Talent aan de horizon Shirts voor Zeeland Sport Cadeaus in Ter Reede 75 jaar ervaring in rijles Goed in nieuwe media Landelijke prijs voor nieuwe ondernemers dé Weekkrant De Faam Het andere Afrika in belangstelling Voedselbank houdt een open dag Waaraan geven Zeeuwen geld uit? Woensdag 7 juni 2006 - Pagina 23 Mooi, fit en gezond VLISSINGEN - In oktober vorig jaar begonnen de eer ste werkzaamheden voor de verbouwing van het voor malig Sportfondsenbad aan het Baskensburgplein 2 in Vlissingen. Inmiddels is het oude zwembad omgetoverd tot het compleet gemoder niseerde Fitness- en Spa Center Ten Tije. Ook Yvonne Houdt staat in de winkel, foto: inge adriaansen VLISSINGEN - In het nieu we Atrium van woonzorg centrum Ter Reede in Vliss ingen is onlangs een bijzon dere cadeaushop geopend. Cadeauwinkel 'de Onderne ming' is een nevenvestiging van het activiteitencentrum van Stichting het Gors. De winkel wordt gemnd door mensen met een lichamelij ke functiebeperking en vrij willigers die hen weer on dersteunen. In het winkeltje zijn leuke cadeautjes te koop die voor een deel op het activiteitencentrum ge maakt zijn. Het aanbod be staat onder andere uit kaar sen, kaarten, keramiek, zij den sjaals, toiletartikelen en houten decoraties. De zes instructeurs van Rijbewijsteam. foto: pr VLISSINGEN - Vlissingen heeft er een autorijschool bij. Zes rijinstructeurs sloe gen de handen ineen en startten rijschool 'Rijbewijs team'. "Bij elkaar bezitten de instructeurs ruim 75 jaar er varing", vertelt Angelo Hoor- nick. Rijbewijsteam biedt drie vormen van rijles. Zo is er de spoedopleiding, waar- Manfred Berrevoets en Roland de Jong. foto: pr GRIJPSKERKE - Provicom Vof is een jong en dyna misch bedrijf met jarenlan ge ervaring op het gebied van de nieuwe media. Pro vicom is gespecialiseerd in het ontwerpen en beheren van websites. Maar ook advies met be trekking tot presentaties op internet behoort tot het Na acht maanden hard werken is het overgrote deel van het vernieuwde complex gereed. De sportaccommodatie is ruim twee keer zo groot geworden en er verrees een compleet nieuw Spa Center. Al vanaf de ope ning, elf jaar geleden, is Ten Tije een vooruitstrevend fitnesscen ter waai- meerdere disciplines op het gebied van bewegen en gezondheid elkaar aanvullen. Zo vestigde zich niet lang na de opening van het fitnesscentrum al een praktijk voor fysiothera pie in het centrum. In de loop der jaren is er echter op sportge bied heel wat veranderd en zijn ook de wensen van de klanten veranderd. Gerben Rodts speelt met het vernieuwde spa- en fit nesscenter op deze ontwikke lingen in. "Mensen hebben te genwoordig een ander idee van sporten dan vroeger. Er is een verschuiving ontstaan van spor ten naar weiness. De harde fit ness is nog maar bij een zeer kleine groep mensen in trek. Vandaag de dag wil men wel sporten, maar de nadruk ligt daarbij op de ontspanning. Vandaai' dat wij het welness-as- Heerlijk ontspannen in het nieuwe Spa Center van Ten Tije. foto: manfred berrevoets peet hebben uitgebreid. Waar vroeger het kinderbad bevindt zich nu een Weiness en Beauty center. Hier kan gebruik ge maakt worden van het Turks stoombad, sauna, infraroodca- bine, zonnebank, warm voeten- bad of een koude douche", ver telt Gerben Rodts trots. Maar dat is nog niet alles want wie zich echt lekker wil laten ver wennen kan ook nog kiezen voor een massage of een com plete schoonheidsbehandeling. De architect heeft bewust een aantal originele zwembadele menten in tact gelaten. De com binatie van het originele tegel werk, het strakke meubilair en warme mahoniehout zorgen voor een sfeer die helemaal past bij een Spa Center. Naast het Spa Center werd ook de sport accommodatie flink gemoder niseerd en uitgebreid. