1 Inspraak ontwerp-tracébesluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn LAPTOP aan de Ketting O O Inspraakpunt riMWMUTmiPe Faam Woensdag 5 juli 2006 - Pagina 26 De mobiliteit van de laptop heeft natuurlijk heel veel voordelen, maar ook nade len. Zo kan iedereen er mee aan de wandel gaan en als de laptop in ongewenste handen valt, ben je niet al leen een duur apparaat kwijt, maar is de informatie in de laptop ook niet meer veilig. Een vrij eenvoudige, maar effectieve oplossing wordt geworden voor een cijferslot dat op 95% van al le laptops past, maar ook op LCD-projectoren en flat sereens. Door de kabel van Een autovakantie gepland dit jaar? De DV1805MP3 maakt er een feest van, want hiermee haal je een ra dio, cd-speler, dvd-speler en mp3-speler in een en kel apparaat in de auto. Het hart van deze nieuwe alleskunner is de high performance-lezer die alle verschillende dataformaten kan verwerken. Hij speelt niet alleen normale cd's en rewritable cd's af, maar is ook geschikt voor dvd's, vcd's en svcd's. Bijzonder is bovendien dat de radio en de speler te gelijkertijd kunnen worden gebruikt. Zo kunnen bijvoorbeeld ouders ongestoord naar de radio lui steren terwijl de kinderen op de achterbank met hoofdtelefoons naar de nieuwste film kijken. Meer informatie is te vinden op www.siemens.nl. (YJBSÉi» 1,8 meter aan een vast voor werp van te maken en het slot in de notebook te plaat sen, kan niemand er mee vandoor gaan. Gemakkelijk te installeren met een eigen geheime cijfercombinatie. De Combosaver kost 47,54 euro en meer informatie is te vinden op internetsite http: nl.kensington.com. 3 gSHk Roosendaal Bergen op Zoom BELGIE i Van 4 juli tot en met 14 augustus 2006 ligt het ontwerp-tracébesluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn ter inzage. Het ontwerp-tracébesluit doorloopt een inspraakprocedure overeenkomstig de Tracéwet en de Algemene wet bestuursrecht. Op grond daarvan kan eenieder in deze periode zijn zienswijze over de inhoud van het ontwerp-tracébesluit mondeling of schriftelijk kenbaar maken. Achtergrond De Sloelijn is de goederenspoorlijn die het Sloegebied (havengebied Vlissingen-Oost) verbindt met het Zeeuwse hoofdspoor Vlissingen-Roosendaal. Het tracébesluit Sloelijn is op 3 augustus 2005 onherroepelijk geworden en de spoorlijn wordt momenteel gerealiseerd. Eind 2007 zal de nieuwe Sloelijn naar verwachting in gebruik kunnen worden genomen. Ter hoogte van de Bernhardweg, in de gemeente Vlissingen, kruist de Sloelijn een aantal gebundelde buisleidingen, een zogenoemde buisleidingstraat, van het havenschap Zeeland Seaports. Bij de voorbereiding van de uitvoering van het tracébesluit en tijdens overleggen met de betrokken leidingbeheerders, is gebleken dat de gekozen oplossing voor de kruising met de buisleidingstraat, zoals opgenomen in het tracébesluit Sloelijn, niet optimaal is. Gebleken is dat een oplossing waarbij de buisleidingstraat door middel van een spoorviaduct wordt gekruist, tegemoetkomt aan de bezwaren van de oorspronkelijke oplossing zonder dat deze tot hogere kosten leidt. Om de aanleg van het spoorviaduct mogelijk te maken, is besloten tot een ambtshalve wijziging van het tracébesluit Sloelijn. Het voorliggende ontwerp-tracébesluit voorziet in een kruising van de Sloelijn met de buisleidingstraat door middel van een spoor viaduct. Dit spoorviaduct zal tevens de Westhofweg kruisen. rHet ontwerp-tracébesluit Het ontwerp-tracébesluit voorziet in een gewijzigde kruising van de buisleidingstraat nabij de Bernhardweg in de gemeente Vlissingen. Op de kaart en in de bijbehorende bepalingen is deze gewijzigde oplossing weergegeven, met een toelichting. Waar kunt u het ontwerp-tracébesluit inzien? Het ontwerp-tracébesluit ligt van 4 juli tot en met 14 augustus 2006 tijdens de reguliere openingstijden ter inzage op de volgende locaties: - de gemeentehuizen van Borsele, Middelburg en Vlissingen; - de hoofdvestigingen van de openbare bibliotheken in bovengenoemde gemeenten; - het provinciaal informatiecentrum in Middelburg; - het kantoor van Zeeland Seaports in Terneuzen; - de bibliotheek van Rijkswaterstaat Zeeland in Middelburg; - de bibliotheken van de Ministeries van Verkeer en Waterstaat en van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, beide in Den Haag. U kunt het ontwerp-tracébesluit ook downloaden via www.inspraakvenw.nl en via www.sloelijn.nl. U kunt het document aanvragen bij het Informatiepunt Sloelijn, telefoon 0117 30 1998. Op het tracébesluit Sloelijn, dat ter informatie bij de stukken wordt gelegd, is geen inspraak meer mogelijk. Hoe kunt u inspreken? U kunt gedurende de gehele inspraaktermijn schriftelijk of mondeling reageren op het ontwerp- tracébesluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn. Uw schriftelijke reactie kunt u tot en met 14 augustus 2006 sturen naar: Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat Kruising buisleidingstraat Sloelijn Postbus 30316 2500 GH Den Haag Uw inspraakreactie kunt u ook via internet versturen: www.inspraakvenw.nl. Indien u mondeling wilt inspreken, wordt u vriendelijk verzocht dit voor 17 juli 2006 kenbaar te maken aan het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, telefoon 070 351 96 02. rWat gebeurt er met uw reactie? Het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat bundelt alle reacties en stuurt deze onder andere naar de Minister van Verkeer en Waterstaat en de Minister van VROM. Mede op basis van de inspraakreacties zal de Minister van Verkeer en Waterstaat, in overeenstemming met de Minister van VROM, het tracébesluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn, dan wel een gewijzigd ontwerp- tracébesluit vaststellen. Tegen het tracébesluit kan te zijner tijd beroep worden aangetekend bij de Raad van State door belanghebbenden die hun zienswijze al bij het ontwerp-tracébesluit naar voren hebben gebracht. Een eventueel gewijzigd ontwerp-tracébesluit wordt opnieuw ter inzage Zo spoedig mogelijk na afloop van de inspraaktermijn kunt u de door het Inspraakpunt ont vangen reacties inzien op de locaties waar momenteel het ontwerp-tracébesluit ter inzage ligt. PNadere informatie Voor vragen en/of nadere informatie over de inhoud van het ontwerp-tracébesluit Kruising buisleidingstraat Sloelijn en het project Sloelijn kunt u contact opnemen met het Informatiepunt Sloelijn, telefoon 0117 30 19 98 of kijken op www.sloelijn.nl. Voor inlichtingen over de inspraakprocedure kunt u contact opnemen met het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, telefoon 070 351 96 02. Verkeer en Waterstaat

de Faam | 2006 | | pagina 26