Ya Ya Yippee al record f Van aankoop tot service! de voordelige Officiële Mededelingen M Wel zo vertrouwd! Wat we doen doen we goed... KeuKenspeaahst qw Provincie Zeeland Milieu Plan van aanpak bodemverontreini ging locaties toekomstig tracé N57 Walcheren Natuur en landschap Vergunning Natuur beschermingswet 1998 GEEN AANBETALING... Betaling dagen na oplevering Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vastge steld dat de bodemveront reiniging op een aantal lo caties in het toekomstig tracé van de N57 op Wal cheren, gelegen aan de Vrouwenpolderseweg, Dorpsdijk en Noorddijk te Vrouwenpolder, geen geval len van ernstige verontreini ging betreft. Met het plan van aanpak van Rijkswater staat, Directie Zeeland te Middelburg wordt inge stemd (artikel 29 Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 8 september tot en met 19 oktober 2006 ter inzage bij de directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooruren, in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkdagen van 9 -12 en 14 -16 uur en op donderdagavond van 17.30-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 19 oktober 2006 een bezwaarschrift tegen de beschikking indie nen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaarschrift kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto arti kel 36 van de Wet op de Raad van State, een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wor den ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 20 oktober 2006 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopie ën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot dhr. R.P.A. de Witte (tel. 0118-631705). mk.m/ÊÊk Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermings wet 1998 de volgende vergunning heeft verleend. Voor de handmatige kok kelvisserij in het Natura 2000-gebied Oosterschelde is vergun ning verleend aan 20 leden van de Vereniging van Handkokkelvissers 'Op Handkracht Verder'. Bezwaar De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooru ren, mondelinge toe lichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot dhr. E.C. Stikvoort (tel. 0118-631128) of dhr. B. Bouwman (tel. 0118-631795). Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendma king van het besluit tot verlenen van de vergun ning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een bezwaarschrift bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om een voorlopige voorziening indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. door ellen de dreu Onder het toeziend oog van de verzamel de pers lanceerde K3 dit weekend de nieu we cd Ya Ya Yippee. De nieuwe cd brak, zoals dat gaat bij cd's van het razend pop ulaire trio, gelijk al records. In de Bene lux werden zaterdag 50.000 stuks ver kocht K3 vierde de presentatie in een mooi kasteel in het Belgische Meerle- Hoogstraten, samen met twee speciaal gese lecteerde 'fanfamilies': families waarvan niet alleen de kinderen, maar ook de vaders, moeders, opa's en om a's helemaal idolaat zijn van Karen, Kristel en Kathleen. De familie Aartman uit Noordwijkerhout had dan ook de dag van haar leven. Niet alleen zong K3 speciaal voor hen de sterren van de hemel, de familieleden moch ten ook aanschuiven bij de barbecue.Het zin gende drietal bracht na afloop zelf de kinderen naar bed. Win een cd Ook nieuwsgierig naar de nieuwe cd Ya Ya Yip pee? Doe dan mee met onze sms-wedstrijd! Sms vóór 9 september WIN(spatie)CD naar 2121 (40 eurocent p.o.b.), gevolgd door uw naam en adresgege vens. Onder de inzen ders worden vijftig cd's verloot. Prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. Doe mee en win een cd van de populaire band K3. foto: ellen de dreu EE5MHÏ9 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Ind. apparatuur en werkblad met spoelbak vanaf Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche www.pelmakeukens.nl Pelma Keukens heeft de achterliggende jaren mogen en kunnen bewijzen dat met een eigen team van enthousiaste en klant gerichte vakmensen afspraken echt nagekomen worden! Daarom hoeft u pas achteraf te betalen! Ind. apparatuur en werkblad One>ninn<ttiirien Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 17.30 uur. Zaterdag van 09.30 - 17.00 uur. Amundsenweg 4 7, 4462 GP Goes, de Poel 2 Donderdag koopavond tot 21.00 uur. Tel.0113-219770, Fax: 0113-219200 's avonds geopend op afspraak De nostalgische leefkeuken is door de jaren heen nooit uit beeld weggeweest. De romantiek en de gezellige sfeer die deze keukenstijl uitstraalt verwarmd menig hart. met spoelbak vanaf Nostalgische ruime leefkeuken Ook op de foto hierboven ziet u een sfeervolle klassiek leefkeuken. Voorzien van nostalgische schouw en glaskasten die zorgen voor de karakteristieke uitstraling. En wat dacht u van het granieten werkblad...een lust voor het oog!

de Faam | 2006 | | pagina 15