Het dak gaat eraf! Vectro m Van aankoop tot service! TE KOOP liic ïjcjer- vrouwen lezenluisteren vectro.nl 0113 - 5()H1 Mi Tragedie op wereldschaal verpakt in privé-verhaal Sudha Koul •I t GÉÉN AANBETALING... Betaling dagen na oplevering! Wat we doen doen we goed... de voordeligste KeuKenspecidhsP pW dé Weekkrant E e Faam Woensdag 23 augustus 2006 - Pagina 18 Optredens h Mjkoljjrs X f.n.ttours, Alwin presenteert zijn nieu we hitsingle officieel op za terdag 26 augustus op de Kapelse Dag in Kapelle. Het eerste exemplaar ontvangt de Zeeuwse zanger dan uit handen van niemand min der dan Dennie Christiaan. Een andere mijlpaal in zijn carrière is het optreden op vrijdag 24 november in de Zeelandhallen in Goes. Daar staat de zingende makelaar op het programma met René Froger, Jody Bernal en Grant en Forsyth. Chiel Montagne, dé presentator van het Nederlandse lied, presenteert de show. Het spektakel begint om 20.00 uur en kaarten kosten 22,50 euro in de voorverkoop en 27,50 euro aan de kassa. De Zeeuwse makelaar Alwin Rennen scoort met zijn nieuwe single een heuse hit in België, foto: feu- ce bu0nad0nna 000r oennis rusbergen HOEDEKENSKERKE Stropdas keurig geknoopt. Strak in het donkerblauwe pak. Wie het makelaarskan toor in Heinkenszand bin nenstapt, heeft er geen flauw benul van dat achter het bureau een vertolker van het Nederlandse lied zit. Eentje die met zijn nieuwe single op nummer zeven in de Vlaamse hitlijst staat. Al win Rennen leidt twee le vens. "Overdag ben ik heel serieus be zig", bevestigt de eigenaar van het makelaarskantoor. "Maar 's avonds gaat de stropdas los en sta ik te.après skiën." De zingen de makelaar uit Hoedekensker- ke trotseert lachend de fronsen de blikken. Waarom zou het niet samengaan, huizen verko pen en volkszanger zijn? "Te genwoordig is het geen taboe meer om fan te zijn van Frans Bauer en Jan Smit. Bovendien is mijn motto: doe de dingen in je leven die je leuk vindt." Hart Zoals het zo vaak gaat, kwam van het één het ander. Begon nen als drummer bij een New Age bandje en jaren lang zan ger-drummer van Night Bird, stapte Alwin over op feestmu ziek en smartlappen. "Mijn hart lag eigenlijk altijd bij Neder landstalige muziek." Alwin brengt feestmuziek op de plan ken in après ski-stijl, maar wis selt dat ook af met nummers a la Frans Bauer en Marco Borsato. Alwin boekt succes met zijn op tredens en is op menig feest of bruiloft achter de microfoon te vinden. "Deed ik vroeger twin tig optredens in het jaar, nu zijn het er zeker honderd." Doorbraak Alwin maakte al een single en een album maar zijn echte doorbraak lijkt nu aanstaande. De baas van de grote platendis- uïbuteur Pink Records bood Al win persoonlijk een contract aan. "Hij had een optreden van mij voor TV-Oost gezien en was he lemaal enthousiast." Binnen kort ligt de nieuwe single 'De droom van jou en mij' in de schappen. Een swingend en lekker in het ge hoor liggend nummer. In Vlaanderen staat het nu al op de zevende plek in de hitlijst. "Dat geeft moed, want het is knok ken geblazen tussen al die zan gers in Nederland." 'Brieven van thuis zijn mijlpalen uit een verdampend ver leden', sclirijft Sudha Koul in Tijgervrouwen. Dat verle den staat centraal in het boek, waarin zij haar leven in de Kashmir-vallei beschrijft. Hoewel zich in die periode een van de grote tragedies van de 20e eeuw afspeelt, is het 'kleine' hier vaak veel belangrijker. Tegen de achtergrond van het ingewikkelde politieke toneel, komt het leven van drie generaties vrouwen in Kashmir aan bod. Onder in vloed van de omstandigheden, verandert dat leven ingrij pend. Met als gevolg dat de schrijfster tot slot het leven van een vierde generatie vrouwen kan beschouwen. Al leen groeien haar dochters dan ondertussen wel in Ame rika op. Sudha Koul, Tijgervrouwenis nu verschenen als Zilverpocket en kost 7,95 euro. Mijn leven in de Kas fjM ir-vallei y Ind. apparatuur en werkblad met spoelbak vanaf Nostalgische ruime leefkeuken De nostalgische leefkeuken is door de jaren heen nooit uit beeld weggeweest. De romantiek en de gezellige sfeer die deze keukenstijl uitstraalt verwarmd menig hart. Ook op de foto hierboven ziet u een sfeervolle klassiek leefkeuken. Voorzien van nostalgische schouw en glaskasten die zorgen voor de karakteristieke uitstraling. En wat dacht u van het granieten werkblad...een lust voor het oog! apparatuur en werkblad met spoelbak vanaf Pelma Keukens heeft de achterliggende jaren mogen en kunnen bewijzen dat met een eigen team van enthousiaste en klant gerichte vakmensen afspraken echt nagekomen worden! Daarom hoeft u pas achteraf te betalen! Ooeninastiiden: Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 17.30 uur. j a a a™ rsr-, Zaterdag van 09.30- 17.00 uur. Amundsenweg 47, 4462 GP Goes, de Poel 2 Donderdag koopavond tot 21.oo uur. Tel.0113-219770, Fax: 0113-219200 's avonds geopend op afspraak

de Faam | 2006 | | pagina 18