Alles voor uw (moes)tuin! hogerop voor technici! Jeuk? Krabben hoeft niet meer! Nieuw wasmiddel houdt wasgoed Hoogste beschermingsfactor?Harol zonwering M§ [focus] op [veiligheid!] dé Weekkrant SsBïm 60 verschillende soorten perkplanten 20 verschillende soorten geraniums fuchsia's (hangend en staand) Diverse soorten groenten, planten en zaden Groot assortiment stekperkplanten Groot assortiment vaste planten Verse snijbloemen Verse groenten en fruit Geënte komkommerplanten OPEN van 10.00 uur tot 16.00 uur Verse aardbeien uit de tunnel Verschillende kleuren klimrozen Grote stamfuchsia van 11,95 Hangpotten van 4,95 Vaste planten in grote pot: Salvia of Lavendel van 5,95 Cadeautip: diverse opgemaakte potten nu voor 8,95 nu voor 2,95 nu voor 3,95 vanaf 2,95 Jacoba van Beierenweg 25, Vlissingen UiiUenoplebTrack.nl. De grootste fjï JobTrack.nl De Faam Woensdag 31 mei 2006 - Pagina 35 Niets zo deugddoend als een namiddag zon, maar te veel is te veel. Meer nog, schadelijk voor je gezondheid zelfs. Nu het mooie weer definitief is ingezet en met de schoolvakantie in aantocht, biedt Belgiës grootste specialist in zonwering dan ook heel wat oplossingen om je kin deren en jezelf te beschermen tegen te veel zon. Zodat je niets van de lente en zomer moet missen! Bij mooi weer ben je echt niet gedoemd om binnen te blijven. Maar je goed be schermen en regelmatig de schaduw opzoeken is toch een must. Want ernstige blootstel ling aan agressieve ultraviolette straling, en meer bepaald zon nebrand op jonge leeftijd, blijft de belangrijkste boosdoener van huidkanker. Geschat wordt dat 50 tot 80% van huidschade veroorzaakt door de zon, wordt opgelopen in de kindertijd en adolescentie. Omdat zonwe ring de instroom van uva- en uvb-stralen beperkt, beschermt ze je tegen de agressie van ultra violette straling. Bovendien is zonwering uiterst comfortabel: ze werkt als een intelligente fil ter die de harde zonnestralen reduceert tot een zacht licht en de zomerhitte tot een genietba re temperatuur - zowel op je terras, in je veranda als in je he le woning. Koos ScHOUWENAAR Burgemeester van Middelburg. Met het zomerse weer heb ben veel mensen last van huidirritatie, jeuk, insecten beten en een branderige huid. Krabben en wrijven is dan de eerste reactie. Maar dit helpt niet. Integendeel, het beschadigt de huid. Mentholgel werkt in deze si tuaties direct jeukstillend en verkoelend. MentholO gel is nu ook verkrijgbaar in een handig kleine tube om altijd bij de hand te hebben. De kleine tube van 30 gram is verkrijgbaar bij apotheek en drogist voor 3,95. Voor meer informatie kijkt u op www.menthol0.nl. Na veelvuldig wassen wordt wit wasgoed vaak grauw. Met-Persil Anti- Grey is dat echter niet meer nodig. De nieuwe Persil-variant bevat een speciale formule die werkt tegen kalkaanslag, waar door de was echt wit blijft. Bijkomend voordeel is dat vuil en kalk zich ook niet afzetten op het verwar mingselement van de wasmachine, waardoor deze langer meegaat. Persil Anti-Grey is er als poeder, gel en megaperls. Het is verkrijgbaar in de supermarkt voor. de ad viesprijs van 5,49 euro. Mikkie van Ossenbruggen Beroep: bedrijfsleidster "De Mug" Braai Tapperij Woonplaats: Middelburg. "De laatste jaren is in deler^ van Middelburg meerdere keren de stroom uitgevallen. Ook in "De Mug" hebben we er al een paar keer last van gehad. Tot nu toe ging het om een storing van hooguit een paar uur, maar wat moet ik doen als de stroom voor langere tijd uitvalt? Veel kaarsen aansteken is een gezellige oplossing voor een paar uur, maar als het langer duurt moet ik "De Mug" waarschijnlijk sluiten. Hoe word ik geïnformeerd over wat er gaat gebeuren en wat ik moet doen? Bij een stroomstoring doen mijn radio en televisie het niet zodat ik ook geen informatie via Omroep Zeeland kan ontvangen. Is er in het stadskantoor eigenlijk wel stroom als de gemeente bij een grote stroomstoring in actie moet komen?" "Stroomstoringen zijn altijd vervelend, maar als zo'n storing bijvoorbeeld een dag lang duurt, kunnen er grote problemen ontstaan. Gelukkig beschikken organisaties waar belangrijke elektrische apparatuur aanwezig is, zoals bijvoorbeeld ziekenhuizen, Omroep Zeeland en ook ons stadskantoor, over een noodstroomvoorziening. Daar kan bij een stroomstoring dus doorgewerkt worden. De vraag hoe je in geval van een stroomstoring aan informatie komt, is een goede, want de televisie en meestal ook de radio zijn afhankelijk van het stroomnet. Een oplossing voor de toekomst is het zogenaamde 'cell broadcast' waarmee in Zeeland momenteel een grote proef wordt gehouden. Dat is een nieuwe techniek waarbij, ook tijdens een stroomstoring en zelfs bij het uitvallen van het mobiele netwerk, er toch een soort sms- berichten met actuele informatie over een calamiteit kunnen worden verzonden naar alle mobiele telefoons in het getroffen gebied. Maar het is nieuwe techniek en het is nu nog een proef. Waar u momenteel in ieder geval wat aan heeft, dat is oudere techniek die altijd werkt: een radio op batterijen. Die doet het namelijk altijd en overal. Via Omroep Zeeland wordt u dan op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. De gemeente zal alles in het werk stellen om u hoe dan ook te informeren. Desnoods met geluids wagens en pamfletten die huis-aan-huis ver spreid worden." Focus op Veiligheid' is een publiekscampagne van de Zeeuwse gemeenten voor uw terras Openingstijden ma t/m vrij 8.00 - 12.00 u., 13.00 - 17.30 u. zaterdag 8.00 - 16.00 u. Technici die naar de top willen vacaturesite voor functies op mbo- en hbo-niveau. ZoeU snel en gericht naar een leuUe (vaste) baan in puw vaugebied. Landelijk of alleen b„ jou in de buurt. De meest actuele vacatures vind je op lobTrack.nl. 't Betere werk!

de Faam | 2006 | | pagina 35