KENNIS Bekendmaking zr 3." Proflail SHOrPINB PNA500T Nsviuatie^teem LiH De Faam 17.99 Huggies Kras een verblijf in een luxe vakantievilla met Huggies Kleenex 2x 80 stuks Ofex. Kotex Ultra Kotex Inleg Kotex Maxi Aquafresh 3x 75 ml Aquafresh 3 pakken naar keuze 's-Gravenpolder, 's-G ravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Rijkswaterstaat unieke Service ÏSCKERI in Europa Makkelijker kan het niet: Natuurlijk betaalt u O.- Euro* verzendkosten oiis 408436 Woensdag 6 september 2006 - Pagina 18 Alles heeft een ritme Een Walkman die automatisch muziek selecteert die aansluit bij het tempo waarin je loopt of rent. Ja, het bestaat inmiddels echt. Een speciale, ingebouwde senor meet het tempo waarin je bezig bent en vervolgens wordt er een liedje uitgekozen dat bij dat tempo past. Deze techniek heeft de toepasselijke naam Music Pace meegekregen. En dat is nog niet alles, want deze walkman houdt ook bij hoeveel stappen je hebt gezet, de afstand die je hebt afgelegd en de calo rieën die je hebt verbrand tij dens de workout. Deze informa tie kan de hele week worden op geslagen, zodat je jouw ontwik keling in kaart kunt brengen, je kunt ook instellen hoe lang die workout moet duren, de afstand die je wilt afleggen of de hoe veelheid calorieën die je wilt ver branden. De muziek blijft dan net zo lang spelen tot het ge wenste resultaat bereikt is. De S2 Sports Walkman komt deze maand op de (Amerikaanse) markt in twee variaties: de 1GB variant kost 120 dollar en de 2GB uitvoering kost 150 dollar. Artikel 20 van de Tracéwet bevordert een gecoör dineerde voorbereiding van de besluiten op de aan vragen om de vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze de manager Grondverwerving en Juridische Zaken van ProRail B.V., kennis van het feit dat de volgende ontwerpbesluiten zijn genomen. WELKE ONTWERPBESLUITEN ZIJN ER GENOMEN EN LIGGEN ER TER INZAGE? Voor de uitvoering van het Tracébesluit Sloelijn zijn onderstaande ontwerpbesluiten voor het cluster SLOE-05 (Wegviaduct Jonker Fransweg met Sloelijn) genomen overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4 Tracéwet jo. Paragraaf 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht: ontwerpbesluit 1, tot het verlenen van een bouwvergunning, afgegeven door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele, ten behoeve van de realisatie van het wegviaduct ter hoogte van de Jonker Fransweg (kunstwerk 2), voorzover gelegen in de gemeente Borsele; a ontwerpbesluit 2, tot het verlenen van een bouwvergunning, afgegeven door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg, ten behoeve van de realisatie van het wegviaduct ter hoogte van de jonker Fransweg (kunstwerk 2), voorzover gelegen in de gemeente Middelburg; ontwerpbesluit 3, tot het verlenen van een vergunning op basis van de Keurverordening, afgegeven door het dagelijks bestuur van water schap Zeeuwse Eilanden, voor het aanpassen van de jonker Fransweg in verband met de aanleg van de ongelijkvloerse kruising. WAAR EN WANNEER KUNT U DE STUKKEN INZIEN? De ontwerpbesluiten liggen met ingang van 6 september 2006 gedurende de reguliere openings tijden ter inzage op de volgende locaties: Ontwerpbesluit 1 ligt ter inzage bij de gemeente Borsele, Stenevate 10, 4451 KB Heinkenszand. Ontwerpbesluit 2 ligt ter inzage bij de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3, 4337 PA Middelburg. Ontwerpbesluit 3 ligt ter inzage bij waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1,4337 PA Middelburg, Eveneens kunt u de stukken inzien büiten de - reguliere openingstijden en buiten bovengenoemde periode na telefonische afspraak. HOE KUNNEN ZIENSWIJZEN NAAR VOREN WORDEN GEBRACHT? Van 7 september 2006 tot en met 19 oktober 2006 kan eenieder tegen een ontwerpbesluit of de ontwerpbesluiten zienswijzen naar voren brengen. Zienswijzen tegen ontwerpbesluit 1 kunt u naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele, Postbus 1, 4450 AA Heinkenszand. Zienswijzen tegen ontwerpbesluit 2 kunt u naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het mondeling indienen van uw zienswijze dient tijdig vooraf een afspraak te worden gemaakt. Zienswijzen tegen ontwerpbesluit 3 kunt u naar voren brengén bij het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. MEER INFORMATIE? Voor nadere informatie met betrekking tot ontwerpbesluit 1 kunt u zich wenden tot de heer J. de Voogd van de gemeente Borsele, telefoon 0113-238 430. Voor nadere informatie met betrekking tot ontwerpbesluit 2 kunt u zich wenden tot de heer P. Meulmeester van de gemeente Middelburg, telefoon 0118-675 281. Voor nadere informatie met betrekking tot ontwerpbesluit 3 kunt u zich wenden tot de heer J.C. Everaars van waterschap Zeeuwse Eilanden, telefoon 0118-621 290. De minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de manager Grondverwerving en Juridische Zaken, ing. F.J.J. Jansen Wet verontreiniging oppervlaktewateren Besluit om de ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren aan OVET B.V. te Terneuzen verleende vergunning ambtshalve te wijzigen De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 24 augustus 2006, nummer WVO 5603 is de aan OVET B.V. te Terneuzen bij beschikking d.d. 1 september 2005, met nummer WVO 6109 verleende vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlakte wateren (Wvo) ambtshalve gewijzigd. De wijziging betreft het schrappen van de leden 4 en 5 van artikel 10 (plaatsen van een morsvoorziening). De leden worden vervangen door een nieuw artikel. Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerpbesluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 7 september 2006 tot en met- 18 oktober 2006 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; 2. Gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur; 3. in de centrale hal van het stadhüis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118-48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 19 oktober 2006 beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door: a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c.degenen die bezwaar hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Het besluit wordt op 20 oktober 2006 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffie- geld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 6 september 2006. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, drs. J.H.G. Jacobs Ministerie van Verkeer en Waterstaat Coördinator Vergunningen Sloelijn Ministerie van Verkeer en Waterstaat SCHLECKER elders Superflex luiers ««M Iw QQ 99, 87 of 76 stuks V WA diverse maten Zie actie voorwaarden in het filiaal Tissues J;; Ultra Soft, Family of Balsam elders 2.79 i." '\0+ex. N..W Normaal, Normaal+ IQX of Ultra Super+ I d'verse soorten Nacht, Normaal of Super b Tandpasta diverse soorten elders 5.97 per 100 ml: 1.77 Tandenborstels diverse soorten elders vanaf 2.79 vanaf bestel eenvoudig in het bestel via Internet: www.SCHLECKER.com bestel via telefoon: 0900 7777444 0.20 p/mln) SCHLECKER brengt het naar uw huisadres naar uw SCHLECKER filiaal of naar een ander gewenst adres minimaal bestelbedrag slechts 15.- Start snel op. 3,5" Touch screen Geïntegreerde MP3-Player Spraakgestuurde wegwijzing Externe TMC-module in laadkabel TMC Traffic Message Channel Kaartmateriaal voor BeNeLux, Duitsland, Oostenrijk en Zwitser-land geïnstalleerd, kaartmateriaal voor West-Europa op CD Incl. Autohouder, Autolader, Stylus Pen, USB kabel, Externe TMC-Module. I Best.Nr.: Advertentie geldig vanaf 06.09.2006 t/rn 19.09.2006 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden. svp uw begrip voor nieuwe internetklanten alleen verkrijgbaar via creditcard en bij afhaling in het filiaal dmv contant of PIN betaling

de Faam | 2006 | | pagina 18