl 5 september tot en met 26 okto ber 2006 ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze ken baar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: - het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Pijpstraat 9 te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de arts waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken; - het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Veerseweg 21 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken; - het parkeren te verbieden op drie aan het Simpelhuisplein gelegen parkeervakken, behalve voor de artsen waarvoor de parkeervakken zijn bestemd. eaen de besluiten kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 26 oktober 2006 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieningen- rechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wor den griffierechten geheven. De volledige verkeersbesluiten liggen bij de infomatiebalie in het stadskan toor, Kanaalweg 3 ter inzage. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken op grond van het Verdrag van Aarhus bekend dat zij een asbestuitvoeringsplan hebben vastgesteld. Het asbestuitvoeringsplan ligt gedu rende zes weken, van 20 september tot en met 31 oktober 2006, ter inza ge bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3voor belang hebbenden ter inzage. Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldin gen ingevolge de volgende besluiten: Besluit inrichtingen voor motorvoer tuigen milieubeheer: Arnesteinweg 17: Asian Cars voor het oprichten van een autogarage en handelsbedrijf op het perceel. Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer: Lange Noordstraat 1: Stichting Roosevelt Academy voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig verblijfsgebouw voor veranderingen,binnen deze inrich ting; Oude Rijksweg 112 te Nieuw- en Sint Joosland: Maatschap Mesu voor het van toepassing zijn voor het reeds aanwezige fruitteeltbe- drijf voor het tijdelijk huisvesten van seizoen medewerkers; Poelendaelesinael 10: DELTA N.V. voor het veranderen van het reeds aanwezige kantoor door het oprichten van een koelinstallatie voor de kantoren en het plaatsen van een noodagaregaat. Besluit detailhandel en ambachtsbe- drijven milieubeheer: Lange Geere 153: Kruidvat Retail BV voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezig detail handelsbedrijf voor veranderingen binnen deze inrichting. Besluit glastuinbouw milieubeheer: van 't Hoffweg 4: Kwekerij "Blommendale" voor het van toe passing zijn voor een reeds aan wezige kwekerij voor het uitbrei den van de kas en de ditributie- ruimte, het verplaatsen van de die seltank, het aanleggen van een extra regenwaterbassin en het intrekken van het bedrijfsonderdeel warmtekrachtinstallatie. Besluit akkerbouwbedrijven milieu beheer: Muidenweq 12 te Arnemuiden: Akkerbouwbedrijf Boone voor het uitbreiden met een opslagloods Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer: van 't Hoffweg 4: Delta Utility Services voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezige warmtekrachtinstallatie. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de milieuvoorschrif ten behorende bij de bovenvermelde besluiten van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Draaicentrum Machine Exploitatie bv. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het bewerken van metaalproducten en het vervaardi gen van met name afsluiters voor de baggerindustrie. De inrichting is geprojecteerd aan de Ohmweg 20, Kadastraal bekend Gemeente Middelburg, sectie M, nr. 779. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf 14 september tot en met 25 oktober 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefo nisch te worden aangevraagd, tele foonnummer 67 52 43. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte.van de ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Beroep Van 15 september tot en met 25 oktober 2006 kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ontwerp-beschik king. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raaa van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raaa van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKINGEN WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen nadere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van nadere eisen ten aan zien van Café 't Hof, gevestigd op het perceel gelegen aan de Vlasmarkt 20 te Middelburg. Inhoud nadere eisen Op Café 't Hof is het Besluit horeca,- sport,- en recreatie-inrichtingen milieubeheer van toepassing. De nadere eisen zullen worden vastge steld op grond van artikel 8.42, eer ste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid. onder a en derde lid van het Besluit horeca-, sport,- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Wij zijn voornemens om middels een nadere eis een geluidsbegrenzer te eisen en dat de deuren gesloten die nen te zijn wanneer er muziek ten gehore wordt gebracht. Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen nadere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van nadere eisen ten aan zien van Café De Schuur, gevestigd op het perceel gelegen aan de Varkensmarkt 15, Café 't Hart van Middelburg op het perceel, gelegen aan de Zusterstraat 20 en Bar American gevestigd op het perceel Plein 1940, nummer 7. Inhoud nadere eisen Op de café's is het Besluit horeca,- sport,- en recreatie-inrichtingen milieubeheer van toepassing. De nadere eisen zullen worden vastge steld op grond van artikel 8.42, eer ste lid, van de Wet milieubeheer en artikel 5, eerste lid. onder a en derde lid van het Besluit horeca-, sport,- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Wij zijn voornemens om middels een nadere eis gedragsregels vast te stel len ten aanzien van de geluidsgrens waarden, hieronder wordt verstaan deuren gesloten houden wanneer er muziek ten gehore wordt gebracht. Ter inzage De ontwerpbesluiten en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf donderdag 14 september tot en met woensdag 25 oktober 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond ,van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient telefonisch te worden aangevraagd telefoonnummer 67 52 43. Zienswijze Belanghebbenden kunnen geduren de de terinzage termijn een zienswij ze over onze overweging om een nadere eis te stellen, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze kan worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daar om wordt gevraagd (telefoonnum mer 67 52 43, tijaens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: •Jan van Hoofkwartier 102 i.p.v. nr. 50: plaatsen dakkapel; Koningin Julianalaan 2 te Arne muiden: plaatsen zendmast t.b.v. telecommunicatie; Lange Noordstraat 14: aanbren gen reclame; Langeviele 3-5-7: aanpassen gevel en het doorbreken muur naar naastgelegen pand; Oude Koudekerkseweg 44: gedeeltelijk vergroten woning garage; Pottenbakkerssingel 2: verande ren gevelreclame; Singelstraat 13: gedeeltelijk ver anderen bestaande aanbouw; Trix Terwindtstraat 29: uitbreiden woning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbafie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, tele foon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Briandlaan 2: in gebruik nemen pand als zorgcentrum, inhoudende dat het pand voldoet aan de brandveiligheidsvoorschriften (1- 9); Dam 50: verbouwen slaapkamer tot badkamer (6-9); Het Groene Woud: slopen tegel werk in tunnel (wandtegels) (6-9); Het Groene Woud 1plaatsen tij delijk reclamedoek (6-9)- Kanaalweg 3: gedeeltelijk veran deren draqende binnenwand (6- 9); Lange Delft 13B: in gebruik nemen pand als winkelgebouw, inhouden de dat het pand voldoet aan de brandveiligheidsvoorschriften (1- 9); Mortiere: plaatsen fietsbrug t.h.v. de Howlin' Wolfstraat (1-9); Nieuwstraat 15: aanbrengen stuc werk aan achterzijde (6-9); Ohmweg 20: bouwen bedrijfsge bouw (6-9); Ravensteijnweg 1: plaatsen fiet senstalling met wasplaats (6-9); Schoutstraat 5: vergroten school gebouw en buitenberging (6-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: Laan van London 2: bouwen vrij staande woning met garage. Muddy Watersstraat 58: plaatsen tuinmuur voor woning. De vergunningen liggen met gedu rende zes weken, van 15 september tot en met 26 oktober 2006, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrij stel - lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd^) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het volgen de te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Molenberq 61: schilderen voorge vel en aanbrengen huisnaam. Nieuwstraat 44: verbouwen twee de etage en zolderverdieping. Zuidsingel 116: verplaatsen wc en keuken en vergroten bestaande badkamer. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 15 september tot en met 26 oktober 2006, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verwe ten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te Lees verder op pagina 35

de Faam | 2006 | | pagina 34