3-Daagse City-Cruise Huil Geld voor redders Nederlands elftal speelt in Zeeland Deze prijs houdt Unive wel graag hoog! H Normaal: €138 p.p. nu: €49 p.p. P&OV^ Ferries Delegatie uit Vlissingen naar de Molukken VERZEKERINGEN Daar plukt de vruchten van! ":lY/?T31:vftmlDe Faam Wgensdag 6 september 2006 - Pagina 36 WGG8N0R huis-aan-huiskranten Wilt u er even lekker tussen uit? Boek dan deze miniva- kantie waarmee u vanuit Rotterdam een ontspannen cruise op de Noordzee com bineert met een stedentrip in Engeland. Uw reis begint aan boord van de luxe Cruiseferries van P&O Ferries met mooie lounges, shops, restaurants, live entertainment en een overnachting in uw eigen cabin. Overdag bezoekt u Huil. Maritiem Huil Huil biedt in een relaxte ma ritieme sfeer de ideale ingre diënten voor een dagje uit. Vele Engelse winkelstraten, gezellige pubs, een leuke haven, gratis musea en de signer shops en het grootste diepzee aquarium van Engeland. Gezellig York of Lovely Lincoln U kunt tegen betaling van een toeslag ook kiezen voor onze bestemmingen York of Lincoln. Beide steden zijn populair door hun schilder achtige straatjes, sfeervolle pubs en gezellige winkel straten. 3-Daagse City-Cruise Inclusief 2 avonden aan boord, 2 overnachtingen in 2- of 4-persoons Inside ca bin (o.b.v. volledige bezet ting) en bus-in Engeland. Zeezicht: toeslag: €28 per cabin do/vr/za toeslag: €20 p.p. Kinderkorting: 0-3 jr: €20 /4-15 jr: €10 Halfpension: 60 p.p. (2x ontbijt/diner). Toeslag York of Lincoln: €11 p.p. (Lincoln alleen op ge selecteerde vrijdagen) EXTRA: maak kans op 2 GRATIS kaarten (rang 1) voor de musical Cats in het nieuwe Luxor Theater in Rotterdam op 28 sep tember a.s. (Deze prijs wordt 5 keer beschikbaar gesteld.) BOEKINGEN MEER INFORMATIE Boek uiterlijk 15 september voor reizen in 2006. Bel020 - 201 33 33 (ma - za, 09.00 -18.00) en vermeld Gold. Aanbod beperkt beschikbaar voor nieuwe boekingen. Voorwaarden en informatie: www.POferries.nl VROUWENPOLDER - De Ko ninklijke Nederlandse Reddings Maatschappij, station Noord- land, heeft vijfhonderd euro ge kregen van zeilvereniging Cat- club Zeeland in Vrouwenpol der. De zeilvereniging heeft 110 leden uit Nederland, België en Duitsland die het zeilen met ca tamarans. Voorzitter Daaf Schipper overhandigde de che que Johannes Post, schipper van de redingspost. De cheque is een blijk van waardering van de leden van Catclub Zeeland voor de inspanningen die vrij willigers van station Noordland doen, aldus de voorzitter. De zeilclub heeft zijn thuisbasis op twee locaties in Vrouwenpolder en bij het Veerse Meer. VLISSINGEN - Een delegatie uit Vlissingen, met onder andere burgemeester A. van Dok - van Weele, bezoekt tot 15 septem ber de stad Ambon op de Mo lukken in Indonesië. Het bezoek is in het kader van de stedenband tussen de ge meenten Vlissingen en Ambon. Tijdens het bezoek wordt een gezamenlijk afvalverwijderings project van Vlissingen en Am- bon opgesteld. Hiervoor is een plan ontwikkeld in overleg met en gefinancierd door de Vereni ging van Nederlandse Gemeen ten. Ambon kreeg eerder twee afge schreven huisvuilauto's van Vlissingen. MIDDELBURG - Het sportpark van voetbalvereniging FC Dau- wendaele is woensdag 13 sep tember het decor van een heu se voetbalinterland. Het Neder lands vrouwenelftal onder ne gentien jaar oefent dan tegen België. De aftrap op sportpark De Kruitmolen in Middelburg is om 18.30 uur. Na een teleurstellend Europees kampioenschap waar achter eenvolgens werd verloren van Zwitserland, Frankrijk en Rus land is het team begonnen aan de voorbereiding op de kwalifi catieronde voor het EK van 25 september tot en met 1 oktober in Litouwen. "De oefeninter land tegen België is nog gere geld door onze oud-voorzitter Johan Kroon, die vorig jaar is overleden. Hij had goede con tacten bij de KNVB en heeft daar kenbaar gemaakt dat hij graag een oefeninterland van de dames in Middelburg zou zien", legt bestuurslid Martien Schijvenaars van FC Dauwen- daele uit. Ook worden de nieu we kleedkamers geopend en krijgt de nieuwe tribune de naam Johan Kroon tribune. De toegang is gratis. De redders van station Noordland kregen een cheque van vijf honderd euro. FOTO: PR Neem onze autoverzekering bijvoorbeêld. Waar mogelijk hebben we voor onze klanten de premies verlaagd. En wie nu een autoverzekering bij Univé afsluit, profiteert uiteraard ook van deze premieverlaging. Zo blijven wij constant scherp en kunt u er zeker van zijn dat u nooit teveel betaalt. Univé. dé verzekeraar die de prijzen laag houdt, heeft in Nederland de beste reputatie. Dit blijkt uit onderzoek* van TNS-NIPO, afgenomen onder ruim 6.000 Nederlanders. En als verzekeraar zonder winstoog merk zijn we er natuurlijk trots op dat we zo bekend staan. Wanneer het gaat om een goede service en uitstekende verzekeringen tegen lage premies hebben we tenslotte een reputatie hoog te houden. Univé is een solide en betrouwbare verzekeraar die zorgvuldig omgaat met haar klanten en hun portemonnee. Kijk snel op www.unive.nl of kom langs bij een van de Univé-kantoren bij in de buurt. www.unive.nl

de Faam | 2006 | | pagina 36