Schoonmakers m/v Amelie voor actieve Plusser ^Creyf's Met zorg geselecteerd: De Faam Petra Dugardein met militair vrouwenelftal beste van de wereld O Helpenden m/v O Verzorgenden m/v O Wijkzieken verzorgenden m/v O Verpleegkundigen m/v de Weekkrant De Faam Wapenfeiten Voorspelling BEST GELEZEN Grensverleggend sportweekend Wielrenwedstrijden Aandacht aan detail enthousiaste medewerkers Woensdag 7 juni 2006 - Pagina 44 wereldkampioen voetbal, onmogelijk? Toch niet. Sterker nog, Zeeland heeft zo'n wereldkampioen al twee jaar in huis. In juni 2004 won keepster Petra Dugardein uit Zierikzee met het Nederlands militair vrouwenelftal het WK. Dugardein verkeert anno 2006 weer in jubelstemming. De keepster heeft net met haar team het Internationale Toer nooi 2006 gewonnen. In de fina le in Assen versloegen de mili taire dames Amerika met 2-0. Inmiddels zit Dugardein weer op haar werkplek in 't Harde waar ze gelegerd is. Afgelopen week was het nog feest en nu is ze weer bezig met haar gewone werkzaamheden als distribu teur. Wanneer er militaire voer tuigen stuk zijn, regelt zij dat ze gemaakt worden. Ze bestelt verf, registreert vermiste voor werpen en voorziet haai* club van eten als ze op oefening zijn. "Ik ben in Zierikzee geboren en daar heb ik ook op de basis school gezeten", vertelt Petra. Volgens Petra komt Oranje best ver, ondanks 'verkeerde keuzes van de bondscoach.' Brazilië of Argentinië wint. Duitsland speelt steeds min der en heeft niet zulke grote namen. "En als Nederland eruit ligt, dan hoeft het al niet meer!" AB Zeeland is met haar 100 vaste- en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt A B Zeeland de complete arbeidsvoorzie ning hij vele ondernemin gen in deze sector. De gezondheidszorg vraagt om mensen met een grote sociale betrokkenheid. Dezelfde betrokkenheid die je van Creyf's kunt verwachten, naast openheid, gedrevenheid en natuurlijk deskundigheid! Wij zijn op zoek naar: Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Joep Berkers Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.clrwerkt.nl centrum loopbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling van alle inwoners boven de 13 jaar leest wekelijks ARNEMUIDEN - Jongeren van tien tot achttien jaar met een lichamelijke beperking kunnen 1, 2 en 3 september gezellig sporten in Arnemui- den. BOSK, vereniging voor motorisch gehandicapten en hun ouders, houdt dan het Grensverleggend Spor tweekend op de Zilveren Schor. Jongeren die nog niet sportief actief zijn en onbe kend met de sportmogelijk heden in de regio, kunnen tijdens het weekend hun grenzen verleggen en hun mogelijkheden leren ken nen. Aanmelden voor het weekend moet voor 15 juni via 0165-314240. WESTKAPELLE - Starters en plaatselijke renners, A- en B- Amateurs en Veteranen rij den woensdag 19 juli hun rondjes van 1758 meter door Westkapelle. Er verschijnen zo'n 125 wielrenners aan de start. Aanmelden voor 15 ju ni via 0118-571520. VLISSINGEN - Aandacht voor het kleinste veertje. In De Gecroonde Liefde aan de Nieuwendijk 13 in Vlissingen is de foto-expositie In Detail te zien. Cobeke Laport maakte de foto's op en rond het strand van Vlissingen. Ze lette daarbij op kleine din gen als touwtjes en bierfles jes. ZIERIKZEE - Een Zeeuwse Zeeuwse -heldin Als keepster won Petra Dugardein twee jaar geleden in Amerika het wereldkampioenschap, archief foto: marieke mandemaker bare. Eén keer per week train ik bij Be Quick, in Zwolle, eigenlijk de concurrent, maar vanuit 't Harde dichtbij. Verder train ik in Tilburg." Keuzes "Omdat ik zelf zo met voetbal bezig ben, kijk ik niet eens zo vaak voetbal op tv. En als ik kijk, merk ik dat ik ook met mezelf bezig ben. Ik wil zelf presteren. Elke keer als ik Jong Oranje zie, of het Olympisch elftal dat ver loren