lifestyle Primera 1976 Voegwerken Staatslotenverkoop bij: Black and blue Nieuw, hip én elektriek: de QiQ dé Weekkrant De Faam Succes Kunststofmontagebedrijf F.P. POORTVLIET Naam: Telefoon: Inleveren t/m 14 oktober NIEUWBOUWVOEGWERKEN RENOVATIEVOEGWERKEN IMPREGNEREN t REINIGEN Bergkristaldijk 51 4706 DT Roosendaal GSM: 06-41248978 Mail: jkvoegwerken@home.nl Fax: 0165-388555 Wij doen u graag vrijblijvende prijsopgave Kunststof kozijnen Dakgoten met sierklossen Dakkapellen Volledige kunststof KERKHOVE Bij aankoop van één of meerdere loten voor de trekking van 10 oktober en tegen inlevering van deze bon, maakt u kans op extra prijzen in natura Het centraal kantoor is donderdag 14 september vanaf 13.00 uur gesloten in verband met de jaarlijkse personeelsdag Woensdag 13 september 2006 - Pagina 29 ARTSENPRAKTIJK RIETHOVEN WIJNGAARDSTRAAT 37, GOES TEL. 0113-223999 Biomedisch Centrum voor: Het belooft een fijn najaar te worden bij Hunkemöller. Met vooral veel intrigerende en comfortabele lingerie. Zoals de black and blue lijn voor de donkere dagen. Zwart maakt weer eens een comeback en ook donkerblauw wordt een opvallende rol toebedeeld. In i combinatie kun je zonder overdrijving spre ken van gewaagd. Wat te denken van een donkerblauwe kimono met zwarte kanten ran den? Of andersom, een zwarte bh met blauwe accenten? Eveneens adembenemend is de bus- i tiercollectie. Hunkemöller doet ook al sinds jaar en dag aan gadgets en accessoires die je outfit ex- tra mooi maken óf houden. Dit najaar komen daar weer een aantal items bij, evenals muiltjes. Amsterdam heeft het als eerste, het nieuwe elektrische vervoer middel speciaal voor in drukke steden; de QiQ. Voor toeristen natuur lijk maar ook voor ieder ander die zich snel en comfortabel wil voort- s bewegen. Het modem vormgegeven autootje is milieuvriendelijk, je hoort hem ook nauwelijks en hij brengt je soepeitjes overal door zijn kleine omvang. Hij rijdt 45 kilometer per uur en is uitgerust met een uitgebreid en modem navigatiesysteem en voorgepro grammeerde toeristische routes als de natuurroute, dekun stroute of de diamantroute. De eerste zes QiQs staan bij het Okura Hotel. Volgende maand zuilen er minstens dertig rond rijden. Ze zijn te huur voor vier of acht uur wat je komt op re spectievelijk veertig en vijfenzeventig euro. Je moet er een geldig rijbewijs voor hebben en minstens 21 jaar zijn. Kijk voor meer info op www.6etaQiQ.com STICHTING PALLADIUM Stichting Palladium is een welzijnsorganisatie in de gemeente Vlissingen. De kerntaken van de organisatie zijn jeugd-, jongeren-, ouderen- en leefbaarheid en het beheren van 5 wijk- en 3 jongerencentra. Daarnaast worden binnen de verschillende kerntaken tijdelijke projecten ontwikkeld en uitgevoerd. Bij Stichting Palladium zijn 21 medewerkers en 200 vrijwilligers werkzaam. Stichting Palladium Postbus 514380 AB Vlissingen tel. 0118 - 420 460, fax 0118 - 431 871 www.stichtingpalladium.nl CHELATIE-INFUUS THERAPIE TEGEN HART-EN BLOEDVATZIEKTEN Veilige Amerikaanse alle bloedvatreinigende (o.a. kalkoplossende) behandeling. Tevens preventief. Chinese Acupunctuur Universiteit Beijing Lid NVA Alle pijntherapieën Anti-stresstherapie HCG-dieet gewichtsverliestherapie Niet agressieve lichaamsondersteunende Kankertherapie. Medisch onderzoek en behandelingen ter voorkoming van ziekteverzuim in uw bedrijf. Vergoeding Zorgverzekeraars www.biomedischcentrum.com Dekkersweg 12 Nieuwdorp Tel. 0113-613395 Meer Parijs in Zeeland Prachtig in zijn eenvoud. Raimond van Soest (links) en Tom de Koning zien het helemaal zitten in www.fashioneventgoes.nl. de houtloodsen van Van Riessen. foto: feuce buonadonna door dennis rijsbergen GOES - Goes op de mode- kaart zetten en - nog stout moediger - Zeeland hét mo despektakel van Nederland schenken. Het waren woes te plannen die afgelopen voorjaar in Goes Fashion Event ontaardden. Lucht kastelen? De tweede editie op vrijdag 29 september be wijst het tegendeel. Nog groter, nog luxer, nog fraai er, nog meer Parijs en Mil aan. Het haute couture jasje van Goes Fashion Event kraakt nu al uit zijn naden. Konden begin dit jaar achthonderd mensen het spektakel bijwonen, de organi satie mikt nu op twaalfhonderd bezoekers. En vormde de Grote Kerk tijdens de eerste editie het decor, nu zijn het de schier on eindige houtloodsen van Van Riessen aan de Houtkade. "Die hallen zijn prachtig in hun een voud", vertelt Raimond van Soest die samen met Tom de Koning de organisatie in han den heeft. "We zagen het me teen voor ons: eilanden van luxe, tafellinnen, krconkluch- ters, champgane. We laten ons helemaal gaan." Op een immense catwalk laten Goese modezaken hun collec ties zien. Er is een beautyshow met kappers en visagistes. Er komen themapodia, een luxe bar en bezoekers kunnen er ge nieten van culinaire hapjes. "Koks van de Stadsschuur ma ken er culinaire hoogstandjes." Maar er is meer dan mode, ver klapt Van Soest. Overvloed "We hebben ook het een en an der op het gebied van design en auto's." Muziek is er ook in overvloed. Een danceparty met dj staat op het programma en er speelt een band. "Nieuw is dat we een soort dan cing with the stars-show heb ben'', licht Van Soest een tipje van de sluier op. De voormalige missen Nederland, Miranda Slabber en Sanne de Regt kon digen samen met de Zeeuwse tv-babe Escha Tanihatu de ver schillende onderdelen aan. "Het wordt echt een avondje uit op niveau." Cadeautjes En wie denkt dat na afloop van het feest het gedaan is met de pret, heeft het mis. "Elke bezoe kers krijgt een giftbag mee naar huis, met allerlei cadeautjes van de deelnemende zaken." Fashion Event Goes beleeft pas Zijn tweede editie maar is nu al een doorslaand succes. "Het evenement is nu al uit gegroeid tot het grootste net werkparty van Zeeland, op de haringparty na", stelt Rai mond van Soest. Meer en groter, betekent ook duurder. "Het kost enorm veel geld om de houthallen aan te Heden", vertelt Van Soest. Bovendien kondigen grote posters het evenement aan en ook die kosten een flinke duit. "Spon sors helpen ons met het geld en we hebben veertig vrijwil ligers rondlopen." Kaarten voor Fashion Event zijn al te koop. Ze kosten 19.95 euro en zijn te koop bij de deelne mende zaken of via KANAALSTRAAT 4 4388 BM Oost-Souburg tel. 0118 -461270

de Faam | 2006 | | pagina 29