IRO maakt werk van je toekomst! mae con Feestje voor Theo van Doesburg Piraten in bioscoop Het heft in eigen handen nemen! Dit is precies wat Mylène Bentz gedaan heeft toen ze contact opnam met Maecon Groep bv om informatie op te vragen over de IRO (Individuele Re-integratie Overeenkomst). Ervaring Na jaren in de verkoop gewerkt te hebben en zich opgewerkt te hebben tot bedrijfsleidster, kwam Mylène in de WAO. Via het CWI kwam ze in aanraking met diverse re-integratie- bureau's die haar, naar haar gevoel, niet snel genoeg hielpen. Snel terugkeren in het arbeidsproces wilde ze, meer vroeg ze niet. Gemotiveerd "Maecon vroeg me een lijstje te maken van bedrijven waar ik zou willen werken. Zij leerden me hoe ik mijzelf kan profileren en legden de contacten met de werkgever." Monique Vrijman, bedrijfsleidster bij een leverancier van orthopedische medische hulpmiddelen, vult haar aan. "Al snel werd ons duidelijk dat we te maken hadden met een zeer gemoti veerde kandidaat. Na twee maanden proefplaatsing was al helder dat ze zich bij ons als een vis in het water voelde. Ook wij zijn uitermate tevreden en hebben haar onlangs een contract aangeboden." Begeleiding "Het onder de mensen zijn, hen adviseren en het ondersteunen van de bedrijfsleidster geeft me weer zo veel persoonlijke voldoening." "Ik ben blij dat ik contact opge nomen heb met Maecon. Zonder hen had ik niet zo snel zo'n fijne baan gevonden." Vraag ook een Individuele Re-integratie Overeenkomst aan. Via IRO ondersteunen wij u op weg naar werk. Bezoek onze voorlichtings bijeenkomst op: donderdag 13 juli 2006 van 15.00 - 16.00 uur of op dinsdag 18 juli van 10.00 - 11.00 uur. of meld je aan via irozuidwest@maecon.nl Natuurlijk kun je ook contact opnemen voor een persoonlijk gesprek. Voor aanmelding: bel 0118 - 63 02 41 www.maecon.nl ZuidWest Ervaring werkt! Broer en zus exposeren Ben Game bakent af Zomeractiviteiten voor ouderen Tulï/"De Faam Woensdag 5 juli 2006 - Pagina 10 VLISSINGEN - De Pirates of The Carribean werden en kele jaren geleden een kas succes. Woensdag 12 juli wordt om middernacht het langverwachte tweede deel van deze film 'Dead Man's Chest' gedraaid in bio scoop CineCity in Vlissin- gen. Kapitein Jack Sparrow (Johnny Depp) komt op nieuw terecht in een web van bovennatuurlijke krach ten, wanneer hij erachter komt dat hij een bloed schuld heeft lopen bij de le gendarische Davey Jones, kapitein van het spookach tige schip Flying Dutch man. VLISSINGEN - Woonzorg centrum Theo van Does burg bestaat vandaag (5 ju li) tien jaar. Dit wordt ge vierd met een feestdag. Van 10.00 tot 12.00 uur blikken genodigden onder het genot van muziek, toespraken en een hapje terug op de afgelopen tien jaar. 's Middags vieren bewo ners, vrijwilligers en personeel van het centrum feest. De dag wordt afgesloten met een bar becue. Het woonzorgcentrum heeft achtenveertig woningen die rond een overdekte binnen tuin zijn gebouwd. Mylène Bentz en Monique Vrijman, een sterk team dankzij Maecon Groep bv. I bv Maecon ZuidWest is onderdeel van Maecon Groep Zomerkamp door ellen de vriend VLISSINGEN - Veel kinde ren uit het Middengebied van Vlissingen gaan niet op vakantie. De local board Vlissingen wilde daarom een zomeractiviteit. Vanaf maandaglO juli kunnen kinderen deelnemen aan een zomerkamp aan de boulevard. Van 10 tot 14 juli is er een zo merkamp voor kinderen van tien tot twaalf jaar. Jongeren tot veertien jaar kunnen van 21 tot 28 juli deelnemen aan het zo merkamp en 28 juli tot 4 augus tus is er voor kinderen van zes tot en met tien jaar een kamp. In totaal kunnen honderd kin deren meedoen. Stichting Plezier aan Zee heeft vijfenzeventig vrijkaarten uitge reikt De stichting stelt zich tot doel om plezierige activiteiten aan zee te bevorderen. Het zo merkamp is aan de boulevard en de kinderen overnachten in het Maritiem Instituut de Ruij- ter. Aanmelden kan via www.ple- zieraanzee.nl of bij de balie van de bibliotheek Vlissingen. De kinderen kunnen ook geworven worden via local board Midden gebied en de scholen in het Middengebied. Het gaat om au tochtone en allochtone kinde ren die niet op vakantie gaan en waarvan de ouders weinig geld hebben voor uitstapjes in de va kantie. KOUDEKERKE - Kinderen die niet op vakantie |i|||^^unnen, mogen op kamp. Woningstichting Walcheren en Humanitas verzorgen een leuke week voor de kids, aan het Veerse Meer. Er is een afwisselend activitei tenprogramma. Vrijwilligers zorgen voor deze onbezorgde week van zaterdag 1 tot en met vrijdag 7 juli. foto pr MIDDELBURG - De aqua rellen en acrylverfschilderij en van Frans en Jannie van der Hagen zijn tot en met maandag 31 juli te zien in het restaurant van 't Gasthuis, 't Gasthuis is aan het Noord- poortplein 2 in Middelburg. Broer en zus maakten de schilderijen die tijdens de expositie te zien zijn, in Frankrijk. De meeste werken zijn te koop. VLSSINGEN - Ben Game ex poseert tot en met donder dag 24 augustus aan de Bad huisstraat 181 in Vlissingen. Het thema van de expositie is Afbakening. Game onder zoekt de plaats van zichzelf in de wereld om hem heen. Hij maakt daarbij bijna altijd gebruik van de mensfiguur. MIDDELBURG - Ouderen hoeven zich niet te vervelen in de vakantie. In Locatie Molstraat 13 in Middelburg zijn er allerlei zomeractivitei ten voor ouderen. Op de donderdagen 6,13 en 20 juli is er een inloopmiddag. Er draait een film en er zijn spelletjes. Verder is er een legpuzzelmiddag op don derdag 10 augustus en een muziek- en meezingmiddag op donderdag 24 augustus. Elke woensdag- en vrijdag middag is het koersballen. Op de eerste vrijdag van de maand is het bingomiddag. De bingomiddag kost 2,70 euro. Verder zijn de activitei ten gratis. Info: 0118-627537.

de Faam | 2006 | | pagina 10