VAN DE Le de Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 7 juni 2006 - Pagina 40 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg ONTWERPJAARREKENING 2005 Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend, aat het ontwerp van de jaarstukken, zijnde de Programmaverantwoording en de Programma-rekening voor het jaar 2005 inclusief de daarbijbeho rende accountantsverklaring in de informatiewinkel van het stadskantoor aan Kanaalweg 3 voor een ieder ter inzage ligt en in bruikleen wordt gegeven. De jaarstukken 2005 zijn ook op de website van de gemeente Middel burg, www.middelburg.nl, te raadple gen. Daarnaast is het mogelijk om een exemplaar van de jaarstukken 2005 voor 12 te kopen bij de afde ling Planning Control van de Dienst Concernondersteuning, telefoon 0118-67 56 42. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot benoeming van vier nieu we straten en een park in de Mortiere, te weten Louis Armstrong-straat, Glenn Millerstraat, Bud Powellstraat, Count Basiestraat en Ella Fitzgerald- park. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen ter inzage bii de infor matiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4340 LA Middelburg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voorzieninaenrechter bij de recht bank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, t geval ïliTkheic In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de voorzie ninaenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een derge lijk verzoek wordt griffierecht gene ven; dit bedraagt 138 voor natuur lijke personen en 276 voor andere dan natuurlijke personen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Appendagerevisie Peene voor het reviseren van afsluiters, regelkleppen, veiligheidskleppen en pompen. De inrichting is geprojecteerd aan de Ampèreweg 33 te Middelburg, kadastraal bekend Gemeente Middelburg, sectie M, nr. 759. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf donderdag 8 juni 2006 tot en met woensdag 19 juli 2006 elke werkdag tijdens kantooru ren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch te wor den aangevraagd (telefoonnummer 0118-67 53 20). Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Beroep Van vrijdag 9 juni 2006 tot 21 juli 2006 kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een ziens wijze naar voren hebben gebracht over de ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuurs-rechtspraak van de Raad van State.postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat: de voorrangsregelingen op het kruispunt Kruitmolenlaan/Dauwen- daelsestraat opgeheven worden. een verplichte rijrichting rechtdoor ingesteld wordt op de rijbaan- vanaf de Schroebrug naar de Schroeweg bij de aansluiting met de Kanaalweg. Hiermee vervalt de linksafmogelijk- heid van de Schroebrug naar de Kanaalweg. Deze besluiten liggen ter inzage bij de informatiewinkeivan het stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen de besluiten kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de daa volgende op die van de bekend making van deze besluiten bij burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevat ten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieninaenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt grif fie-recht geheven. Dit recht bedraagt 138 voor natuurlijke perso-nen en 276 voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net veranderen van de lichtreclame op het perceel Park Veldzigt 19-21 het uitbreiden van de woning op het perceel J. Brasserstraat 28; het bouwen van bedrijfsunits op het perceel Hertzweg; het plaatsen van een prefab berging op het perceel Griffioenpad/ Koninginnelaan; het vervangen van de kozijnen op het perceel Nederstraat 37; het uitbreiden van de woning op het perceel Kerktoren 13; het plaatsen van 3 dakramen en het veranderen van 1 dakraam op het perceel M. Smallegangehof 25; het wijzigen van een kozijn in de voorgevel op de begane grond op het perceel Akkerlaan 17 te Arnemuiden; het aanbrengen van ladder- en staphaken op het perceel Abdij 9. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan- bi Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunning is ver leend: het bouwen van een garage op het perceel Rustenburgplantsoen 2. van vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van tussendeuren op het perceel Kromme Weele 1 -3 en 5 (23-5); het aanbrengen van gevelreclame op het perceel Fagotweg 2F (29-5); het bouwen van een loods op het perceel Mortierepolder 2 te Nieuw en Sint Joosland (29-5); het aanbrengen van lichtreclame op het perceel Johan van Reigersbergstraat 11-13 (29-5); het aanbrengen van reclame op het perceel Lange Delft 10 (30-5); het bouwen van een woning op het perceel Prooijenseweg 16 E (30-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd iezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000; 