SPECIALE ACTIE 15,00 per persoon inclusief alle drankjes "Ying's Wokpalace Uit bij Piccard FAMILIE BRUNCH 17,50P.P. Toscane Vrijdag 15 september vieren wij ons 1-jarig bestaan Goes geeft thuis voor Oeganda 299,- „T&G Bras" GRATIS KENNISMAKINGSLESSEN: Op zondag tijdens brunch eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! Vrijdag 15 september Onbeperkt wokken Middelburg kan volop blijven genieten van kamermuziek De Faam Pisa Florence Siena Lucca Europa Tours 0118-472820 www, europaskicom De ritmische pas begint bij: Dansschool Zaterdag 9 september Zaterdag 16 september Woensdag 20 september CCARD GRATIS GEBRUIK VAN HET ZWEMBAD! Kijk op www.piccard.nl Chinees Wok-Restaurant Wij bedanken onze klanten voor het in ons gestelde vertrouwen. (behalve sterke drank zoals bijv. jenever, gin, whiskey, etc.) Kinderen v.a. 3 jaar t/m 12 jaar HALVE PRIJS Deze prijzen zijn inclusief voorgerechten, soepen, warm buffet, tappan yaki, wokken en nagerechten. Alles onbeperkt! Ruime keus voor vegetariërs en kinderen. Ie ronde: 2e ronde: 16.30 - 19.00 uur 19.00 - sluitingstijd Heserveren gewenst! Op deze avond ontvangen onze gasten een leuke attentie. Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118 413551 Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! van 12,30 tot 14.30 uur 24 september 8 22 oktober 5,19 26 november 3 17 december Woensdag 6 september 2006 - Pagina 40 Schitterende 7-daagse excursiereis De reissom is inclusief: het vervoer per Royal Class touringcar nachtpendel heen en terug verblijf ter plaatse op basis van halfpension excursies en Nederlands sprekende gids in Florence Toeslag: 1-persoonskamer 40,- Vertrek: 15 oktober 2006 Opstapplaatsen: Vlissingen - Middelburg en Goes Ook voor uw wintersportreizen! in wijkcentrum Dauwendaele Middelburg Nieuw: cursus scholieren voor senioren in Atrium Huis ter Reede Vlissingen om 14.00 uur. Bolwerk in wijk Papegaaienburg kennismakingsles scholieren 6-13 jaar aanvang 13.30uur International '''YYSrf/|ï/i Dance Teachers K/ 1 t Association International Dance Teachers Association Voof me«f informotie turf noor: www.danttchoolbrot.nl Inlichtingen Tel. 0118-638345 06-53869586 lnfo@dansschoolbras.nl MS* v.a. oktober elke maandag gesloten Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 (in centrum Vlissingen) Katinka Katinka Polderman uit 's Heer Abtskerke: elke avond in een ander theater, foto willem de roon MIDDELBURG - Katinka Polderman uit 's Heer Abts kerke treedt donderdag 14 september op in het Spie- geltheater in Middelburg. De show die ze dit seizoen zowat avond aan avond door het hele land speelt, kreeg geen naam. Polderman brengt géén korte hilarische scènes die je bij de keel grijpen, géén tragische ty petjes die schuren en schrijnen, en is geen energieke spraakwa terval. Niets in haar voorstelling levert slapstick-achtige situaties op, ze brengt geen multimedia le totaal-ervaring, in sneltrein vaart grappen op de zaal afvu- GOES - In De Mythe is zater dag 30 september een bene fietconcert voor het goede doel. Het programma be gint om 20.00 uur. Er is gospelmuziek van jonge ren koor Nova melodica en er zijn optredens van de Bredase singer-songwriter Tom Acton en Theo van Teijlingen, trouba dour en medeorganisator van deze avond. De opbrengst gaat geheel naar opvanghuizen voor kinderen met aids in Oeganda. Kaarten zijn verkrijgbaar via 0900 3300033 of de kassa van de Mythe. Ze kosten 7.50 euro. ren vertikt ze, ze brengt geen vijf-koppig theatercombo mee, en haar podiumpresence is ver re van geraffineerd. Kortom: Polderman zet een ontzettend vernieuwend cabaretspektakel neer voor jong en oud. Joop Visser De show huisvest veel liedjes, in de traditie van Joop Visser, Je roen van Merwijk en Brigitte Kaandorp, afgewisseld met dro ge commentaren waarin grap pen achteloos de zaal ingeslin- gerd worden. Haar loflied op Christina Agui- lera, waarin ze de sexy zangeres bedankt voor het terugbrengen van de positie van de vrouw naar de Middeleeuwen, is nu al legendarisch. En er is meer. Zonder overdreven bombarie, maar met gitaar en bierkrat, trekt ze ten strijde tegen de stompzinnigheid en andere mentaliteitsproblemen. Voor de gelegenheid heeft ze gepro beerd er hier en daar wat in houd in te plempen. Dat is ten koste gegaan van het bedenken van een heel ingewikkelde pro- grammatitel die niemand snapt. Het succes van Katinka Polder man nam in februari 2005 een grote vlucht, toen de jonge Zeeuwse het Leids Cabaret fes tival wist te winnen. Ze treedt nu bijna elke avond op in een ander theater. Bovendien MIDDELBURG - De Stichting Kamermuziek Zeeland houdt vanaf woensdag 27 septem ber een serie van vier klein schalige kamermuziek-con- certen in de Burgerzaal van het voormalige Stadhuis. De Stichting Strijkkwartetten Nederland (SSN). tot dit jaar mede-organisator van de con certen in de Burgerzaal, moet haar activiteiten sta ken. Kamermuziek Zeeland gaat echter onverminderd verder. Vijf jaar geleden werd SSN in het leven geroepen om con certen te organiseren op bij zondere locaties in Neder land. De Burgerzaal bleek een schot in de roos: de be- zoekerscijfers toonden een grote belangstelling van een vaste honderd mensen op de ze enige Zeeuwse locatie. Daarom ziet Kamermuziek Zeeland kans op de concer tenserie voort te zetten. De serie wordt 27 september afgetrapt door het Daniël Kwartet. Het viertal brengt werken van Charles Gounod, Dmitri Sjostakovitsj en Ded- rich Smetana. De andere concerten zijn op de woensdagen 15 novem ber (Kiara Würtz en Timora Roster). 17 januari (Parkanyi Kwartet en Quirine Viersen) en 25 april (Prinse Kwartet).

de Faam | 2006 | | pagina 40