4? hAA^VE^ Pxel Voska Wandelend Zeeuwse 'pareltjes' bekijken d e Vlijt win een 0118-633601 Wegens vakantie esloten Gratis figuur-analyse! van 24 juli t/m 13 augustus. Gazelle Wij zijn gesloten van 25 juli t/m 5 augustus beautyweekend1 1.29 1.85 1.27 1.29 dé Weekkrant De Faam hooggevoeligheid nieuwetijdskinderen B e d d e n 8 06-53725764 voor Zeeland Beestenmarkt 12, Goes. Tel. (0113) 23 22 13 www.sodadub.nl w Szinss Jiflure Rob Verboom B.B.Q.-schotel Vrijdag en zaterdag Pepersteak Schouder-, rib- of haas karbonade 4 HALEN - 3 BETALEN Rosbeef-carrés 4 HALEN - 3 BETALEN Kipcordon-bleu Snijworst Rauwe ham Pekelvlees Filet américain r MIDDELBURG - BREEWEG 17 TELEFOON 0118 - 613187 www.pietvoskamp.nl Lekker licht iHangglider met motor Zingen, knutselen maar ook luisteren Pannenkoeken eten is onbeperkt feest Ster-vrijwilligers Zomerconcert in kerk Zoutelande Beiaardconcert in Abdijcomplex Van zooi tot mooi Woensdag 19 juli 2006 - Pagina 3 Fotocursus Op zaterdagochtend 28 oktober 2006 start er een fotocur sus voor beginners in Goes. De cursus omvat 10 zaterdag ochtenden waarbij er bij goed weer ook regelmatig buiten gefotografeerd gaat worden. De cursus is uitermate geschikt voor eenieder die zijn fotografie technisch, maar ook inhoudelijk wil verbeteren. Op zaterdag 20 januari 2007 start er in Goes een fotocursus voor gevorderden. 7 t/m 13 september 2006: Fotoreis Istanbul. Voor uitgebreide informatie kunt u contact opnemen met: Ludwiq van Hooren Vakfotoqrafie Tel. 0164-249 678 of 06-21 856 964 Industrie-, architectuur-, reclame- en huwelijksfotografie e-mail: info@ludwigvanhooren.nl internet: http://www.ludwigvanhooren.nl Praktijk voor kinderen van deze tijd! coachings- en begeleidingstrajecten www.shaniamyway.nl Kloetinge www.slaapvoorlichters.nl Sinds 1983 zeer goede resultaten door de complete .Thermo-Fysische-Methode (T.F.M.) en speciaal opgeleid personeel, kunnen wij u garanderen: plaatselijk afslanken bij figuurproblemen een gladdere en strakkere huid de bestrijding van een sinaasappelhuid geen gebruik van wikkels, spuiten of pillen een goede conditie, mede door het gebruik van de ozoncabines BEL NU en maak een afspraak voor een gratis figuuranalyse Figuurcorrectie- en Afslanklnstituut Lammerensteeg 9,4331MB Middelburg Openingstijden: ma do 10.00 - 20.00 uur di, wo, vr 10.00 - 16.00 uur- Topslagerij Scheldestraat 71, Vlissingen Telefoon 41 22 82 4-pers. 15.95 ELKE DONDERDAG BIEFSTUK 4x 100 gram 4. met kruidenboter 100 gram 1 .80 100 gram 1.15 FIJNE VLEESWAREN UIT EIGEN KEUKEN 100 gram 100 gram 100 gram Diverse soorten Korte Noordstraat 6 Middelburg Telefoon 0118 - 63 42 66 VLISSINGEN - Wie heeft het hoogste woord?! Dit is het thema van de Vakantie Bij bel Club die van maandag 24 tot en met vrijdag 28 juli is. De club is voor kinderen van vier tot en met tien jaar en bestaat uit zingen, knutse len, luisteren naar verhalen en gezelligheid. De toegang is gratis. De club is van 18,45 tot 20.30 uur in Archipel school De Houttuyn in de wijk Bossenburg. AAGTEKERKE - De entree prijs betalen en daarna zo veel pannenkoeken eten als je op kunt. Dat hoort bij het pannenkoekenfeest dat op dinsdag 25 juli in Aagtekerke is. Volwassenen betalen drieënhalf euro en kinderen tweeëneenhalf. Om 17.30 uur begint het feest in de feesttent op de hoek van de Pekelingseweg/Aagtekerkse- weg. Bij de tent is een circuit voor de kinderen. Verder kunnen ze deze