Officiële Mededelingen Hoe slaap jij? Afstandvretertje Alienbaby gevangen dé Weekkrant Provincie Zeeland Milieu Bodemveront reiniging Walensingel 65-69 te Middelburg (4331 NN) Ontwerp-beschikkin- gen ontgronding natuurontwikkeling Groeneweg Plan van aanpak bodemverontreini ging locaties toe komstig tracé N57 Walcheren (Golsteinseweg/ Plan van aanpak bodemverontreini ging locaties toe komstig tracé N57 Walcheren (Kleverskerks Jaagpad - Oude Veerseweg/ Veerseweg/ Walravenstraat/ Nieuwlandse weg/ Trekdijk) De Faam Woensdag 19 juli 2006 - Pagina 8 Vrouwen en richtingsgevoel. Of de vooroor delen nou terecht zijn of niet, het blijft een feit dat vooral mannen een navigatiesysteem aanschaffen. En volgens elektronicafabrikant Intempo Digital ligt dat niet in de laatste plaats aan de vormgeving van de gemiddelde apparatuur. Daarom de introductie van Buddy: makkelijk in gebruik en leuk om te zien. En voor de op lettende lezers: inderdaad, de foto is geno men in een Engelse auto. Buddy is namelijk op dit moment alleen in Groot-Brittannië verkrijgbaar voor zo'n 300 Engelse pond. Kijk voor meer informatie op www.intempo- digital.co.uk. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 18 mei 2006 de ontwerpbe schikking betreffende de bodemverontreiniging op de locatie Walensingel 65- 69 te Middelburg gepubli ceerd. Naar aanleiding van deze ontwerpbeschikking zijn geen zienswijzen ont vangen. Gedeputeerde Staten heb ben vastgesteld dat de bodemverontreiniging op deze locatie ernstig is (artikel 29 Wet bodembe scherming). De beschik king ligt van 21 juli 2006 tot en met 31 augustus 2006 ter inzage bij de directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. ver gunningen en handha ving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8-12 en 13-16.30 uur en (na tele fonische afspraak 0118- 675287) op donderdag avond. Belanghebbenden die naar aanleiding van de ontwerp beschikking een zienswijze naar voren hebben gebracht of belanghebben den aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht, kun nen binnen deze termijn beroep tegen de beschik king instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gedurende de behandeling van het beroep kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning worden ingediend. Dit Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gra- venhage. De beschikking treedt 1 september 2006 in wer king, tenzij binnen die ter mijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer G. Schrage (tel. 0118- 631722). Gedeputeerde staten van Zeeland willen de door de Dienst Landelijk Gebied te Goes aangevraagde ver gunning ingevolge de Ontgrondingenwet voor het uitvoeren van ont grondingswerkzaamheden ten behoeve van het reali seren van het natuuront wikkelingsproject Groene weg, gelegen ten westen van Oostkapelle, verlenen met voorschriften ter be scherming van de bij de ontgronding betrokken belangen. Tevens heeft de aanvrager verzocht een machtiging ex artikel 12 Ontgrondin genwet te verlenen, ten- einde zo spoedig mogelijk met de werkzaamheden te kunnen aanvangen. Gedeputeerde staten wil len ook de gevraagde machtiging verlenen met voorschriften ter bescher ming van de bij de ont gronding betrokken belan gen. De aanvraag, de ontwerp beschikkingen en de overi ge stukken liggen van 20 juli tot en met 31 augus tus 2006 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middel burg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren, alsme de in het gemeentehuis van Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkdagen van 9-12 en 14-16 uur en op donderdagavond van 17.30-19 uur. Na 31 augustus 2006 tot einde beroepstermijn lig gen de stukken op ge noemde plaatsen ter inza ge op werkdagen tijdens kantooruren. Tot en met 31 augustus 2006 kan een ieder schriftelijk of monde ling zienswijzen over de ontwerp-beschikkingen naar voren brengen bij gedeputeerde staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg (tel. 0118-631786). Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht wordt een verslag ge maakt. De aanvrager van de ver gunning/machtiging zal zo nodig in de gelegenheid worden gesteld te reage ren op de naar voren gebrachte zienswijzen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken, kan men zich v.w.b. de Directie ruimte, milieu en water wenden tot G. Beckers (tel. 0118-631786). Van 't Hoffweg) Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vastge steld dat de bodemveront reiniging op een aantal locaties in het toekomstig tracé van de N57 op Walcheren, gelegen aan de Golsteinseweg en de Van 't Hoffweg te Middel burg, geen gevallen van ernstige verontreiniging betreft. Met het plan van aanpak van Rijkswater staat, Directie Zeeland te Middelburg wordt inge stemd (artikel 29 Wet bodembescherming). De beschikking ligt van 20 juli tot en met 30 augustus 2006 ter inza ge bij de directie ruim- WÊÊSBÊ te, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooru ren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunnin gen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkda gen van 8-12 en 13-16.