Alstublieft, i Jfl HÉ Grand Café Buitenrust, een gezellige ontmoetingsplaats Voordeel voor iedereen met Zorgstroom X-tra JL - 'A 1 -pf' Tijdelijke Opvang in Paauwenburg zorgstroom Zorg met respect, waar u. ook woont Ik wens u een goede zomer. Met korting naar Film by the Sea Met korting in de taxi Korting op risicotest P "Ik doe het, Ook een Zorgstroom X-tra pas? Tegen inlevering van deze bon krijgt u een Gratis kopje koffie met iets lekkers in Grand Café Buitenrust* Deze bon is in te leveren tussen 10.00 en 11.30 uur en 15.00 en 17.00 uur I1 Alstublieft, informatie over Zorgstroom. Voor de tweede keer brengen wij in de Faam informatie over wat Zorgstroom voor u kan betekenen. Dit zal regel matig gaan plaatsvinden, zodat u op de hoogte blijft. We willen duidelijk maken dat u, als klant, voor ons altijd centraal staat. Ook bijvoorbeeld als het gaat om het wonen. Wist u dat Zorgstroom een kleine dertig bouwprojecten en -plannen onder handen heeft. Van klein tot groot en verspreid over Walcheren, de Bevelanden en ook daarbui ten! In samenwerking met anderen realiseren wij daar prima geschikte levensloopbestendige woningen, waar zorg en welzijn altijd vlak bij is. Johan Maliepaard Lid Raad van Bestuur Zorgstroom X-tra is de voor deelpas van Zorgstroom. Deze pas is er voor iedereen en geeft niet alleen recht op tal van aanbiedingen van Zorgstroom zelf, maar ook van ondernemers bij u in de buurt. Met X-tra bieden wij u gemak en service die buiten onze reguliere zorg valt. In onze folder staan alle aanbie dingen, maar er komen er regelmatig bij. Houd daarom ook de website, www. zorg- stroom.nl, in de gaten voor de laatste aanbiedingen. Het Film by the Sea filmfestival behoeft bijna geen introductie meer. Van 15 t/m 24 september kunnen de filmliefhebbers hun hart weer ophalen in de Vlissingse Cine City. Houders van de Zorgstroom X-tra pas j kunnen naast de film ook genieten van een korting van 1 50%, u betaalt dan maar 4,- voor een kaartje. Per X-tra pas mag u, op vertoon van uw pas, vier kaartjes met korting kopen. De aanbieding geldt voor films tot 18.00 uur op j dinsdag, woensdag en donder- dag. Kaartjes reserveren kan vanaf 1 september via 0900-24632489. Het program- i ma kunt u nalezen in de kran ten of op www.filmbythesea.nl. Deze aanbieding geldt voor kaartjes uit de reguliere pro grammering. Als u dan toch al een Zorg- stroom X-tra pas heeft om met korting naar Film by the Sea te gaan, kunt u voor het vervoer van en naar de bioscoop het j beste kiezen voor Taxicentrale i Vlissingen. Deze is ook aange- sloten bij Zorgstroom X-tra en I geeft u een korting van 25 op per rit. Het enige dat u moet doen, is bij het bestellen van de j taxi het nummer van uw pas I doorgeven. De korting geldt trouwens ook voor ritjes naar andere bestemmingen dan de j bioscoop. Ook is het niet zo dat, ook al doet de naam anders vermoeden, Taxicentrale Vlissingen alleen in de haven- j stad rijdt. Ook voor ritten naar I bijvoorbeeld Westkapelle of zelfs Rotterdam kunt u bellen met Taxi Centrale Vlissingen; 0118-416000 of 0118-417000. Een aanbieding in een hele andere categorie is die van Vlissingse Apotheek De Singel. Houders van de Zorgstroom X- tra pas krijgen daar 50 kor ting op een risicotest. U betaald dan maar 15,- in plaats van 30,- Bij deze test kunt u ondermeer uw bloeddruk, cho lesterol, suikerwaarden en bodymass-index laten bepalen. U krijgt dan ook tips hoe u, uw gezondheid kunt verbeteren of op peil kunt houden. Apotheek de Singel kunt u vinden aan de Singel 9 te Vlissingen. Voor meer informatie over de test kunt u bellen met 0118-412730 of kijken op www.serviceapotheek.nl. 7 u ook?" Service Apotheek De Singel Singel 9 i 4382IX VLISSINGEN L Tel. (0118)41 27 30 De Service Apotheek Risicotest! Bloeddruk, cholesterol, suikerwaarden, bodymass-index, taille-heup