s.v. Walcheren Billijke prijzen ALFONDS® s.v. WALCHEREN LIGT OP KOERS!!! CLUB VAIM HONDERD REEDS 104 LEDEN!!! S.V. Walcheren bedankt haar sponsors: S.*V. 0Waéc6me*t ovevtat tuzan Cedeu, efuMeone e*t (ieycauitiyene eett ftnettiye e*t> yuutupe wzfauttce foe. fot yenettoveende ejbmtfa<vi& tta de va6a*ttie. ARKEMA Vlissinaen B.V. Sportpark Bonedijke Olympiaweg 1 0118-468113 De uitgestippelde koers welke het bestuur een jaar geleden voor ogen had, begint langszaam zichtbaar te worden, zowel op bestuurlijk ni veau als binnen en buiten de velden. Dat het bevaren van deze koers met de nodige proble men en obstakels gepaard gaat en zal gaan, zal een ieder niet bevreemden. Het bestuur heeft voor de komende jaren een duidelijk en open beleid voor ogen. Zichtbaar is in ieder geval op dit moment de renovatie van sportpark Bo nedijke. Het Hoofdveld van de SV Walcheren wordt verplaatst naar veld 1 op het sportpark, voorheen was het hoofdveld gelegen op veld 2, tevens wordt op veld 1 ruimte gemaakt voor de uitbouw van het clubhuis, richting veld. Veld 1 is het veld direct achter de Brandweer kazerne en zal nu wat opgeschoven worden naar de Sloeweg, tevens houden wij nu al reke ning met de bouw van een tribune binnen en kele jaren, ook zal er een nieuwe ingang ge maakt worden bij veld 1. Het bestuur is druk in onderhandeling met de gemeente voor uitbrei ding van het parkeerterrein. Erg trots is de ver eniging Walcheren ook op het hypermoderne kunstgrasveld en straks veld 5 waarmee onze trainingsaccommodaties volledig verlicht zijn. De tekeningen voor de verbouw van het club huis liggen klaar en wachten op goedkeuring van onze leden. Het clubhuis zal worden ver groot met een soort erker met zicht op het veld en een bestuurskamer c.q. sponsorhome ook met zicht op het veld. Onze vereniging telt bijna 600 leden, we proberen met eigen jeugd leden ons eerste elftal sportief gezien op een hoger niveau te brengen. Dit jaar zijn er al en kele jeugdleden ingepast in ons eerste elftal en ook komend seizoen zal dit zeker met enkele andere spelers ook gaan gebeuren. Erg belang rijk vinden wij ook de lagere jeugdteams, want uit die teams haal je later je kader voor de toe komst, deze jongens die wat minder in de pic ture staan, moeten het naar hun zin blijven hebben bij de SV Walcheren. Daarom vinden er voor deze jongens en meisjes tal van activiteiten plaats naast het voetbal. De beide hoofdspon sors Alfonds verzekeringen en Taxi Centrale Vlis- singen hebben onlangs hun contract met onze vereniging weer voor 3 jaar verlengd. De beide sponsors proberen samen met het bestuur de in geslagen weg te realiseren en aan de SV Wal cheren "Smoel" te geven met een "Smile", waarbij elke lid van hoog tot laag zich veilig en thuis voelt, waarbij normen en waarden hoog in het vaandel staan. Dit kan alleen niet in enkele maanden worden gerealiseerd, dit kost mini maal 3 tot 4 jaar, hopelijk wil een ieder, het be stuur die tijd gunnen en daaraan meewerken. ^SSING^ Sportpark Bonedijke Olympiaweg 1 0118-468113 De club van honderd is enkele jaren geleden door het be stuur in het leven geroepen om op deze manier meer mensen bij onze vereniging te betrekken en de geldmidde len van de vereniging te ver ruimen. Dit alles onder de zeer deskundige leiding van oud penningmeester en adviseur van de vereniging Walcheren dhr. Guus Schoute. Oorspronkelijk stond de hon derd voor honderd gulden, maar door de komst van de Euro trachten we de honderd te laten staan voor 100 deel nemers. Als lid ontvang je ui teraard elke maand ons club blad. Bij thuiswedstrijden van ons eerste team, gratis toe gang. Naamsvermelding in het clubhuis als zijnde lid van de club van honderd. U wordt betrokken en op de hoogte gehouden van alle ac tiviteiten