heeft, zie ik mezelf daar staan. Ik kijk dan met gemeng de gevoelens: wij zijn wel rege rend wereldkampioen. Voor ons wordt ook het Wilhelmus gezongen, bij ons is ook doping- VLISSINGEN - Voor de actieve Plusser is er op dinsdag 13 juni Cine Plus-middag bij CineCity Vlissingen. Om 14.00 uur draait de film controle. Achteraf had ik ook Oranje kunnen halen, maar ik heb andere keuzes in het leven gemaakt. Soms heb ik daar spijt van, maar toch zijn mijn keuzes me goed bevallen. Ik kijk nu per seizoen. En keepers kunnen lang mee." Amélie. Amélie Poulain werkt als serveerster in Parijs. Ze wil het leven van mensen in haar omgeving drastisch ten goede veranderen. c- Zeeland Wij zijn op zoek naar voor o.a. glastuinbouw, groenvoorziening, grond werkers en bouwplaatsopruimers. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl In mei 2006 won Petra met het Nationaal Mili tair Elftal het zes-landen toernooi, een afgeleide van het WK. Nederland verdedigde de titel: in 2004 greep de ploeg de wereldtitel al eerder door Duitsland in de fi nale met 3-0 te verslaan. Volgend jaar hoopt Petra met haar team mee te kun nen doen aan de Olympi sche Spelen in India. Verder staat het WK in Ne derland in 2008 op haar lijst je. Daarna volgen het WK in Canada in 2009, Frankrijk in 2010 en de Olympische Spe len in Turkije in 2011. Petra Dugardein is eerste keepster en speelt in de competitie voor 't Zand uit Tilburg. "Ik ben grootgebracht bij de D- jongens van Zierikzee. Ik weet eigenlijk niet eens meer hoe ik op doel beland ben, want ik ben daar als gewoon voetballer be gonnen. Ik heb wel bij de selec ties gezeten." Daarna speelde Dugardein bij WIK '57 in Kerk- werve. "Daar zeiden ze dat er veel meer inzat. Toch kon ik daar toen niet zoveel mee, ik was namelijk in Duitsland gele gerd, in Seedorf. Toen ik in 't Harde kwam, ben ik gaan be denken wat ik nu echt wilde met voetballen. Ik heb ervoor gekozen om bij 't Zand in Til burg te spelen, in de hoofdklas se, want ik wil het hoogst haal Voor een locaties in Walcheren zijn wij op zoek naar: ISS Facility Services maakt deel uit van de ISS-groep, een interna tionaal concern voor schoonmaak en facilitaire diensten. In Nederland is ISS marktleider en heeft zij 21.904 medewerkers in dienst. Naast het dagelijks schoonmaakonderhoud ver leent ISS ook specialistische diensten aan zeer specifieke marktsegmenten. Het is de ambitie van ISS om een pakket van geïntegreerde facilitaire diensten aan te bieden. ISS Cleaning Services is toon aangevend in het dagelijk se schoonmaakonderhoud. Door heel Nederland zorgen de medewerkers van ISS Cleaning Services voor een schone werkomgeving in bijvoorbeeld instellingen, kantoren en scholen. voor de ochtend- en avonduren Het werk: Zelfstandig uitvoerenVactalgemene schoonmaakwerkzaamheden Zorgdragen voor het juiste^ebruik van middelen en materialen Wij zoeken: Medewerkers (m/v) die van aanpakken"* Mensen (m/v) die zelfstandig kunnen en witten werken Schoonmakers (m/v) die weten dat goed schoohenaken niet vanzelf gaat Wij zorgen voor: Werkkleding Instructie en begeleiding Scholings- en doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Bel voor een baan bij ISS Cleaning Services met mevrouw'Krekelberg, tel: 06 - 53 77 83 11 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CLEANING SERVICES Voor alle functies geldt: je hebt een relevant diploma en het betreft een parttime baan. Ook herintreders vragen wij te reageren. Interesse? Kom langs op onze zorgavond op donderdag 15 juni van 18.00 tot 20.00 uur of neem contact met ons op. Creyf's Uitzendbureau Lange Noordstraat 2, Middelburg, tel. (0118) 67 90 40, middelburg@creyfs.nl www.creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten lfs.nl UITZENDBUREAU

de Faam | 2006 | | pagina 44