Storemanager promss Kraamverzorgsters gezocht Bike Totaal, fiets op maat ZELFSTANDIG MAGAZIJNBEHEERDER dé Weekkrant De Faam Huisman en Van der Hof i Opruimers - sjouwers magazijnmedewerkers autopoetsers le en 2e steigerbouwmonteurs Kraamcentrum DAT Vind je het leuk om in een groeiend en enthousiast team te werken Ben je flexibel en in het bezit van je rijbewijs Vind je het leuk om te werken volgens onze één op één methode Heb je een diploma kraamverzorgster of een vergelijkbaar diploma Schrijf dan even een brieve naar Best Beach Hotel Zoutelande een gemotiveerde medewerker bediening (m/v) enthousiaste medewerkers BV Meizon BV is een handelsonderneming met producten voor civiele techniek en bouw. MATERIALEN VOOR CIVIELE TECHNIEK BOUW (30 uur per week) Een knuffel Datje GRATIS bij inschrijving voor kraamzorg Kraamcentrum DAT Zeeland Paul Krugerstraat 76 4381 WH Vlissingen lü(0118) 412 885 www.KraamcentrumDAT.nl Woensdag 5 juli 2006 - Pagina 35 UITZENDBUREAU Werven en selecteren - Uitzenden - Detacheren - Payrol - Leren en werken heeft diverse openstaande vacatures voor de zeeland: Huisman en Van der Hof is een no-nonsense bedrijf. Wij zijn realistisch als het over werk gaat. Het werk zal gewoon gedaan moeten worden. Make plans - take action Geïnteresseerd of op zoek naar een andere vacature? Stuur je volledige c.v. met jouw gewenste vacatures naar de: Voltaweg 31,4338 PS te Middelburg t.a.v. mevr. S. Huisman, 0118-475738. r' I 1 I I I I I 1 I I I I I I I I Fietsen is gezond en leuk. Voorwaarde is wel dat de fiets goed 'past' bij het lichaam anders kunnen er rug- en nekklachten, belasting van de knieën en zadelpijn van komen. Belangrijk is daarom om de juiste stand van stuur, zadel, pedalen en handgrepen te laten opmeten. Vroeger ging dat met lat en stok, tegenwoordig bestaat hiervoor zeer professionele appara tuur: het 'body scanning-systeem'. De vakman meet met behulp van lichtstralen, zonder je aan te raken, met grote nauwkeurigheid de lengte, schouderbreedte, schouderhoogte, vuisthoogte en de hoogte van je bekkenkam. Deze gegevens gaan de computer in. In com binatie met een aantal feiten over je fietsgedrag berekent het systeem vervolgens de meest comfortabele instelling. Dat fietst niet alleen prettiger; het is ook veel veiliger! Het systeem is het resultaat van een samenwerking tussen orthopeden, fysiotherapeuten, wielrenners, ingenieurs en wielerspecialisten. Het wordt koste loos toegepast bij een groot aantal Bike Totaal speci aalzaken in heel Nederland. Meer informatie: Bike Totaal, tel. (033) 45 45 945 of op www.biketotaal.nl. Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Joep Berkens Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@drwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.clrwerkt.nl centrum loopbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling zoekt per direct voor 25-30 uur per week tot begin november 2006. Werktijden: 5 dagen per week vanaf 14.00 of 18.00 uur tot 22.00 uur. Geïnteresseerd? Bel ons 0118-561255. Zeeland m Wij zijn op zoek naar voor o.a. glastuinbouw, groenvoorziening, grond werkers en bouwplaatsopruimers. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Kunststof leidingsystemen en hout zijn de twee belangrijkste artikelgroepen. Tot onze klantenkring behoren onder andere aannemerswaterschappen en gemeenten. Meizon BV heeft momenteel 14 medewerkers in dienst in haar vestigingen in Middelburg en Goes. Voor de vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: In deze functie staat u de klanten te woord. U maakt orderbonnen en verzamelt de gevraagde artikelen. Verder bent u verantwoordelijk voor het beheer van het magazijn. U bent flexibel en zelfstandig genoeg om alleen te kunnen werken. Deeltijd werken (7.00-13.00 uur) is mogelijk. Wij zijn op zoek naar een enthousiast persoon van minimaal 25 jaar, die in het bezit is van rij bewijs B/E. Woonplaats bij voorkeur omgeving Middelburg. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die enige kennis heeft van de branche. Reacties naar aanleiding van deze vacature graag binnen 14 dagen aan Meizon BV, t.a.v. dhr. G.J. Meijers, Postbus 8021, 4330 EA Middelburg. Tel. 0118-633049. Grenadierweg 15, ind. terrein Arnestein 1, 4335 PG Middelburg, Postbus 8021 4330 EA Middelburg tel. 0118-629353, fax 0118-613458, Bank 47.70.54.919, KvK 22025908, BTW NL 0060.67.967.501 Promiss is een succesvolle modeketen met 60 filialen. Promiss richt zich op de vrouw die met smaak en oog voor kwaliteit haar collectie samenstelt. Promiss werkt met een eigentijdse en steeds wisselende collectie en is de klant zo persoonlijk mogelijk van dienst. Promiss is onderdeel van de Etam-Groep die in Nederland één van de grootste aanbieders van damesmode is. Voor ons filiaal te Middelburg hebben wij de volgende vacature: Je bent verantwoordelijk voor je eigen filiaal. Dit betekent dat je direct lei ding geeft aan een team met verkoopmedewerksters en zelf ook enthou siast meewerkt. Je bent verantwoordelijk voor o.a. het behalen van de omzet, de uitstraling van de winkel, de presentatie van de goederen vol gens richtlijnen, de uitvoering van het personeelsbeleid, de begeleiding en ontwikkeling van de medewerkers en bovenal voor tevreden klanten. Tot de taken behoren ook de planning van de werkzaamheden van het filiaal en de administratie. Bij binnenkomst zul je een opleidingstraject gaan volgen voor een periode van ongeveer 3 maanden. Je hebt een opleiding op MBO/HBO-niveau. Bij voorkeur heb je een Detex certificaat en enige jaren ervaring in een soort gelijke functie. Je bent collegiaal, klantvriendelijk en flexibel ingesteld. Natuurlijk heb je een commerciële instelling, gevoel voor service, organisa tietalent en leidinggevende capaciteiten. Je denkt actief mee en je bent een goede gastvrouw. Wij bieden aantrekkelijk werk in een uitdagende werkomgeving, marktcon forme arbeidsvoorwaarden en korting op personeelsaankopen. Wanneer je jezelf herkent in bovenstaand profiel en toe bent aan een nieu we uitdaging, vragen wij jou een kort en bondig curriculum vitae, voorzien van je motivatie te sturen aan Promiss B.V., t.a.v. Alinda van Zoest (afdeling HRM), Postbus 831, 2700 AV ZOETERMEER of stuur een e-mail naar hrm@promiss.nl (www.promiss.nl). Jullie kraamverzorgster neemt deze mee na de bevalling, zodat jullie kindje meteen zijn of haar eerste knuffeltje heeft

de Faam | 2006 | | pagina 35