Bij De Hypotheker weten ze ook hoe je zónder problemen een goed pensioen opbouwt. Jazeker. De Hypotheker. Bewuster dansen in vijf ritmes j|qsmshop Presentatie van R0C Zeeland bleek het meest doeltreffend Nieuwe Burg 42, postbus 6001, 4330 LA Middelburg Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur, vindt u op www.zeeland.nl/abdiinieuws Geen internet? voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400 Provincie Zeeland rriïflJHH'miDe Faam Woensdag 14 juni 2006 - Pagina 2 Hypotheek advisem VLISSINGEN - Het plafond van de kamer is bijna niet meer te zien door de ballon nen en de vlaggetjes, op de tv staat een grote hoed, over de spiegel hangt een boa en de stoelen zijn aangekleed met T-shirts. Dit alles is één kleur: oranje. "Hoe ouder, hoe gekker", lachen Han en Elly Boeckhout. "Soms moest ik hem wel een beetje afremmen", vertelt ze. Samen versierden ze heel hun huis in Vlissingen. Ook de voor- en achtertuin versierden ze met vlaggetjes en oranje zeil. "Hij wilde op de vloer in de kamer grote oranje zeilen leggen. Dat Middelburg, Segeersstraat 9, Vlissingen, Badhuisstraat 4, (0118) 64 02 00 (0118) 43 00 04 www.hypotheker.nl Als het om hun pensioen gaat, willen veel mensen niet alleen maar van hun werkgever of van de overheid afhankelijk zijn. Alleen, er zijn nogal wat manieren om je pensioen aan te vullen. Naast een lijfrente- of koopsompolis kan je gaan sparen of beleggen. De vraag is wat de mogelijkheden zijn en of je eventueel bereid bent er nu een beetje op achteruit te gaan. Maak anders eens een afspraak met de financiële coach om je financiële situatie te analyseren en een helder stappenplan te maken. Daar is een financiële dienstverlener die zich wél om je toekomst bekommert voor. Leven in oran Het hele huis van de familie Boeckhout uit Vlissingen is oranje. De kamer is vol met vlagge tjes, opblaasartikelen, T-shirts en lampjes, foto: corina de vos ging mij te ver. Hoe moet ik dan stofzuigen?" Boeckhout is al veertig jaar voetbalfan. "We ho pen dat Nederland tijdens het WK zo ver mogelijk komt. Als ze verliezen, is het jammer. Dan beginnen we over twee jaar aan het EK. Ik raak er niet van in een dip", vertelt hij. De vijvenvijftig- jarige Vlissinger gaat deze pe riode zelfs in een WK t-shirt naai- zijn werk. "Dat hoort er bij". Zijn vrouw is niet zo en thousiast over de vlaggetjes in de tuin. "De eerste paai- nach ten waaide het heel hard, toen kon ik er amper van slapen", vertelt de achtenveertigjarige vrouw. Vanuit de buurt kregen ze alleen positieve reacties. "Een buurmeisje dat onze ver SMS'en is zo veel voordeliger met Hi Nu tot 8 maanden 200 SMS'jes GRATIS! MIDDELBURG - Bewust in beweging komen, ongeacht hoe je je voelt. Dit kan tij dens een workshop dansen in de danszaal van de Mu ziekschool in Middelburg. Op maandag 19 en maandag 26 juni is de workshop van 19.30 tot 21.00 uur. Bij mooi weer wordt er buiten gedanst. De workshop staat in het teken van de Vijf fdtmes: vloeiend, st accato, chaos, lyrisch en stil. Jackie Bongers is de docent. De kosten zijn 37,50 euro. Voor meer info of aanmelding: 0118- 633987. sierde tuin zag, riep jaloers naar haai* moeder: 'De buurvrouw heeft veel meer vlaggetjes, dat wil ik ook!'", vertelt 'oma' Elly. "We wilden ook nog een oranje kerstboom in huis", vertelt ze. "Mijn man spoot de boom oranje en ik kocht vorig jaar bij kerst al oranje kerstballen. He laas dekte de verf niet goed en hebben we nu geen 'oranje boom'. Het echtpaar probeert elke wedstrijd te volgen. "De wedstrijden die om drie uur be ginnen, missen we maai" verder kijken we ze allemaal." Als Ne derland speelt, steken ze zich helemaal in het oranje. Scoort het oranje-elftal een doelpunt? Dan klinkt vanuit het huis ge juich en geklap. "We zijn nuch- VLISSINGEN - Deelnemers van de ODIN werkgroep Tic ket To Our Future van het ROC Zeeland, werden beoor deeld als meest creatief en doeltreffend. ODIN is het landelijke tevre- den-heidsonderzoek dat de Jongeren Organisatie Be roepsonderwijs (JOB) elke twee jaar onder zoveel moge lijk mbo'ers in het hele land uitzet. De leerlingen van het cluster Horeca, Toerisme en Voeding (HTV) presenteerden hun plannen voor verbetering van de kwaliteit van het onder wijs op donderdag 1 juli tij dens een slotmanifestatie. Alle deelnemers aan de ma nifestatie beoordeelden hen als meest creatieve en doel treffende werkgroep. Dertien deelnemers van het cluster HTV gingen vanaf fe bruari aan de slag met ODIN activiteiten. Ze bereidden zich voor door te zorgen voor identieke T-shirts, folders en posters. Ze deden onder an dere een tevredenheidson- derzoek bij hun cluster. Op grond van de klachten, maakten ze een aantal ver beteringsvoorstellen die de school gaat uitvoeren.

de Faam | 2006 | | pagina 2