avond djem- be's maken, bespelen en hutten bouwen. De op brengst is voor de stichting steun en opbouw Gambia. VLISSINGEN - Hou je van film, wil je tussen de sterren lopen en kun je de handen uit de mouwen steken? De organisatie van Film by the Sea zoekt vrijwilligers die mee willen helpen om het festival te laten slagen. Wie heel september beschikbaar is en tussen de 18 en 26 jaar oud, kan bellen naar: 0118- 412437. Ook zijn er woens dag 19 juli om 14.00 uur in het CineCafé in CineCity in Vlissingen audities. ZOUTELANDE - In de Cat- herinakerk in Zoutelande is op dodnerdag 20 juli een zo meravondconcert. Het is een jubileumconcert van orga nist Sander van Marion. Ma rieke Lindeman verleent op dwarsfluit haar medewer king aan dit concert. Op het programma staan onder an dere werken van Carlo Seixas, Jean Batiste Loeillet, en Mozart. Het concert be gint om 20.30 uur. MIDDELBURG - Tom van Peer geeft op dinsdag 25 juli een beiaardconcert in Mid delburg. Het concert begint om 18.45 uur en is het beste ie beluisteren in het Abdij- complex. Van Peer komt uit België en speelt onder ande re werk van eigen hand. Ver der speelt hij werk van Mo zart, Haydn en Vivaldi. DOOR CORINA DE VOS MIDDELBURG - Zeventien wandelroutes langs Zeeuw se 'pareltjes' in het Zeeuwse landschap en langs bijzon dere bouwwerken. Stich ting Het Zeeuwse Land schap gaf de routes uit van wege het zeventigjarig jubi leum van de stichting. De leden van de natuurbe- schermende stichting kregen onlangs een mapje met de wan deltochten toegestuurd. De tochten zijn verspreid over alle Zeeuwse gebieden. Zo is er de tocht 'Op de grens van land en stad1. De wandeling slingert door het gebied waar het Walcherse platteland en de Zeeuwse hoofdstad elkaar ra- ken. De tocht voert langs oude buitenplaatsen, open grasland gebieden en sporen van verd wenen dorpen. Duintocht Er is ook een tocht door de dui nen van Walcheren. De stich ting beheert na zeventig jaar, nu ruim achtduizend hectare na tuurgebied en waardevolle cul tuurlandschappen. Stichting Het Zeeuwse Land schap zet zich in voor behoud van de Zeeuwse natuur. WESTKAPELLE - Van zooi tot mooi. Allerlei tweede hands spullen zijn te koop op woensdag 19 juli. Vanaf 11.00 uur is de tuin van het Polderhuis aan de Zuidstraat 154-156 in Westkapelle om getoverd in een Allerhande Markt. Er is van alles te koop zoals kaarten, kettingen, kaarsen, wafels en ijs. Kinde ren worden gratis ge schminkt. Hans Kasander uit Middelburg brengt 's mid dags gezelligheid met zijn accordeon. Een echt stuurwiel ontbreekt in de cockpit. Net als bij zeilvlie gen wordt er gestuurd door het verplaatsen van gewicht. De stuurknuppel stuurt hiervoor de vleugels aan. Het UL-vliegen ontstond enkele tientallen jaren geleden met het monteren van een motor op een hangglider. De constructie is opgebouwd uit lichte materialen. De motor is meestal een kleine twee-cilinder tweetact van zo'n veertig tot zeventig pk, maar er zijn tegenwoordig ook bebouwbare viercilinder boxer motoren voorradig. "Ja, dat zou ook jij wel moeten zeilen beginnen, denk ik, mijn Icunnen," vervolgt De Willigen, enthousiaste piloot ter afscheid Laat ik dan toch maar eerst met de hand schuddend. ARNEMUIDEN - De kleine Ultra Light vliegtuigjes vlie gen met snelheden tot driehonderd kilometer per uur. Toch verbruiken ze - per kilometer - de helft minder brandstof dan auto's doen.

de Faam | 2006 | | pagina 3