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector De vergunning ligt met inganc juni 2006 tot en met 20 juli 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte (Kanaalweg 3). De belanghebbende die het niet eens is met ae verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrij stel - lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA I I II Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gron den van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het plaatsen van twee voorzetra men op het perceel Vlasmarkt 21 het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het intern verbouwen van het rijksmonument op het perceel Vlissingsestraat 7; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het renoveren/opknappen van de Bolwerken; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het vernieuwen van dakramen, het herstellen van hardstenen afdek- platen en het herstellen van een hek werk op de percelen Bellinkstraat 24 en 30 en Rouaansekaai 1 het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het plaatsen van een nieuw kel derluik aan de voorzijde op het per ceel Lange Noordstraat 61 het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van terrasschermen op het perceel Vlasmarkt 39; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een berging op net per ceel Brandenburglaan 46; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbreiden van de woning op het perceel Bleek 26. AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN (GELUIDHINDERBEPA- LINGEN) EN ONTHEFFING SLUITINGSUUR Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij de wedstrijden tijdens het WK Voetbal waarin het Nederlands elftal speelt, hebben aangewezen als "bijzondere dag" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997. Tijdens de eerste ronde (11, 16 en 21 juni 2006), de tweede ronde (nader te iepalen data tussen 24 t/m 27 juni 2006) alsmede de eventuele kwartfi nale (30 juni of 1 juli 2006) zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder op de horeca bedrijven in de binnenstad (gelegen in het gebied omgeven tussen de Vesten en net Kanaal van Walcheren) voor het plaatsen en gebruikmaken van een televisie- of videoscherm tot één uur na de wedstrijd niet van toepas sing. Tijdens de eventuele halve finale (4 of 5 juli 2006) en de finale (9 juli 2006) zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder op de horeca bedrijven in de binnenstad niet van toepassing voor het plaatsen en gebruikmaken van een televisie- of videoscherm tot één uur na de wed strijd. Na afloop van de wedstrijd tot 02.00 uur zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder voor het draaien van muziek tinnen het horecabedrijf niet van toepassing. Deze dagen zijn als zodanig aange wezen ten behoeve van net WK Voetbal 2006. Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet milieube heer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. Muziek na afloop van de wedstrijd mag uitsluitend ten gehore worden gebracht indien de ramen en deuren gesloten worden gehouden, uitge zonderd het openen en sluiten voor het onmiddellijk doorlaten van perso nen. Indien noodzakelijk kan de poli tie of een daartoe bevoegde ambte naar de geluidssterkte van de geluid- of muziekinstallatie altijd terugbren gen tot een door hem gewenst niveau. Tevens maakt de loco-burgemeester bekend dat tijdens de eventuele halve finale (4 of 5 juli 2006) en de finale (9 juli 2006), waarin het Nederlands elftal speelt, hij onth effing heeft verleend van het vast gestelde sluitingsuur tot 04.00 uur. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de pemeentelijke informatie pagina elders in deze Faam, www.middelburg.nl. en Maxi maal Teletekst pagina 830. VERGADERINGEN GEMEENTE RAAD Op 8 en 1 3 juni 2006 vergadert in de raadzaal van het stadhuis de gemeenteraad (aanvang 19.30 uur). De vergaderingen zijn openbaar en i spreekrecht voor bi agenda's zijn als volgt: er is spreekrecht voor bezoekers. De Donderdag 8- juni 2006 1Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. 1 e termijn behandeling voorjaars nota 2006. 4. Schorsing. Dinsdag 13 juni 2006 Heropening 1Raadsdebat (2e termijn). 2. Besluiten Raadsvoorstel Voorjaars nota 2006. 3. Rondvraag en sluiting. INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergun- ning: 1plaatsen van een dakkapel van Doornlaan 51 2. vernieuwen van de voordeur en kozijnen Boulevard de Ruijter 36,38 en 40. 3. plaatsen van een reclameobject Kleine Markt 7 4. uitbreiden van een woning Prins Hendrikstraat 54 5. uitbreiden van een woning Offenbach laan 12 6. vergroten van een berging Westerscheldestraat 79 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun ning: 1plaatsen van een raam aan de voorzijde Engelandweg 51 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: Lees verder op pagina 41

de Faam | 2006 | | pagina 40