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675287) op donderdagavond;. Belanghebbenden kunnen tot en met 30 augustus 2006 een bezwaar schrift tegen de beschik king indienen bij Gedepu teerde Staten van Zee land, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaarschrift kan op grond van artikel 8:81 van de Alge-mene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 31 augustus 2006 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0118- 631705). Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vastge steld dat de bodemveront reiniging op een aantal locaties in het toekomstig tracé van de N57 op Walcheren, gelegen aan het Kleverskerks Jaagpad Oude Veerseweg en dé Veerseweg te Middelburg en de Walravenstraat, Nieuwlandse weg en Trekdijk te Nieuw - en Sint Joosland, geen geval len van ernstige verontrei niging betreft. Met het plan van aanpak van Rijkswaterstaat, Directie Zeeland te Middelburg wordt ingestemd (artikel 29 Wet bodembescher ming). De beschikking ligt van 20 juli tot en met 30 augustus 2006 ter inza ge bij de directie ruim te, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 8-17 uur en desge vraagd buiten kantooru ren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunnin gen en handhaving, Kanaalweg 3, op werk dagen van 8-12 en 13- 16.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118- 675287) op donderdag avond;. Belanghebbenden kunnen tot en met 30 augustus 2006 een bezwaar schrift tegen de beschik king indienen bij Gedepu teerde Staten van Zee land, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behande ling van het bezwaar schrift kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs- recht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit ver zoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 31 augustus 2006 in wer king, tenzij binnen die ter mijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval, treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelin ge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0118- 631705). Een horloge dat doorwerkt terwijl jij slaapt, is geen nieuws. Maar wel t als je hoort hoe hij werkt: hij regis treert namelijk con stant de lichaamssig nalen die tijdens de nacht worden afgege ven. Vervolgens zoekt de ze Sleeptracker, want zo heet dit bijzondere apparaat, naar het juiste moment om je op het juiste moment wakker te maken. En dat juiste mo ment kenmerkt zich door de dag fris, helder en uitgerust te ontwaken. De Sleeptracker kan ook helpen bij het in kaart brengen van je slaappatroon. Alle bijna-wakker momenten en de gemiddelde tijd ertussen kunnen beke ken worden en door deze gegevens bij te hou den, krijg je een goed beeld van je eigen slaap gedrag. De Sleeptracker kost 125 euro en meer informatie is te vinden op www.sleeptracker- watch.nl. Als je van termen als 'radiogra fisch*, 'terreinwa- ëen', 'supersnel* en 'spectaculair' rechtop in je stoei gaat zitten, dat zul je genieten van de Splash Wheeler. Dit is name lijk niet alleen een snelle (13,5 km per uur) en zwa re landbuggy, maar laat zich ook zonder problemen door een vijver, grote plas of zwembad heen loods en. De Splash Weeier doet zijn naam dus eer aan, want hij is pas in zijn element als de spetters om hem heen vliegen. De controlstick heeft de auto vol ledig onder controle tot zo'n 20 meter afstand, dus je kunt zelf op het droge blijven. Zowel de wagen als de afstandbediening vraagt om een oplaadbare bat terij die ongeveer een kwartier speelplezier biedt. i iNÏÏrlFi s¥v2T I Dit eigenzinnig amfibie voertuig kost zo'n 75 euro en meer informatie is te vinden op wwvwbestel.nl. Het is een beetje vreemd gedrocht, als je 'm zo ziet, en I het is misschien moeilijk voor te stellen datje met de ze X-Zylo iets leuks kunt doen. Het' is meer iets wat je mis schien zo ver mogelijk van je af zou willen gooi en. En laat dat nou precies de bedoeling van dit lichtgewicht speeltje zijn! De X-Zylo heeft namelijk niet voor niets zo'n spannende naam gekregen. Het is echt een bijzonder vliegend object, waar je enorme af standen mee kunt gooien. Eén van de ver koopadressen meldt een record van 220 me ter. En dat is ver. Denk je dat record te kunnen breken? Voor bijna 15 euro kun je de X-Zylo zelf ter hand nemen. Neem maar eens een kijkje op www.gadgetfun.nl SciFifan? En nog niet deze lamp in huis? Kom op, zeg! Okay, zo op het eerste gezicht ziet hij er wel iswaar spacy, maar verder niet al te spectaculair uit. Totdat je het licht aandoet of de lamp gewoon even wat beter be kijkt. In deze met roestvrijstale lamp, verkrijgbaar in blauw of groen licht, zit namelijk een alienbaby! Een lamp als een soort baarmoeder, dus. Dat zie je niet iedere dag. Tenzij je 'm koopt, natuurlijk. En dat kost je zo'n 30 euro. Kijk voor meer informatie op www.megagadgets.nl

de Faam | 2006 | | pagina 8