BHVTrainin Zeelan (CKalmar Personeel RótVEKKE DIENSTEN v VCA UNI1PHARMA Medewerkers Magazijn (m/v) Kraamverzorgsters gezocht dé Weekkrant De Faam Maatwerk in bedrijfshulpverlening, tegen concurrerende prijzen! Kraamcentrum PAT Zeeland Vind je het leuk om in een groeiend en enthousiast team te werken f Ben je flexibel en in het bezit van je rijbewijs Vind je het leuk om te werken volgens onze één op één methode Heb je een diploma kraamverzorgster of een vergelijkbaar diploma Schrijf dan even een briefje naar Kraamcentrum PAT Zeeland Paul Krugerstraat 76 4381 WH Vlissingen ©(0118)412 885 www.KraamcentrumDAT.nl Een knuffel Datje GRATIS bij inschrijving voor kraamzorg Zelfstandige Monteurs Buitendienst m/v Inspecteur m/v VERVANGEND MEEWERKEND VOORMAN Chef Monteur/Projectleider m/v Woensdag 31 mei 2006 - Pagina 54 Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek v.o.f UNIPHARMA v.o.f is in Nederland één van de toonaangevende groothandels in drogistehjartikelen. Met een assortiment van 28.000 verschillende artikelen en een klantenbestand van 900 drogisterijen, apotheken en parfumerie-spe kken werkt Unipharma verder aan uitbouw van haar klantenbestand en in de versterking van de marktpositie van haar afnemers. Voor 40 uur per week Voor een aaneengesloten periode van juni tot en met de eerste week van sep tember a.s. zoekt Unipharma tijdelijke collega-orderpickers met een uitste kende beheersing van de Nederlandse taal. Wij zoeken gemotiveerde mensen voor het lopen en verzendklaar maken van orders. Heb je in deze periode geen vakantie gepland, kun je werken onder een zekere tijdsdruk en heb je geen moeite met eenvoudige handelingen op de computer? Reageer dan snel! Wij ontvangen graag je CV en sollicitatiebrief. Reacties uitsluitend per post, fax of mail naar: UNIPHARMA v.o.f. T.a.v.: Afd. P&O, Postbus 57, 4330 AB MIDDELBURG, Fax: 0118-611 210 e-mail: m.hoogedeure@unipharma.nl basisopleiding BHV - ploegleider BHV - reanimatie (BLS) - kinderreanimatie (PBLS) hulpverlener AED, levensreddende handelingen - bediener kleine blusmiddelen Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte; www.bhvtraininazeeland.nl. tel:. 0118-216133 ~V' i Jullie kraamverzorgster neemt deze mee ■F na de bevalling, zodat jullie kindje meteen zijn of haar eerste knuffeltje heeft U wordt verantwoordelijk voor het, in de breedste zin van het woord, bewerken van alle voorkomende zware en lichte staalconstructies. Op zowel mechanisch als elektrotechnisch gebied gaat u op diverse locaties werkzaamheden verrichten aan voornamelijk containerkadekranen en straddle carriers, maar soms ook aan andere constructies. U past in ons team als u bekend bent met serviceverlening, metaal- bewerken en werktuigkundige installaties. Het is een pre als u basiskennis van elektrotechniek heeft. Binnen het servicepakket behoort eveneens een algehele inspectie van al het materieel, waar u verantwoordelijk voor wordt. U heeft ervaring met mechanisch en elektrotechnisch onderhoud en bij voorkeur ook met de inspectie hiervan. U bent minimaal gecertificeerd voor NEN 3140 of bereid dit certificaat te behalen. U bent allrounder op technisch gebied met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Voor alle functies geldt dat u dient te beschikken over minimaal MBO werk- en denkniveau, een rijbewijs B en een VCA diploma. Het is een grote pré wanneer u ervaring heeft binnen de branche. Kalmar is een belangrijke sponsor van het basketball team Sanex Antwerp Gigants. Alle nieuwe medewerkers krijgen een leOke introductieavond op de trainingsiocat're bij ons team in Antwerpen en mogen samen met hun partners een wedstrijd bijwonen. De consulenten voor deze functies zijn Kristel van Leeuwen en Martijn de Vries. Je kunt hen bereiken op kristel@axs.nl of martijn@axs.nl of bellen naar [010] 410 35 36. Voor onze afdeling industrie zijn wij op zoek naar een collega in de functie van: Inhoud van de functie: Het aansturen van operationele werkzaamheden en het zelf verrichten van alle voorkomende industriële schoonmaakwerkzaam- heden bij een object in Yerseke. Functie-eisen: Ervaring in de schoonmaak. Goede contactuele eigenschappen. Zowel individueel als in teamverband kunnen werken. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Reageren: Heeft u interesse in deze functie, neemt u dan contact op met Ramon de Caluwé op telefoonnummer: 0164 - 27 11 84. Karmel 2, 4613 BT BERGEN OP ZOOM Tel. 0164 - 25 26 25 - Fax 0164 - 25 26 30 3- N Es" 3 £L n 3" O O 3 De AX's Groep is gespecialiseerd in persoonlijke dienstverlening en omvat o.a. de bureaus AX's Techniek, AX's Office, AX's Logistiek en AX's ICT. AX's Techniek zoekt voor: U wilt uzelf ontwikkelen in een groeiende en professionele organisatie, maar bovenal bent u een teamspeler die zijn verantwoordelijkheden kent en als ambassadeur van de organisatie kan optreden. Bent u enthousiast en leergierig én wilt u wérken in de wereld van de indrukwekkende "containerkadekranen", solliciteer dan naar één van onderstaande functies: Zowel op het bedrijfsbureau als in de buitendienst, maakt u gebruik van uw ervaring en kennis bij het opnemen van werkzaamheden, het maken van offertes en het plannen én aansturen van monteurs. U wordt ingezet op de vakgebieden elektronica en mechanica. U past in ons team als u beschikt over MBO/HBO werk- en denkniveau, leidinggevende ervaring en goede communicatieve vaardigheden. Kalmar Industries is een succesvolle, snelgroeiende wereldwijde leverancier van equipment voor container- en haventerminals en de zware industrie. Daarnaast ondersteunt zij haar klanten met serviceverlenende activiteiten zoals onderhoud, reparatie, inspectie en modificatie en het leveren van onderdelen alsmede de verhuur van diverse soorten equipment. Kalmar Industries, in hartje Rotterdam, is naast een Product Supply Center voor de grote Ship to Shore kranen, een service-organisatie voor kraanreparatie, -ombouw alsmede -inspecties. De voornaamste klanten van Kalmar Industries in Rotterdam zijn container- en havenbedrijven, waar de wereld nooit stil staat. Kalmar is een dynamisch internationaal bedrijf met veel opleidings- en doorgroei mogelijkheden. Voor meer informatie: www.kalmarind.com.

de Faam | 2006 | | pagina 54