Vlissingen Punt Uit Wilt u weten hoe gezond het gebit van uw hond is? TT Kom dan voor een GRATIS gebitscontrole door een deskundige naar: ewj* C1000 Vlissingen -- Hermansweg 25 Zaterdag 22 juli 2006 Lekker luxe dineren ter bestrijding van ziekte aids Geld verdienen met briljant vernieuwende initiatieven Toernooi beachvolley in Zoutelande U bent welkom tussen 10.00 en 16.00 uur Wilt u het gebit van uw hond laten controleren? Kom dan met Fn tweeën zodat er altijd iemand op uw hond kan letten* als u gebruik wilt maken van de aanbieding die uw C1000 op die dag zal hebben op PEDIGREE® Denta producten. rmmmmoe Faam Woensdag 19 juli 2006 - Pagina 6 DOOR CORINA DE VOS MIDDELBURG - Borden, be stek, vis, groenten, bier, fris drank en nog veel meer is er no dig voor een diner. Derdejaars studenten van de Middelbare Hotelschool Middelbrug berei den een diner waarvoor de op brengst voor het Aids Fonds is. Op vrijdag 24 november is Fred die's dinner. Dit is op de sterf dag van zanger Freddie Mercu ry van de band Queen die in 1991 overleed aan aids. De stu denten willen zoveel mogelijk geld ophalen voor aids-patiën- ten en zoeken daarom nog sponsors. De Provinciale Staten van Zeeland stelden de Kloos tergangen en de cryptes van het Abdijcomplex in Middelburg al. ter beschikking. Mensen kunA v nen een dinerplaats kopen. De kosten hiervoor zijn zestig euroT per couvert. Verder kunnen sponsors allerlei andere dingen leveren zoals meubilair, servies, bloemstukken, terrasverwar ming, afvalcontainers en etens waar. De studenten willen het opgehaalde geld op vrijdag 1 december schenken aan het Aids Fonds op de jaarlijkse World Aids Day. Het Fonds mo biliseert de samenleving voor de nationale én internationale strijd tegen hiv/aids. Verder sti muleert het preventieactivitei ten om nieuwe infecties te voor komen. Meer info: 0118-558300 of www.freddiesdinner.nl. MIDDELBURG - Vijfduizend euro kunnen bedrijven en an dere organisaties in de hore ca-, recreatie-, toerisme-, en watersportsector winnen. Ze moeten hiervoor goede initia tieven aandragen die een ex tra bijdrage leveren aan de Zeeuwse markt. Het beste initiatief wordt door de Pro vincie Zeeland beloond met de Innovatieprijs Recreatie, Toerisme en Horeca. Voor meer informatie en inschrij ven: www.zeeland.nl/innova- tiprijsjtoerisme. VLISSINGEN - Het is een weg wijzer, evenementenkalender en parkeerfolder in één, het nieuwe Stadsgidsje 'Vlissingen Punt Uit'. Het werkje bevat een schat aan informatie over toeristisch Vlis singen, Oost-Souburg en Rit- them. Er zijn ook nog kortings coupons in het gidsje te vinden. Het is verkrijgbaar bij het Mari tiem MuZEEum in Vlissingen. Lekker volleyballen op het rulle zand. ZOUTELANDE - Wie van volleybal houdt, moet op zaterdag 19 augustus zijn kans waarnemen. Dan is het Beachvolleybaltoemooi van volleybalclub Sarto in Zoutelande. Gezellig met el kaar een balletje meppen en ondertussen genieten van zon en strand. Het Sarto Beachvolleybaltoer- nooi is bij strandpaviljoen De Branding. Omdat het daar op vrijdagavond altijd gezellig is, is er op de vrijdagavond voor het toernooi een themafeest. Het thema op vrijdag 18 augustus is: Zomercarnaval. Alle teams mo gen aan deze happening deel nemen en moeten zo origineel mogelijk voor de dag komen. Op zaterdag moeten de teams zich om 9.30 uur melden zodat de wedstrijden om 10.00 uur kunnen beginnen. De hoogst- geplaatsté teams in alle poules kunnen leuke prijzen winnen. Het team met de origineelste naam of leukste kleding wint ook een prijs. Ongepaste na men stelt de volleybalclub niet op prijs, de club kan de naam dan veranderen. Na het toernooi is er een barbe cue in Strandpaviljoen De Bran ding. Teams kunnen zich door middel van een inschrijfformu lier inschrijven tot zaterdag 12 augustus. Er geldt een maxi mum aantal inschrijvingen. De kosten per team zijn vijfentwin tig euro. De jeugd betaalt vijf tien euro per team. Sportieve- lingen die ook mee willen ge nieten van de barbecue, betalen tien euro extra. Voor meer infor matie of inschrijfformulier: 06- 25093012 ofwww.vcsarto.nl. AGENDA DONDERDAG Oostkapelle, Zionskerk, dam-en schaaktoernooi, in schrijven 18.30 u Vlissin gen, centrum, kermis, 13-24 u Middelburg, Vismarkt, antiek- en ambachten markt, 9-16 u Middelburg, Koorkerk, middaggebed, 3 u. VRIJDAG Vlissingen, binnenstad, kunst- en boekenmarkt, 10- 17 u Vlissingen, centrum, kermis, 13-01 u Middel burg, Herengracht 52, zon nevlekken kijken, Volksster renwacht, 19-20.30 u ZATERDAG Vlissingen, centrum, kermis, 13-01u ZONDAG Ritthem, Fort Rammekens, rondleiding, 14 u Vlissin gen, centrum, kermis, 13-24 u Vlissingen, muZEEum, Vlissinger stadswandeling, 14 u. MAANDAG Vlissingen, De Houttuyn, Bossenburg, vakantie bij belclub, div. activiteiten, 18.45-20.30 u Middelburg, Markt, boeken- en verza- melmarkt, 11-17 u Oostka pelle, Terra Maris, (W) on derwaterwereld, activiteit, 10.30-12 u, vanaf 6 jr DINSDAG Vlissingen, De Houttuyn, Bossenburg, vakantie bij belclub, div. activiteiten, 18.45-20.30 u Zoutelande, 't Winkeltje van Jannetje, hobbydemonstratie, 13.30- 16.30 u WOENSDAG Grijpskerke, Poppendamse- weg 3 A, demonstraties, St. Werkend Trekpaard Zee land, 14-17 u Oostkapelle, Terra Maris, natuurwande ling, 14-15.30 u. •s V N\>W Honden mogen helaas niet naar binnen in een supermarkt

de Faam | 2006 | | pagina 6