->r randstad tempo-team O tempo-team HAPRO tempo-team ROOMPOT VAKANTIES Werkelijk goed werk dé Weekkrant De Faam jij kunt goed luisteren wij willen met je praten kijk voor meer banen op www.randstad.nl ALLROUND MEDEWERKERS SUPERMARKT/HORECA M/V RPHOLIDAYS www.roompot.nl/vacatures Woensdag 21 juni 2006 - Pagina 44 Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Orderpicker/reachtruckchauffeur (m/v) In het magazijn worden orders voor zonnebanken en dakkoffers verzameld met behulp van een reachtruck. Je moet nauwkeurig kunnen werken en in het bezit zijn van een geldig reachtruckcertificaat. Dit betreft een functie in dagdienst. Medewerker afdeling kunststof (m/v) Bij de afdeling kunststof worden de kunststof delen voor zowel dakkoffers als zonne banken geproduceerd. De afwerking gebeurt d.m.v. een handmatige freesbewer king. Voor deze functie geldt dat je handig moet zijn om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren. Dit betreft een functie in twee-ploegendienst. CNC-frezer (m/v) Bij de staalafdeling wordt een CNC-freesrobot geprogrammeerd met behulp van Cimatron besturingssofKvare. Diverse productiemachines moeten ingesteld en onderhouden worden. Verder worden er hulpgereedschappen gemaakt en worden er voorstellen gedaan die leiden tot efficiency verbetering in productie. Voor deze functie geldt dat je een afgeronde MBO- werktuigbouwkunde of gelijkwaardig met daarbij ervaring met metaalbewerking en het programmeren van CNC gestuurde machines. Vakantiekrachten (m/v) Gedurende de vakantieperiode kunnen vakantiekrachten op diverse afdelingen ingezet worden. Je moet minimaal 5 weken aaneengesloten kunnen werken. Voor deze functies geldt dat je minimaal 16 jaar moet zijn. Voor alle vacatures geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: - Kwaliteitsbewustzijn - Stressbestendig - Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) - Eigen vervoer - Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen - Aansluitend cv Heb je interesse reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag. WERKNET Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 4611 PB Bergen op Zoom 0164-259300 Machteld Willemsen (0113)27 48 07 van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur m/v Voor het klanten contact centrum van een grote uitkeringsinstelling in Goes, zijn wij op zoek naar callcentermedewerkers. Je start met een fulltime training van 2,5 week, daarna word je tussen de 24 en 32 uren per week ingeroosterd. Heb je een afgeronde mbo-opleiding en ervaring met telefonisch klaritencontact? Je vindt het leuk om klanten van de juiste info^rrjatie te voorzien ep ze naar de juiste instantie te verwijzen?$ta je bovendien stevig in je schoenen en ben je'voóf langere tijd beschikbaar? Bel ons dart, want dan ben jij misschien onze kandidaat. machteld.willemsen@nl.randstad.com ZORG Verpleegkundige/ziekenverzorgende m/v voor diverse instellingen in de omgeving, je bent in het bezit van relevante diploma('s) en big geregistreerd. Ben jij bereid om op oproep werkzaamheden te doen, rea geer dan op het onderstaande nummer Informatie: 0113 25 25 05.,Wilma Hannewijk-Lamper, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Zo werkt het. Werken en toch een vakantiegevoel? Vakantiepark Noordzee Résidence De Banjaard in Kamperland en Camping De Zandput in Vrouwenpolder zijn voor het komend seizoen op zoek naar enthousiaste 24-38 UUR Ben jij flexibel, representatief, servicegericht, bereid om in de weekenden en vakanties te werken en ben je in het bezit van eigen vervoer? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Iwan Snijders, Banjaard Boulevard 1, 4493 RZ Kamperland of bel voor meer info: tel. 06-50260927 of 0113-885104. Of mail naar: snijders.i@debanjaard.nl Onderdeel van: Acquisitie voor deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. KANTOOR Administratief medewerker m/v voor diverse bedrijven in de buurt van Goes. Heb je recente admini stratieve ervaring en opleiding, ben je op zoek naar tijde lijk/vast werk en ben je nog niet bij ons ingeschreven, neem dan snel contact met me op. Informatie: 0113 25 25 05,'Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes AGRARISCHE SECTOR Medewerker Groenvoorziening m/v voor diverse gemeenten in de omgeving van Goes. Per direct tot medio oktober zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers in de groenvoorziening. Heb je affiniteit met tuinieren neem dan contact met ons op. Het betreft een fulltime functie. Een hoveniersopleiding is een pre maar niet noodzakelijk. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Callcentermedewerker m/v vooreen callcenter in Antwerpen. Je voert outbound gesprekken je belt particulieren/bedrijven op) en verwerkt deze gegevens. Voor deze functie heb je min. mbo niveau (werkervaring is zeker een pre), spreek je goed Nederlands en heb je goeie communicatieve vaardigheden. Natuurlijk heb je ook een klantvriendelijk mentaliteit en kunt je goed luis teren. Heb jij zin in een uitdagende baan voor in de middag en/of avond, reageer dan snel! Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes SCHOONMAAK Industrieel Reiniger m/v voor verschillende bedrijven in de omgeviag van Goes. Jé hebt ervaring met industrieel reinigèn en beschik bij voorkeur over een vca certificaat. Het werk is vooral Tn het weekend. We werken met een weekplanning. Ne|m voor meer infor matie contact n^t ons op. v_ Informatie: 0113 25^25^0xT-eon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes 1 Glazenwasser m/v in Goes. Er is ongeveer 20 uur per week werk. Ervaring als glazenwasser in noodzakelijk voor deze functie, je hebt een rijbewijs, kent verantwoor delijkheid en kan goed met mensen omgaan. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Schoonmaker m/v voor diverse bedrijven in Goes en omgeving. Op het ogenblik hebben wij zeer veel schoonmaakwerk beschikbaar Het varieert van het schoonmaken van vakantiehuisjes tot het schoonmaken van kantoren. Eigen vervoer is voor sommige locaties nodig maar niet voor alles. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes FINANCIËLE DIENSTVERLENING Salarisadminstrateur m/v vooreen accountants kantoor in Zeeland. We zijn op zoek naar zowel starters als kandidaten met max. zes jaar werkervaring als salaris administrateur Je hebt een mbo-diploma en bent in het bezit (of studerend) van het PDL. Zoek je een uitda gende baan in de accountancy, aarzel dan niet en neem snel contact met ons op. Informatie: 0113 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes BEVEILIGING Beveiliger m/v voor in de omgeving van Goes. Ben je in het bezit van geldige papieren voor de beveiliging en heb je eigen vervoer dan hebben wij wellicht een leuke baan voor je. Een psychologische test behoort tot de procedure. Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes VAKANTIEWERK Vakantiekracht m/v voor diverse werkzaamheden in de regio. Wij hebben diverse vakantiebanen beschik baar in de zomerperiode. Reageer snel op het onder staande telefoonnummer Informatie: 0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Zo werkt het.

de Faam | 2006 | | pagina 44