kijkenlezowisteren SS HANS ANDERS ZOO TV digitaal opgepimpt Timberlake is boyband-verleden definitief ontgroeid dé Weekkrant De Faam Prijsvergelijking: Alleen bij Hans Anders zijn alle digitale hoortoestellen GRATIS. Bel voor meer informatie of een gehoortest 0800-0027 (gratis) De asiels op Walcheren houden volgende maand een open dag. foto: dennis rusbergen MIDDELBURG - De mooi ste, de knapste, de liefste of de ondeugendste. De die renasiels op Walcheren zoe ken een foto met het leukste huisdier. Tot en met dieren dag op 4 oktober kunnen dierenliefhebbers een gooi doen naar de eerste prijs. Het thema van de fotowedstrijd is 'Daarom is mijn dier het leukst'. Foto's inleveren kan bij het dierenasiel aan de Oost- perkweg 9 in Middelburg of ze mogen opgestuurd worden. De prijsuitreiking is op zaterdag 7 oktober om 14.00 uur in het asiel in Middelburg. Die dag houden de asiels op Walcheren van 11.00 uur tot 15;00 uur een open dag. Er zijn dan allerlei ac tiviteiten te doen. In de vesti ging Middelburg zijn stands te vinden van onder andere vogel en zoogdierenopvang De Mik- ke, kinderboerderij De Klepper hoeve, de Vlindervereniging. De Vrije Papagaai is er met loslo pende papagaaien aanwezig. Om 13.00 uur en 14.30 uur zijn er gehoorzaamheiddemonstra ties met asielhonden. En er is volop informatie over het asiel- werk en over het Hond Kind project. In de vestiging Vlissin- gen aan de Lange Leenweg 1 is er een grote rommelmarkt. De opbrengst gaat naar de asieldie- ren. Er speelt momenteel weer veel rond U2. Eind september komt het boek U2byU2 uit waarin de bandleden uit gebreid ingaan op de geschiedenis van een van de grootste rockbands van de afgelopen twintig jaar. Vrijwel tegelij kertijd verschijnt ook de 'nieuwe' dvd van de Ierse supergroep. Helemaal nieuw is Zoo TV Live From Sydney na tuurlijk niet. De concertregistratie stamt al uit november 1993 en werd bo vendien al eerder op VHS uitgebracht. Nu dus digitaal gere- mastered op dvd uitgebracht en uitgebreid met een bonus- dvd met nog meer live-opnames en minidocumentaires. Zoo TV is de naam van de toer die volgde op het uitbrengen van het album Achtung Baby! in 1991. Met onder meer de hits The Fly, Even Better Than The Real Thing, Mysterious Ways en One. .JUSTINT! Mi Een exclusief voorproefje van het nieuwe album Futuresex/Love- sounds was een paar maanden geleden nog te horen in Am sterdam. Justin Timberlake trad er in een stijf uitverkocht Pa- radiso op en bewees daar muzikaal behoorlijk gegroeid te zijn sinds zijn solodebuut Justified uit 2002. De dagen dat hij deel uitmaakte van boyband *NSYNC lijken definitief achter hem te liggen. Op de nieuwe plaat zijn bekende invloedeaals R&B, funk, pop en hiphop nog altijd terug te vinden, maar wordt al les net even wat volwassener gebracht. Een ander verschil met z'n voorganger ligt in het feit dat Timberlake op Future- sex/Lovesounds niet meer met producersduo The Neptunes samenwerkt, maar naast oudgediende Timbaland ook een naam ais Rick Rubin inhuurde. Bovendien maakt hij niet meer gebruik van die zoete falsetstem, maar klinkt hij tegenwoor dig eerder rauw, sexy en gevaarlijk. Futuresex/Lovesounds wordt op 11 september wereldwijd uitgebracht. Veel aanbieders van hoortoestellen roepen dat zij een toestel gratis aanbieden. Onderzoeksbureau ITC International B.V. heeft in opdracht van Hans Anders onderzocht wat daar in de praktijk van terecht komt En wat blijkt? Alleen Hans Anders biedt alle digitale hoortoestellen gratis aan. Zelfs de meest luxe in-het-oor uitvoeringen, waarvoor elders een eigen bijdrage wordt gevraagd die kan oplopen tot meer dan 1.000,- per boortoestel. Bij Hans Anders is uw hooroplossing ook nog eens snel geregeld, inclusief gratis proeftijd en declaratie bij uw zorgverzekeraar. Uiteraard is de begeleiding van de hoortoestelspecialist hierbij ook gratis. Dus wilt u weten of u hoort zoals het hoort? Kom dan gewoon eens langs voor meer informatie of bel de Hans Anders hoortoestellenlijn: 0800-0027 (uiteraard gratis). Want een afspraak voor een gratis gehoortest is zo gemaakt. ^Diverse luxe hooroplossingen Beter Horen Schoonenberg Lokale audicien Hans Anders Digitaal achter-het-oor toestel 9-kanaals, automatisch 419,- 1.124,- 1.124,- 0,- Digitaal achter-het-oor toestel 32-kanaals, met Open Ear toepassing 1.124,- 1.124,- 1.124,- 0,- Digitaal achter-het-oor toestel 3-kanaals, 14 banden met volume regelaar en programmaschakelaar 419,- 424,- geen prijsopgave 0,- Digitaal in-het-oor toestel \^9H<anaals, automatisch 419,- 399,- 924,- 0,- J Bovenstaande tabel Is gebaseerd op een onderzoek naar de prijzen van diverse luxe digitale hoortoestellen bij specifiek omschreven hoorproblemen. De genoemde bedragen betreft de eigen bijdrage per ho.ortoestel, na aftrek van de standaardvergoeding van de zorgverzekeraar (476,-). Voor meer informatie over het onderzoek, zie ook www.hoortoestelprijzen.nl Kijk ook op www.hoortoestelprijzen.nl

de Faam | 2006 | | pagina 15