nu €8.495,- Autobedrijf Joosse Consultatiebureau stijgt in achting Onderwater-folder VoordeelZomer Smaekvol evenement Afscheid van Uppercut Zomervoordeel: €2.000,- FordKa veranda's serre's ramen deuren in aluminium en kunststof Daar waar kwaliteit voorop staat tel ON 3 503484 fox 0113 503585 Raadsleden laken huiselijk geweld rmwyjiflEffliDe Faam Woensdag 21 juni 2006 - Pagina 42 Airbag voor de bestuurder ABS Stuurbekrachtiging Ka Zomerpakket van €^500^ voor slechts 500,- Airconditioning Easy Sound System 6000 (radio/CD-speler) Elektrisch bedienbare portierramen Centrale portiervergrendeling In hoogte verstelbare bestuurdersstoel Bumpers in carrosseriekleur Ford cap zolang do voorraad strékt on yraag de dealer naar da vooiwaarden. Pnjs is inö. BTW/BPM, wtl. tosien rijklaar maken en vetwideringsofidrago. tenzij anders aangegeven Wijzigingen voorbenouden. Afgebeelde auto kan afweken van standaardspecillcaties. Gemiddeld brandstofverbruik en CO,-uitstoot: km/liter: 16.9; (tor/100 km; 5,9: GO, gr/km; 140. www.ford.nl Gildeweg 20, 4383 NK Viissingen. Telefoon 0118 - 41 94 20. VLISSINGEN - Ouders van jonge kinderen in Zeeland waarderen het consultatiebureau op alle fronten veel beter dan eerst. Dit blijkt uit het recent ge publiceerd themarapport Ouders En Het Consulta tiebureau van De Jeugd- monitor Zeeland. Dit rap port laat het gebruik van de diverse diensten van het consultatiebureau en in hoeverre ouders baat heb ben bij de adviezen zien. Bijna zeven van de tien ou ders beoordelen het con sultatiebureau als goed ter wijl dit vier jaar geleden nog geen zes van de tien ouders betrof. Negenenne gentig procent van de ou ders maakt gebruik van de bezoeken aan het bureau. Het rapport is te downlo aden via www.jeugdmoni- tor.nl. MIDDELBURG - Naast het genieten van culi naire hoogstandjes kan het publiek luisteren naar sfeervolle optre dens van artiesten tij dens het evenement De Smaek van Zeêland. Veertien restaurants in Middelburg doen dit jaar weer hun best om hun kookkunsten te laten zien en het publiek tegen aan trekkelijke prijzen te laten genieten van het Zeeuwse streekproduct. Het evene ment is van vrijdag 23 tot en met zondag 25 juni in Middelburg. De bedoeling ervan is om zowel Zeeu wen als toeristen kennis te laten maken met de Zeeuwse restaurants, hun koks en het Zeeuwse streekproduct. Er is ook een fototentoonstelling van Ruden Riemens over aquacultuur. Frans Kasa- ner, Not James Dean, het Veers Scheepstuig, het Amsterdamse klassieke trio Vidalita en Fragile tre den op. Het evenement is in de jachthaven van Mid delburg op de hoek Kin- derdijk/Maisbaai. Daar ligt een groot ponton van veer tig bij negen meter in het water. Op dit ponton geven zeven pagodetenten de Smaek verder vorm. Er is ook een terras aan het wa ter. De restauranttent met het bekende kookpodium en terras staan op de kade. Meer info: www.smaek- vanzeeland.nl. MIDDELBURG - Vier hardcore- en punk bands spelen vrijdag 30 juni in Midgard in Mid delburg. Scallywags, Death Pact, No Tumig Back en Uppercut treden vanaf 21.30 uur op. Uppercut geeft deze avond haar laatste optreden. De van oorsprong Zeeuwse band sluit de avond af met een spetterende show. Vóór deze afsluiter, treden de andere bands op. Scal lywags trapt af. De band speelt nummers in de stijl van Ramones met een vleugje GBH. Dan treedt de groep Death Pact op. De groep speelt hardcore in de stijl van Agnostic Front, Shark Attack en Negative Approach. No Turning Back ontwik kelde een eigen stijl. De be langrijkste invloed op deze stijl is de New York Hard- core sound. Entree is drie euro. Midgard is te vinden aan de Bachtensteene. MIDDELBURG - Waar mag je wel en waar mag je niet duiken in de Oosterschelde? Door de nieuwe folder Onder watersport in de Oos- bedrijventerrein oostpolderweg 1 f 4413 nn KRABBENDIJKE *voor moderne en klassieke architectuur *in alle ral kleuren en bio kleur "Vakkundig advies en ontwerp *ale bouwkundige voorzieningen Vrijblijvend prijsopgave Vakmanschap in fabricatie plaatsing en afwerking terschelde is daar geen twijfel meer over moge lijk. De folder is een uiteenzet ting van de belangrijkste spelregels, de verboden duikgebieden en intéres sante duiklocaties. Plet boekje is op diverse punten in Zeeland verkrijgbaar zo als bij duikshops en de VW-kantoren. Rijkswaterstaat maakte de ze folder samen met Pro vincie Zeeland en Korps landelijke politiediensten. MIDDELBURG - In Mid delburg is op woensdag 28 juni een informatiemarkt over Aanpak Huiselijk Ge weld. Het begint om 19.00 in het oude stadhuis aan de Markt. Meer info: www.middelburg.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 42