van de vereniging waar ondernemers en oude leden elkaar nog eens kunnen ontmoeten en misschien daar zakelijk voordeel van hebben. De kosten om lid te worden van de club van honderd zijn 45,00 per jaar. De sponsor van het eerste elftal is Taxi Centrale Vlissingen en Alfonds De sponsor van D4 is Arkema Taxivervoer in de ruimste zin van het woord *Kleinbusvervoer Touringccrvervoer vonof uw vakantieadres naar elke willekeurige bestemming ARKEMA Vlissingen B.V. is ge vestigd in het havengebied van Vlissingen (Vlissingen-Oost) na bij Borssele. De naam Arkema is van recente datum. De vesti ging is misschien beter bekend onder de eerdere benamingen, respectievelijk; Elf Atochem en Atofina. ARKEMA Vlissingen B.V. heeft er voor gekozen om selectief activiteiten te sponsoren die di rect worden uitgevoerd door eigen medewerkers of door ge zinsleden van onze medewer kers. Vandaar ook de steun aan een jeugdelftal (D4 pupillen) van Vlissingen waarin een zoon van een medewerker (André Albers) van Arkema speelt. Iets meer over ons bedrijf Bij ARKEMA Vlissingen B.V. werken 165 medewerkers. De producten die Arkema maakt zijn 'gespecialiseerde chemica liën' die diverse toepassingen hebben binnen o.a. de glasin dustrie, landbouw en PVC-in- dustrie. De moedermaatschappij van ARKEMA Vlissingen B.V. is ge vestigd in de Verenigde Staten maar vanuit de historie zijn er ook nog sterke banden met Frankrijk (Parijs). ARKEMA Vlissingen B.V. is een bedrijf dat 24 uur per dag 7 da gen per week produceert. Om dit te kunnen realiseren wer ken de medewerkers binnen de productieafdelingen in een volcontinue dienst (5-ploegen- dienst). Aan ARKEMA Vlissin gen B.V. worden strenge eisen gesteld ten aanzien van ar beidsomstandigheden, veilig heid en milieu. Aan haar eigen medewerkers en de omgeving stelt Arkema nog hogere eisen om zodoende naast een goede werkgever ook een veilige werkgever te zijn. ARKEMA Vlissingen B.V. is een organisatie waar door een des kundig en gemotiveerd team van medewerkers diverse che micaliën worden geproduceerd die vervolgens worden verzon den over de gehele wereld, al dus mevr. Nagtegaal, PR Arke ma. Hoofdsponsors: Subsponsors: Shirtsponsors: Tassponsors: Wedstrijdsponsors: I Alfonds Verzekeringen I Taxi Centrale Vlissingen bv Super Maritime van Reems Roose Tweewielers Sony Nederland Club van 100 Patrick bv Bizon Tours Alfonds Verzekeringen en Taxi Centrale Vlissingen De Woongroep CITEX Werkkleding Autoschade vd Berg Bouwbedrijf Joziasse Multraship COVRA Ditronics Sporthuis Jan Jongepier Arkema I Roose Tweewielers I Super Maritime van Reems Walcheren 1 Walcheren 2 Walcheren 3, 4, A1 en de dames Walcheren A1 Walcheren B1 Walcheren B2 Walcheren G Walcheren C1 Walcheren D1 Walcheren D4 Walcheren 1 Dames Reclamebordsponsors: Super Maritime van Reems CITEX Werkkleding Wolf Rijbewijsshop Sporthuis Jan Jongepier Boersma en Schuitema Makelaars 2x SONY Nederland Roose Tweewielers De Rijke en vd Meer Ass. en verzekeringen Arkema M2 Makelaars DA-XIN Handelsmij de Feijter Rabobank Walcheren Zuid De Woongroep Sporthuis Jan Jongepier Pare Central Auto Clean Zeeland Johns Mode CITEX Werkkleding Super Maritime van Reems Pims Sportprijzen Golden Tulip Hotel Westduin PWE Elektrotechniek Multraship Brammetje Dump Middelburg Pricewaterhouse Van Loon Koeltechniek Vergo Sport Wolf Rijbewijsshop Alfonds SONY Nederland Taxi Centrale Vlissingen Belisol Roose Tweewielers Extran Autoschade vd Berg Paul Mechielsen transport Rasenberg Zeeuwse Zaken Garage Cieraad Mechielsen kampeercentrum Drukkerij de Vey Mesdagh PC Extreme M2 Makelaars Studio Lamar Car-Life Schuitema Makelaars Patrick BV De sponsor van D1 is Sporthuis Jan Jongepier atfonds.nl T 076 599 06 30 T 0118 - 47 94 33

de Faam | 2006 | | pagina 35