Uit bij Piccard Jchai, Veet- kzeUex* dafje niet me \Jih Damian van der Vaart: een gokje minder Nationale Menwedstrijd Zeeland PROGRAMMA Lekker Op zoek naar mooie billen Feestje bouwen Op de braderie is er voor jong en oud vermaak. Kijk op www.piccard.nl il|lp| Thema 'Theater in de stad' 10 en 11 juni 2006 Manege "De Eendracht" Vrouwenpolder Woensdag 7 juni 2006 - Pagina 37 voetbal... VLISSINGEN - De term attractief voetbal wordt door gaans gebruikt voor spannend of spectaculair voetbal. De Faam gaat dit toernooi op zoek naar een andere vorm van attractief voetbal. Een speciaal in het leven geroepen panel van deskundigen neemt voor ons bui ken, billen, benen en borstkas onder de loep. Hiernaast stellen wij ons 'attractieve panel' aan u voor. Jolanda Sinaij, betrokken bij de organisatie van Miss Zeeland en verant woordelijk voor de presentatie van hostessen in het filmfestival Film by the Sea, is de Walcherse deelnemer. Jolanda zal - samen met haar collega's Tom de Koning uit Goes en Tineke Veerhoek uit Zierikzee wekelijks verslag doen van een wedstrijd die ze bekeek. ning is het WK geslaagd als het veel gezellige momenten heeft opgeleverd. "Ik hoop natuurlijk het meest dat Oranje wint, want dat zorgt voor feest in Neder land." Terwijl het mannelijk deel van Nederland nauwelijks kan wachten tot het WK be gint, kunnen veel vrouwen niet wachten tot het weer voorbij is. De mannen zijn druk bezig hun WK Voetbalpool in te vullen. Voor de vrouwen was er een al ternatief: www.babypools.nl. Daarop kon de geboorte van de baby van het bekendste show- bizzkoppel, Rafael en Sylvie van der Vaart-Meis worden voor speld. Het stel had eerder aangegeven de geboorte voor het WK op te willen wekken. Nadat zwanger schapsvergiftiging bij Sylvie was geconstateerd, werd zondag 28 mei besloten de baby ter wereld te laten komen. Wie op de naam Damian had gegokt, heeft prijs. Rafael en Sylvies baby is ruim voor het WK geboren, foto pro shots Wie niet van voetbal houdt, is niet bij voorbaat vies van een feestje. Dus is het zelfs voor de voetbalhater te ho pen dat Nederland wereld kampioen wordt. 27 procent van de Nederlanders zegt flink te gaan feesten mocht Oranje de finale winnen. Voor negen procent van de Nederlanders is winst van de cup zelfs reden om 'flink te gaan zuipen'. Gaaaap De voetbalhaters vinden de cijfers aan hun kant. De Ne derlander blijkt van alle Eu ropeanen namelijk het minst in het WK geïnteresseerd te zijn. Maai" liefst 27 procent van de Nederlanders zegt to taal geen interesse in het evenement te hebben. In Duitsland is dat percentage 18 procent en in Italië zelfs maar 6 procent. Tja en dan nu de hamvraag: is prinses Maxima voor Ar gentinië of voor Nederland? Of misschien voor allebei de elftallen? 56 procent van de Nederlandse bevolking gokt op het laatste antwoord. 20 procent denkt dat Maxima inmiddels een Oranjehart heeft, 18 procent denkt dat ze op en top Argentijnse is gebleven! bron: onderzoek staatsl0teru Het thema van deze braderie vindt u overal terug. Doe mee aan een van de workshops dansen, grime of trommelen. En laat u vermaken door de verschillende bands die optreden en geniet van de dans en theatervoorstellingen. Op donderdagavond is er een feestelijke intocht op de markt in Middelburg met de deelnemers van de avondvierdaagse Vaardigheidsproef aanvang 9.30 uur Het tweede onderdeel van de samengestelde menwedstrijd is de vaardigheidsproef, een proef die te vergelijken is met een spring- parcours. De vaardigheidsproef is bedoeld om de conditie en de gehoorzaamheid van de paarden in de marathon te