CLICKEN voor bierpul Die oranje kroon past op iedere trekhaak Geluid uit een balletje Zappen met een voetbalveld i i Gouden WK-blikvanger OP JE HOOFD de Weekkrant De Faam Kijken naar Oranje in je eigen WK t-shirt...met je eigen naam én je eigen nummer. Zeg nou zelf, is dat niet de ultieme voetbalbeleving? En nee, je hoeft er jouw portemonnee echt niet ontzettend voor open te trekken. Voor 14,95 euro (plus 1,95 verzendkosten) kun je al in het bezit komen van zo'n origineel WK kledingstuk. Het shirt is beschikbaar in acht maten, van 140 tot en met XXL, en de levertijd is één tot twee dagen. Kijk voor meer informatie op www.123oranje.nl. r* 350 Woensdag 7 juni 2006 - Pagina 32 BIER Ook deze WK zijn er weer leuke nieuwkomers in de enorme stroom van oranje hebbedingetjes en de Oranjebrui is er daar één van. Hij is namelijk oranje - dat is natuur lijk het eerste vereiste - en ook nog eens multifunctioneel. Zo biedt de Oranjebrui ruimte aan vijf biertjes. En daar kun je mee in je handen lopen, maar je kunt 'm ook op je hoofd zetten. Dat is nog eens een dienblad waar je mee opvalt. Hij laat zich ook ge- gglp bruiken als douchemat, wc i? mat of zitmat en tijdens de ff c&j rust kun je 'm zelfs als een frisbee naar elkaar over gooien. De Oranjebrui is dus niet voor één gat te vangen en voor 12,50 euro is hij van jou. Kijk voor meer informatie op www.oranjebrul.nl Zit er muziek in deze WK? Als het aan deze Shiro AS ligt: zeker! De mp3 speler in de vorm van een voetbal is helemaal klaar voor de ko mende kampioenschappen. De 'bal' kan bediend worden met één navigatieknop en met één volle batterij kan tien uur lang genoten worden van de prima geluidskwaliteit. De digitale FM tuner I brengt het laatste WK nieuws helder binnen oorbereik en als je Iji dierbaren thuis de sfeer in het stadion wilt laten horen, kun je zelfs geluid opnemen.Kijk voor meer f| informatie op www.shirocoip.com. Het bekijken van de WK wordt met deze universele afstandbe diening extra leuk. Niet alleen is de bediening voor zowel de tv als de DVD geschikt, maai' het apparaat beschikt ook nog eens over een flesopener, een score- kaart en een extra batterij. De installatie van de afstandsbe diening is snel en eenvoudig en ook de bediening is kinderwerk. Zo biedt deze SRU1060/10 spe ciale toetsen voor het navigeren door menu's. Deze 'must have' voor de voet balliefhebber is op diverse plek ken voor verschillende prijzen te koop, variërend van 9,95 tot 19,95 euro. Meer informatie is te vinden op www.philips.nl s Lands wijs, 's lands eer. Nu de WK bij onze ooster buren wordt gehou den, is het natuurlijk niet meer dan normaal dat we rekening hou den met hun nationale tradities. En Duitsland heeft een rijke biertra ditie, waarbij de bierpul een belangrijke rol speelt. Tijdens de WK hoeven we niet achter te blijven, dankzij de vernuftige uitvinding die de naam 'bier click' heeft gekregen. De naam geeft de werking al aan. Door het hand vat aan een flesje bier te klikken, ont staat er een soort bierpul. Om verwar- A ring te voorkomen, is de Nederlandse bierpul natuurlijk van fel oranje. En als jouw flesje leeg is en je - in alle rumoer - de aandacht wilt trekken voor een nieuwe voorraad, vind je op het hand vat een handig fluitje. De bierclick kost 2,50 euro en meer informatie is te vinden op www.bierclick.nl Hij is subtiel, hij is symbolisch en hij is oranje: deze trekhaak- dop in de vorm van een kroon tje is een wel hele leuke manier om het oranjegevoel te onder strepen. Het kroontje past op de trekhaak van ieder voertuig en kost zo rond de 5 euro. Dus als je op de weg wilt laten zien dat je oranje een warm hart toe draagt, dan is deze trekhaakdop de moeite waard óm eens op www.oranje-supporter.nl rond te kijken. Om helemaal in de stemming te komen voor het wereldkam pioenschap voetbal dat in juni en juli in Duitsland plaatsvindt, heeft TomTom een aantal spe ciale WK-PLUS-diensten ont wikkeld. 'Sr 2:45" 4:43' B1/B5 Alexanderplatz Met dit speciale PLUS-pakket komt de mobiele voetbalfan nog meer in WK-stemming. En misschien wel het allerleukste aan dit pakket: het is gratis. Het is gewoon even een kwestie van een bezoekje brengen aan r> -100 289'" 2:45"' 4:48' B1/B5 Alexanderplatz www.tomtom.com en de we genkaarten kunnen voortaan in oranje bekeken worden en voorzien worden met de (imita- tiejstem van bijvoorbeeld Johan Cruijff. Bron: www.mijntomtomgo.nl In stijl de WK in? Speciaal voor de voetballlefhel> bers heeft Toshiba een 2006 FIFA World Cup laptop op de markt ge bracht. Deze limited edition' (er zijn er slechts zeshonderd van in omloop) Dyna- book TX beschikt na tuurlijk over alle mo derne snufjes, zoals een 1,6 GHz Core Duo, 15,4 inch scherm, 80GB harddisk, 512MB RAM en Harman Kardon speakers, maar het element dat deze laptop uniek maakt, is de goudkleurige deksel voorzien van de wereldbeker en alle namen van de landen die het WK hebben geor ganiseerd en de namen van de winnaars. Verder is de 2006 FIFA World Cup-laptop voorzien van di verse voetbalthema's. Als je bereid bent zo'n 1700 dollar neer te tellen, heb je wel iets origineels in handen.

de Faam | 2006 | | pagina 32