VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 19 juli 2006 - Pagina 32 INFORMATIE OVERHEID Middelburg VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Oosterscheldestraat 42 en aan de Meestoof 92 gelegen parkeer vak, behalve voor de gehandicapte het parkeervak is bestemd. waarvoor I Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 31 augustus 2006 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op qrond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de informatiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3 ter inzage. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschik king Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een vergunning als bedoeld in artikel 8.1, lid 1, onder a en c van de Wet milieubeheer is inge diend door DraaicentrumMachine Exploitatie bv. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het bewerken van metaalproducten en het vervaardigen van met name afsluiters voor de bag gerindustrie. De inrichting is geproject eerd aan de Ohm weg 20 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 779. Een ontwerpbeschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Ter inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen vanaf donderdag 20 juli 2006 tot en met woensdag 30 augustus 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op don derdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd, telefoon 67 52 48. Desgevraagd wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. Zienswijze In de periode vanaf donderdag 20 juli 2006 tot en met 30 augustus 2006 kunnen gemotiveerde zienswijzen over de ontwerpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Het is ook mogelijk om uw zienswijze mondeling in te dienen. U kunt hiervoor een afspraak maken via telefoonnummer 67 52 48. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegings kader gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheim houding van de persoonlijke gegevens te honoreren. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net aanbrengen van reclame op het perceel Damplein 33; het gedeeltelijk plaatsen van een schutting op het perceel Bree 51 het vernieuwen van een dakkapel op het perceel Burgemeester Dregmans- straat 6: het uitbreiden van de woonkamer en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Smaragd 30; het bouwen van een berging en car port op het perceel Baaijenompad 3; het bouwen van een sideroom aan de linker zijgevel en het plaatsen van een serre aan de achtergevel van het pand op het perceel Brandenburglaan het verhogen van de vrijstaande garage op het perceel IJsselstraat 100; het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Penninghoeksingel 55; het realiseren van een overkapping voor de opstelling van compressoren op het perceel Herculesweg 35; het verbouwen van een loggia en dakterras op de eerste verdieping en het bouwen van een veranda op het perceel Molenwater 63 het uitbreiden van de woning met een aanbouw op het perceel Wal ravenstraat 11 te Nieuw- en Sint Joosland. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon nummer 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun- irir te ingec' nen geen bezwaarschriften worden op het perceel van 't Hoffweg (10-7); het oprichten van een viaduct op het perceel Nieuwlandseweg (10-7); het oprichten van een verdiepte lig ing op het perceel Nieuwlandseweg 10-7); het oprichten van een geluidsscherm op het perceel A 58 10-7); het vernieuwen/aanpassen/veran deren/vergroten van het bestaande viaduct op het perceel A 58 (10-7); het oprichten van een viaduct op het perceel A 58 10-7); het oprichten van een geluidsscherm op het perceel Arnestein (10-7): het oprichten van een aquaduct op het perceel Kanaal door Walcheren (10-7); het oprichten van een viaduct over het aquaduct op het perceel Kleverskerkseweg 10-7); het oprichten van een spoorviaduct over het aquaduct op het perceel Kleverskerkseweg 10-7); het oprichten van een fietsviaduct over het aquaduct naast de spoorlijn o(D het perceel Kleverskerkseweg (10- het oprichten van een fiets- en voet gangerstunnel op het perceel Prooijenseweg 10-7); het oprichten van een fietsviaduct op het perceel Eendrachtsweg (10-7); het aanpassen/vergroten van het bestaande viaduct op het perceel Torenweg (10-7); het oprichten van een viaductaan sluiting op het perceel Arnestein (10- 7); het oprichten van een viaduct op het Kriekenhofstraat 36 11 -7); het uitbreiden van de badkamer en het plaatsen van een carport op het perceel Noordweg 436 11 -7); het plaatsen van een (interne) loop brug op het perceel Kanaalweg 3(11- Bij de hierboven genoemde besluiten cunnen belangen van derden betrok ken zijn. Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunningen zijn verleend: het veranderen van een woning in een horecabedrijf met bovenwoning en het vergroten van het pand op het perceel Vlasmarkt 14; het plaatsen van eén ondergrondse afvalcontainer op het perceel Singelstraat ongenummerd. oprichten van een viaduct op het perceel Veerseweg 10-7); De vergunningen liggen met ingang het oprichten van een verdiepte liq- van 21 iuli 2006 tot en met 31 augustus 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende i geen ^ediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunninq wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het maken van een onderdoorgang s lig- ging op het perceel Veerseweg (10-7); het oprichten van een brug (ecologi sche verbinding) op het perceel Veerseweg 10-7); het oprichten van een