Full'/Parttime verkopers voor ons filiaal in Vlissingen! It's. Altijd prijs! dag- en avondopleidingen: Receptioniste/Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerkster (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) mÈÊÈk dé Weekkrant De Faam Info-avonden: aanvang 19.30 uur Goes: Hulst: Middelburg: Oostburg: Terneuzen: Vlissingen: Zierikzee: donderdag 14 september dinsdag 12 september woensdag 13 september maandag 11 september maandag 4 september zie open avond Middelburg woensdag 6 september Brochure: Ben jij klantvriendelijk, enthousiast, flexibel en leergierig? En vind jij verkopen het leukste vak van de wereld? Kom dan ons verkoopteam versterken! Wij zoeken momenteel: Sales tijger (m/v) Medewerker Reizen (m/v) Woensdag 23 augustus 2006 - Pagina 43 WINKELS IN NEDERLANDj (Bergweg 12, Jan Ligthart) (Sportlaan 24, Den Dullaert) (Joh. van Reigersbergstr. 2, Het Palet) (Stadhouderslaan 1, PWA gebouw) (Zeldenrustlaan 2, ZSC) (St. Domusstraat 51-53 Jacobshofje) ÊTKL GRATIS l(0800-4464464 VLISSINGEN - Het Milieu Educatie Centrum (MEC) in Vlissingen houdt september een paddenstoelencursus. Aan bod komt een greep uit de de vormen en soorten paddenstoelen die in Nederland voorkomen. De van dichtbij bekenen en de geheimen ontsluierd. De cursus is tussen deelname kost voor leden zes euro. Niet-leden betalen twaalf euro. 470213. Of de deelnemers net als Gaby van Weel uit Kwadendamme ren vinden, is nog maar de vraag? foto: gaby van weele op woensdag 20 en 27 vierduizend verschillen- paddenstoelen worden 19.30 en 21.30 uur en Aanmelden via: 0118- zulke enorme exempia- Met meer dan 100 It's winkels zijn wij de grootste van Nederland! Werken bij It's is dan ook werken in een wereld met de mooiste, nieuwe producten van de mooiste topmerken. Onze medewerkers bepalen echter het verschil. Als verkoper word je daarom een belangrijke speler in ons team. Je bent iemand die de wensen van de klant echt centraal stelt. Door goed te luisteren. Perfect te adviseren. En heel servicegericht te zijn. ÏÏMm UNIGLOBE Delta Travel, is hét allround zakenreisbureau van de Delta, waar naast zakenreizen en groeps- en incentivereizen ook vakantiereizen worden aangeboden. Voor de verkoop van onze diensten aan bedrijven zoeken wij dé Een professionele en creatieve salesmedewerker die de tanden zet in onze salesafdeling en actief een weg baant in de jungle van de B2B markt en nieuwe klanten ver overt. Je hebt een "eye of the tiger" voor het signaleren en creëren van kansen in deze markt. Creativiteit, flexibiliteit en slagvaardigheid zijn je tactische vaardigheden die je de afgelopen jaren aangeleerd hebt in verkoop. Wat wij je bieden? Een prima salaris, een goede opleiding, doorgroeimogelijkheden, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige, jonge werkomgeving met prachtige producten! Interesse? Stuur dan jouw persoonlijke motivatie met CV naar IMpact Retail, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 280, 5000 AG Tilburg of mail naar personeelszaken@impactretail.nl. Voor meer informatie over deze vacature kijk op www.itsonline.nl UNIGLOBE Travel is een internationale organisatie van zelfstandige zakenreisbureaus met wereldwijd meer dan 1000 kantoren en daarmee is UNIGLOBE met recht de grootste Travel-franchise ter wereld. UNIGLOBE kantoren bieden klanten méér dan de persoonlijke service en aandacht die ze mogen verwachten van een specialist. Reisbureau Delta Travel T.a.v. dhr J. Plomp 's-Gravenpolderseweg 4-G 4462 CG Goes www.deltatravel.ora Een ervaren medewerker zakenreizen en vakantiereizen die op zoek is naar een uitdagende en afwisselende job en die alles uit de kast haalt om onze klanten te voorzien van een op maat gemaakt reisadvies. Functie eisen: -Aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie - Zelfstandigheid en hoge mate van verantwoordelijkheid - Resultaatgericht en een teamplayers mentaliteit - Bij voorkeur in bezit van eigen vervoer Wij bieden: - Salaris, boven CAO reisbranche - Variabele bonusregeling (medewerker sales) - Aantrekkelijke vakantievoordelen - Gerichte opleidingsmogelijkheden -Afwisselende baan in een dynamische werkomgeving Spring met ons mee naar het succes en laat de tijger in je los. Stuur ons een schriftelijke motivatie met CV. Wekelijks 1 leüsbijeenkomst (1 avond of ochtend) Uitbreiding met boekhouden mogelijk I.l.O. leidt op voor landelijke LSSO diploma's Geen speciale vooropleiding noodzakelijk Ook uitstekend voor herintreedsters, omscholing, reïntegratietrajecten en schoolverlaters Kom vrijblijvend naar onze info-avond op onze leslocatie Personeel Kantoor- en Informatica-Opleidingen Verkopers m/v gezocht!

de Faam | 2006 | | pagina 41