ratio, lifestylegegcvcns, familichistone. YVWW.SERVICEAPOTHEEK.NL Voor 2006 vraagt Zorgstroom een bijdrage van 7,25 voor een pas. We spreken van een bijdrage omdat dit bedrag alleen wordt gebruikt om de organisatie en uitvoering van de Zorgstroom X-tra pas te bekostigen. U kunt een X-tra pas bestellen bij de cliënten administratie van Zorgstroom. Deze kunt u bereiken via 0118-684000 of met info@zorgstroom.nl Zorg mei- respect, waar a ook, woont Zorgstroom Voor verpleging, verzorging en hulp thuis; Zorgcentra en Verpleeghuizen; Maatschappelijk Werk Walcheren; het Consultatiebureau en het Thuiszorgcentrum Zeeland voor de uitleen, verkoop en verhuur van arti kelen voor verpleging, verzorging, comfort en gemak thuis. Breestraat 15 Postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon: 0118-684000 fax; 0118-684204 internet: www.zorgstroom.nl e-mail: info@zorgstroom.nl Een gezellige ontmoetings- plaats midden in de Middel burgse wijk Daauwendaele, dal is Grand Café Buitenrust aan de gelijknamige straat. V kunt er naar toe gaan voor een kopje koffie, de lunch of diner. Maar u kigit er ook genieten van muziek, sport evenementen kijken op breed beeld of met anderen deelne men aan een activiteit. Het Grand Café bestaat uit een bar die wordt gedraaid door Stichting Welzijn Middelburg en een keuken die in handen is van Zorgstroom. Naast deze twee zijn er ook andere instan ties betrokken bij het activitei tenaanbod. Voorbeelden hier van zijn de seniorenfitness iedere dinsdagmiddag tussen 15.30 en 16.30 en de spelle tjesmiddag op maandagmiddag *De actie loopt van 27 juli tot en met 2 augustus 2006 Zorgstroom biedt op verschil lende locaties op Walcheren de mogelijkheid tot tijdelijke opvang. De nieuwste locatie komt in één van de regenboog- flats in de Vlissingse wijk Paauwenburg. Momenteel zijn de verbouwingen en aanpas singen in volle gang. Alle drukke werkzaamheden die nu plaatsvinden, moeten uit eindelijk resulteren in vier ruime appartementen. Voor wie is Tijdelijke Opvang? Het kan voorkomen dat u tijde lijk niet thuis kunt wonen. Dit kan bijvoorbeeld komen door ziekte of omdat u nog niet vol doende bent hersteld van een ziekenhuisopname. Een speciaal ingericht apparte ment en hulp van onze mede werkers zorgen ervoor dat u de zorg krijgt die u nodig heeft. Wanneer u voldoende hersteld bent, kunt u weer naar huis. Om in aanmerking te komen voor Tijdelijke Opvang moet u beschikken over een indicatie voor tijdelijk verblijf. Deze indi catie kunt u aanvragen bij het CIZ (het voormalige RIO) Maar u kunt hiervoor ook contact opnemen met Zorgstroom, wij helpen u graag met uw aan vraag. Een verblijf mag niet lan ger dan zes weken duren. Na deze zes weken kan het een maal met zes weken worden verlengd. Heeft u vragen, bent u nieuws gierig of wilt u meer informatie over de Tijdelijke Opvang in Paauwenburg? Kom gerust eens langs tijdens ons spreek uur in het Majoraat, dit is door deweeks dagelijks van 10.30 tot 12.00 uur. U kunt ook bellen met: 0118-491391. Voor andere Tijdelijke Opvang locaties van Zorgstroom kunt u bellen met 0118-684000 of kijken op www.zorgstroom.nl. tussenl4.00 en 16.00 uur. Maar bij een Grand Café denkt u toch in de eerste plaats toch aan eten en dat kunt u er ook heel goed doen. Iedere dag wordt er tussen 11.30 en 13.30 uur een driegangen diner geserveerd. Voor mensen tot 55 jaar kost deze maaltijd 8,50, bent u 55-plusser dan kunt u aanschuiven voor 6,00. De dagschotel, 6,50 per persoon, verandert per week. De vrijwilligers vertellen u graag wat er die week op het menu staat. Ook in de vakan tieperiode gaan de activiteiten door, zoals ook het koekjesbak- ken door de kinderen die een ZIPZAP pas hebben, zie foto. U vindt Grand Café Buitenrust aan de Buitenruststraat 221 te Middelburg. Voor meer infor matie kunt u bellen met 0118- 610309.

de Faam | 2006 | | pagina 19