EXTRA KORTING OP INBOj APPARAT Enteny Kadoshop, nu nog leuker in Middelburg bij aankoop van een complete keuken GEEN AANBETALING... Betaling dagen na oplevering Bezoek onze website: www.pelmakeukens.nl Enteny Middelburg op Plein 1940, tussen Markt en Lange Viele, werd de afgelopen jaren een begrip in Zeeland. Na Vlissingen en Middelburg is er een nieuwe winkel in de Badstraat in Domburg geopend, waar ook heerlijk softijs en ander lekkers verkocht wordt. Enteny Vlissingen verhuisde naar een veel ruimer pand in de Walstraat en Enteny Middelburg onderging een metamorfose. De winkel is nu veel ruimer van opzet met meer licht en een overzichtelijkere indeling. Enteny is altijd op zoek naar de leukste nieuwe, aparte kado's en bijoute rieën. Door bijna wekelijks beursbezoek loopt Enteny vaak voor op woon- en kadotrends en heeft als eerste de nieuwste bijou-accessoires voor zijn winkels ingekocht. Zo ging Enteny recentelijk in zee met het Franse Pylones, een vrolijke lijn met leuke kleuren, verrassende artikelen die op Walcheren exclusief in de Enteny-winkels verkrijgbaar zijn. Het assortiment bevat lampjes, broodroosters, tuinsets, gebruiksartikelen zoals suikerpotjes, raspen, alles uitgevoerd in vrolijk en grappig materiaal. Ook de schitterende nieuwe sieradencollectie van Uni-X is een exclusieve aanwinst met modernere, hippere kettingen, armbanden of versiering voor aan je tas. Deze lijn is heel trendy qua sieraden en slaat goed aan bij jong publiek. Uni-X springt eruit en is heel up to date door steeds de nieuwste styling te brengen. Enteny heeft verder een uitgebreide verzameling siera den en accessoires, kettinkjes, oorbellen, ringen, voor vingers én tenen, en piercings. Een deel van de sieradencollectie is handgemaakt, dus uniek en exclusief. Ook voor mode-accessoires zoals zonnebrillen, sjaals, haarban den en riemen kun je bij Enteny terecht. In de winkels van Enteny vindt men de zeer gewilde zitzak Fat Boys, heer lijke zitkussens in trendy kleuren. Omdat je soms gewoon lekker op zachte kussens wilt rondhangen. Omdat ze er zo gaaf en verleidelijk uitzien. En omdat deze heerlijke interieurboosters verkrijgbaar zijn in zoveel verschil lende afmetingen. Zo passen er altijd wel een paar in je knusse woonkamer. Fat Boys zitkussens, 'hang in there'. Sterk punt is dat deze bijna in alle kleu ren direct uit voorraad te leveren zijn. Diversiteit in soort en stijl is kenmer kend voor Enteny's gehele assortiment en dat geldt zeker voor de kadoar- tikelen zoals hebbedingetjes, gadgets, interieuraccessoires, schrijfwaren of de stijlvolle Present Time woonaccessoires, bekend van tijdschriften als Flair, Viva en Veronica, die ondermeer een hele leuke collectie fotolijsten brengen. Opvallend zijn de klokken, wekkers en horloges. Vooral wandklok ken, want een wandklok in stijl zorgt ervoor dat je interieur jouw persoon lijkheid uitstraalt. Met de zomer in aantocht vindt men bij Enteny dat leuke kralengordijn om vliegen buiten te houden. En ben je geslaagd voor school of je hebt wat te vieren, dat ene leuke feestartikel koop je bij Enteny. Natuurlijk staat Enteny verder bekend om lage prijzen en grappige kleine hebbedingetjes zoals de Wishplant, het kleine levende plantje voor aan je telefoon, of de beroemde roze Silly handboeien. Of een geinige zipper pals voor aan een rits met je eigen naam er op? Enteny Kadoshop is een winkel waar je ogen tekort komt. Het leuke is dat elk van de drie winkels toch zijn eigen identiteit heeft en niet iedere winkel het zelfde assortiment. Dit om ieder bezoek spannend te houden. Enteny is een bezoekje meer dan waard, als je op zoek bent naar iets leuks voor fami lielid, vriend, geliefde of voor jezelf. Enteny Kadoshop Plein 1940 nr. 5 Middelburg 0118 - 644 433 Badstraat 3 Domburg 0118-582 029 Walstraat 102 Vlissingen 0118-441 552 Website: www.entenv.nl Woensdag 14 juni 2006 - Pagina 15 Incl. apparatuur vanaf Precisiewerk voor dit houten decor. Lange ononderbroken lijn voor de meubels onderaan. Een exclusieve realisatie. Hoogglans met houten nerf. Incl. apparatuur vanaf Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 17.30 uur. Zaterdag van 09.30 - 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. 's avonds geopend op afspraak Amundsenweg 47, 4462 GP Goes, de Poel 2 Tel.: 0113-219770, Fax: 0113-219200 (advertorial)

de Faam | 2006 | | pagina 15