fiets- en voet gangerstunnel op het perceel Veerseweg (10-7); het oprichten van een fietstunnel op het perceel Golsteinseweg (10-7); het verbouwen van het pand op het perceel Londensekaai 25 (11-7); het slopen van onderdelen van het interieur en asbest op het perceel Londensekaai 25 (11 -7); het plaatsen van een afvoersysteem en het verbouwen van de badkamer op het perceel Damplein 12A (11 -7); het bestaande kantoorgebouw geschikt maken voor kantoor en onderwijsruimte t.b.v. de Roosevelt Academy op het perceel Lange Noordstraat 1(11 -7); het gedeeltelijk slopen van kantoren op het perceel Lange Noordstraat 1 (H-7); het aanpassen van de entree t.b.v. beveiliging en het verplaatsen van het restaurant van de begane grond naar de tweede verdieping op net perceel Kousteensedijk 2 (11-7); het vervangen van de kozijnen op het perceel Nederstraat 37 11 -7); het wijzigen van een raamkozijn in een entreedeur op het perceel Oude Rijksweg 60 te Nieuw- en Sint Joosland (11 -7); het uitbreiden van de woning op het perceel Jodengang 6(11 -7): het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde op het perceel vrijstelling ten behoeve van het uitvoe ren van net desbetreffende bouwplan bezwaar. gen zijn verleend: het aanpassen van de gevel en het aanbrengen van een nieuwe stoep op het perceel'Nieuwe Haven 27/29; het opnieuw verloden van de glas-in- loodramen en het uitvoeren van her stelwerkzaamheden aan de lantaarn en de koepel van de Oostkerk op het perceel Oostkerkplein 1 De vergunningen liggen met ingang van 21 juli 2006 tot en met 31 augustus 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die rede- jkerwijs niet verweten kan worden )een zienswijze te hebben ingediend) :an tijdens genoemde inzagentermijn een gemotiveerd beroepschrift indie nen oij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een der- qelijk verzoek is griffierecht verschul digd. k< en die tegen het ontwerp van dat vrij- stellinqsbesluit een zienswijze naar voren neeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten daartegen geen zienswijze te heb ben ingebracht), kan tijdens genoem de inzagentermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemde besluiten komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra- qen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin- ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het opnieuw verloden van de glas-in-loodramen en het uitvoeren van herstelwerkzaamheden aan de lantaarn en de koepel van de Oostkerk op het perceel Oostkerkplein 1 het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het plaatsen van terrasschermen op het perceel Damplein 15; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19. derde lid van de Wet op de ruimtelijk ordening voor het aanbouwen van een garage op het perceel Robert Johnsonstraat 41 het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het uit breiden van de woning op het perceel Bergeendstraat 2; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het uitbreiden van de woning op het per ceel Schellachseweg 7; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het bouwen van een berging op het per ceel Vogelstraat 30. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina 's elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. VLISSINGEN INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bouwen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergunning: 1plaatsen dakkapel Westerzicht 666 2. bouwen garage J.l. Sandersestraat 73G8 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun- n'ng: 1(tijdelijk) plaatsen reclamedoek aan de gevel van de voormalige timmerfa briek Glacisstraat 65 2. aanbrengen reclameobject Baskensburgplein 2 3. bouwen opslagloods Nieuwe Kruidmolenweg 6 4. plaatsen fietsenstalling Westerhavenweg 2 A De publicatie van de ingediende aan vragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunninq wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1. uitbreiden woning Westerzicht 478 07-07-2006 2. plaatsen tuinschermen van Hogendorpweg 88 07-07-2006 3. plaatsen tuinhuis Vlissingse- straat(K)27 "Levenslust" tuin 218 07- 07-2006 4. vergroten dakkapel Simon Stevinstraat 31 10-07-2006 5. plaatsen dakkapel Van Nispenplein 26 10-07-2006 6. plaatsen hekwerk Dongestraat 107- 109 10-07-2006 7. uitbreiden woning Blikkenburg 99 10-07-2006 8. gedeeltelijk slopen tussenvleugel Koudekerkseweg 81 10-07-2006 9. renoveren verzorgingshuis Ter Reede 10-07-2006 10. slopen kantine, sporthal, kleed ruimte en entree Oude Veerhavenweg 3 11-07-2006 11 .verbouwen woning Willem Klooslaan 26 11-07-2006 12.uitbreiden woning Zeewijksingel 100 11-07-2006 13.bouwen garage Oranjeplein 13 11-07-2006 14.verbouwen entree showroom Gildeweg 22 11-07-2006 15.(tijdelijk) plaatsen reclamedoek aan de gevel van de voormalige timmerfa briek Glacisstraat 165 12-07-2006 Tegen deze besluiten (vergunningen) kan door een rechtstreeks belangheb bende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de ver gunning (dus niet de datum van publi catie), schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burge meester en wethouders. De verleende vergunningen met bijbehorende teke ningen kunnen na een telefonische afspraak met de medewerker Publiekszaken (487339) worden inge zien. VRIJSTELLINGEN Wet op de Ruimtelijke Ordeninq Wij willen positief beslissen op ae hier na genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met ingediende bouw- aanvragen: Lees verder op pagina 33 gemeente

de Faam | 2006 | | pagina 32