toetsen en tevens de behendigheid van de deelnemer te beoordelen. Het parcours is 500 tot 800 meter lang en bestaat uit maximaal 20 hin dernissen of doorgangen. Deze worden gemarkeerd met oranje kegels waarop een bal rust. De afstand tussen de kegels wordt bepaald naar gelang de spoorbreedte van het rijtuig waaraan 30 tot 60 cm kan worden toegevoegd. Het parcours moet binnen een van tevoren bepaalde tijd worden afgelegd. Wanneer een deelnemer bijvoorbeeld een of meerde ballen afwerpt of de toe gestane tijd overschrijdt, dan krijgt hij daarvoor strafpunten. Een deelnemer wordt uitgesloten van deelname indien deze een poort mist of deze van de verkeerde zijde wordt gereden. Zondag 11 juni: marathon aanvang 8.30 uur Het zwaarste en meest spectaculaire onderdeel van de samengestelde menwedstrijd. Dit onderdeel heeft een lengte van 16 kilo meter en is onderverdeeld in 3 trajecten (A, D en E) met verschillende afstanden en snelheden. De deelnemers starten om de 7 minuten. Na traject D hebben de spannen een verplichte rustpauze van ongeveer 12 minuten. In het traject E zijn 6 hindernissen gebouwd. Een hindernis bestaat uit maximaal 6 poorten (A t/m F), die gemarkeerd zijn met rood band (aan de rechterzijde van de poort) en wit band (aan de linkerzijde van de poort). De deelnemer dient de juiste alfabetische volgorde van de poorten aan te houden. In de hindernissen zijn verzwaarde reglementen van toepassing. Bij overtreding van deze reglementen kan men extra strafpunten oplopen. Hierbij moet gedacht worden aan: afrijden van de magneetpaaltjes, beide voeten op de grond van de groom(s), koetsier op de grond, herstelde en niet herstelde fout in het parcours, het omslaan van het rijtuig en het neerleggen van de zweep. Voor het publiek zijn deze hindernissen het meest spectaculair en voor de paarden, de koetsier en de groom(s) het zwaarste onderdeel van de wedstrijd. Routebeschrijving Manege "De Eendracht" is te bereiken vanuit Vrouwenpolder 1500 meter richting Serooskerke. Vanuit Middelburg via Sint Laurens circa 7 kilometer. Toegang gratis. 9r BaMsstaaft m - TM: ©1118 413551 Geteggsara dte&acWerde tenteert Voor info data kunt u altijd even bellen! Maandag 'Mm vrijdag: 4- GANGEN KEUZE DINER BUFFET a€i7,50p.p. v.a. 18.00 uur GRATIS &5BKMKWW HET ZWEMBAD! Zaterdagavond: Live Muziek MEDITERRANE BUFFET a 24,50 p.p. v.a. 18.00 uur Op zaterdagavond groepen vanaf i 10 personen 10% korting op de Maölnoia inclusief drankjes! Zondagmiddag: FAMILIE BRUNCH a 17,50 ip.jpvan 12.30 tot 14.30 uur m Familie Brunch dagen: 18 juni - Vaderdag Data voor het najaar 2006 zijn vrijblijvend en op verzoek fbeschikbaar Zondagavond: BARBECUE BUFFET a 17,50 p.p. v.a. 18.00 uur I Op zondag tijdens brunch èn j buffet, eet per volwassene één kind tot 12 jaarGRATIS mee! In de winkelstraten treft u een groot aantal kramen koopwaren. met diverse Zaterdag 10 juni: dressuur en vaardigheidsproef Dressuur aanvang 9.00 uur Het onderdeel dressuur wordt verreden op een terrein van 100 x 40 meter, duurt ongeveer 10 minuten en alle deelnemers rijden een proef. De deelnemers worden door 3 of 4 juryleden beoordeeld. De dressuur is bedoeld om de rust, de regelmaat van de gangen, de har monie, de soepelheid, de drang naar voren en de juiste houding van de paarden in beweging te beoordelen. Tevens wordt de deelnemer op zijn stijl van rijden, zijn nauwkeurigheid en zijn beheersing van het span, uiterlijke verzorging van de rijder en de groom(s), de staat van onderhoud, de conditie, de verzorging van de paarden, het tuig en het rijtuig.

de Faam | 2006 | | pagina 37