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan een nieuwe fietszaal en sinds vorige week beschikt Ten Tije over drie powerplates. Als laatste wordt het paramedi sche gedeelte van Ten Tije uit gebreid met een diëtiste en een ostheopaat. Op 17 juni is er van 10.00 tot 15.00 uur open huis. bij het rijbewijs in tien dagen gehaald kan worden. Rijles in Stappen (RIS) bestaat uit een stapsgewijze voorberei ding op het rijexamen en de compactopleiding is een snelle compacte opleiding die bestaat uit twee delen. De rijschool is gevestigd aan de Coosje Buskenstraat 146, tel. 0118-440404. MIDDELBURG - Onder de startende ondernemers be vindt zich een groeiend aantal Nederlander die him wots bui ten Nederland hebben liggen. Veelal beschikken zij over een enthousiaste en creatieve on dernemersgeest, waarmee ze een positieve bijdrage leveren aan de Nederlandse econo mie. Karien van Gennip, staatsse cretaris van Economische Za ken, en Loek Hermans, voor zitter van MKB-Nederland, vinden dat juist deze 'nieuwe ondernemers' in de schijnwer pers moeten worden gezet. Daarom reiken zij op 3 okto ber 2006 in 'De Nieuwe of Lit téraire Sociëteit De Witte' in Den Haag de New Horizons Award uit, de Prijs voor nieuw ondernemerschap. De New Horizons Award wordt uitgereikt aan de meest succesvolle nieuwe onderne mer, die hiermee een rolmodel kan worden voor jongeren en een ambassadeur voor jonge etnische (toekomstige) onder nemers. Iedere succesvolle on dernemer die niet in Neder land geboren is kan meedin gen naai- de prijs, die bestaat uit een geldbedrag van -tien duizend euro. De bedoeling van deze prijs is dat ook ande re mensen met wortels buiten Nederland gestimuleerd wor den om een eigen bedrijf te starten of hun onderneming nog succesvoller te maken. Be oordeling vindt plaats door een vakkundige jury, bestaan de uit vertegenwoordigers van het Ministerie van Economi sche Zaken, MKB-Nederland, ING Bank en een aantal etni sche ondernemers. Aanmel den voor deze nieuwe verkie zing kan tot 15 juni via www.ez.nl. dienstenpakket. Verder staat het team klaar om computerproblemen op te lossen. En voor zowel be drijven als particulieren verzorgt Provicom onder houd van computersyste men. Provicom is op het in ternet te bereiken via www.provicom.nl of per te lefoon; 0118-714001. VLISSINGEN - De voetbal lertjes van Zeeland Sport F2 kunnen weer keurig het veld op. Sponsor Hotel-Res taurant Wolff uit Vlissingen stak de jongens onlangs he lemaal in het nieuw. Aan het tenue zal het dus voor lopig niet liggen. "We zijn hart stikke blij met de nieuwe shirts", vertelt de leider van het ploegje, Ton Oosthoek. Vol trots poseerden de jonge spelertjes van Zeeland Sport voor de fotograaf in hun nieuwe outfit. Het team Op de foto: staand vlnr: Wim houweling (trainer/leider), Joey Houweling, Quinten Oosthoek, Zelfs de mascotte kreeg een nieuw shirt, foto: pr Achraf Abali, Rick van Overbee- ke en Ton Oosthoek (leider). Zittend vlnr: Bilal Zibouh, Jorrit de Groot, Timmy Houweling, Chahid Buzambu en Gianni Vandepitte. MIDDELBURG - De be stemming Afrika mag zich in een grote belang stelling verheugen. Voor al Zuid-Afrika trekt jaar lijks meer bezoekers uit Nederland. Hiervan profiteren ook de andere landen in het zuiden van dit continent. Daarom organiseert Holland International Reisbureau Middelburg op donderdag avond 8 juni een informatie avond in De Drvkkery op de Markt in Middelburg over 'Het andere Afrika'. De avond begint om 18.30 uur. MIDDELBURG - De Voedselbank Walcheren heeft een nieuw onderko men aan de Kuipersweg 21 in Middelburg (Ames- tein). Op zaterdag 10 juni wordt het nieuwe pand officieel ge opend. Die dag staan de deu ren van 10.00 tot 16.00 uur open voor iedereen die eens een kijkje achter de scher men van de voedselbank wil nemen. Er zijn doorlopend rondleidingen en er is een lo terij met ieder uur leuke prij zen. Voor de kleintjes zijn er een grabbelton en een springkussen.Verder zijn er zijn activiteiten voor de kin deren zoals een grabbelton en een springkussen. En na tuurlijk is er voor iedereen een hapje en een drankje. ZEELAND - Onze provincie moet aantrekkelijker worden voor kooptoeristen. Daarom komt er een onderzoek naar het koopgedrag van Zeeu wen. In de hele provincie gaan enqueteurs de boer op om erachter te komen waai en wanneer Zeeuwen hun geld uitgeven. Het onderzoek is een initiatief van de pro vincie Zeeland, Kamer van Koophandel en onderne mersverenigingen.

de Faam | 2006 | | pagina 23