Staren naar de sterren Praten door je PC speaker Waterplezier op dé Weekkrant De Faam Woensdag 31 mei 2006 - Pagina 33 Digital Enhanced Cordless Telecommunica tion. Het is een mond vol en daarom houden we het liever op DECT-telefbons. Deze huistelefoons maken gebruik van hogere frequenties, waardoor ze beter beveiligd zijn tegen afluisteren en minder storinggevoelig zijn. Philips heeft er nog een schepje boven op gedaan door de telefoons te voorzien van gepatenteerde technologieën, waardoor de stemmen zo duidelijk en natuurlijk overko men, dat het lijkt als jouw gesprekspartner naast je staat. Natuurlijk beschikken de DECT-telefoons ook over leuke snufjes, zoals een kleuren scherm dat oplicht als je de telefoon op^ neemt en de mogelijkheid om boodschap pen te versturen en beltonen te downlo aden. De draadloze DECT-telefoon kost zo rondÉe 120 euro. www.philips.nl Om sterren te kijken hoefje niet meer te wachten op een hel dere nacht. Met het Star Theater haal je namelijk je eigen pla netarium in huis. Honderden sterren en sterrenstelsels kun nen eenvoudig geprojecteerd worden en met de bijgeleverde cd kun je een audiotour maken. Door middel van een kompas en kalender kun je de stand van de sterren actueel maken, om ze daarna in 360 graden om je heen in de kamer te pro jecteren. Je kunt hem zelfs buiten als 3d sterrenvinder w4hk; Dit bijzondere sterrentheater kost 29,95 euro en meer in formatie is te vinden op www.gadgetfabiiek.nl. Sluit je ogen en visualiseer je zelf in het regenwoud, om ringd door de prachtige gelui den uit de natuur. Voel je je al rustig worden bij het idee? Dan is deze Soothing Rain Fo rest Fountain jouw aandacht zeker waard. Naast de keuze uit zes rustge vende geluiden, projecteert het apparaat steeds verande rende kleuren. Deze combi natie van licht en geluid biedt echt een bijzondere ervaring waarbij je je stress voelt weg vloeien. In de winkel van de bekende zender Discovery www.shopping.discoveiy.co m - kun je de Soothing Rain Forest Fountain bestellen voor 49,95 dollar (zo'n 39 euro), maar daar zijn de B verzendkosten nog niet bij meegerekend. Bellen via internet is allang niet meer nieuw, maar zo nu en dan komt er weer een product op de markt om deze vorm van telefo neren leuker en/of eenvoudiger te maken. De Notone is zo'n pro duct. Met deze PC speaker is het namelijk mogelijk om handsfree te bellen, bijvoorbeeld via Skype. Heb je, gedurende het gesprek, opeens behoefte aan privacy, dan is het oppakken van de hoom voldoende om de hoofdspeaker uit te schakelen. De Notone beschikt over een USB poort extensie en een papier- en pennenhouder, zodat je tijdens het bellen snel een notitie kunt ma ken. Dankzij zijn moderne vormgeving is de Notone ook nog eens een echte blikvanger. De Boynq Notone kost 39,90 euro en meer in formatie is te vinden op www.bestel.nl. Natuurlijk kun je elkaar briéfjes op de koelkast achterlaten Sn een boodschap over té brengen. Maar als je het net even anders wilt, dan is deze Lu mi Pad een leuk alternatief. Schrijf je boodschap met een speciale pen op deze magne tische meedenker en iedere keer als je voorbij loopt, brengt de Lumi Pad de bood schap flitsend onder je aan dacht. Het veranderen van de boodschap is eenvoudig: I even het bord schoon vegen en overnieuw beginnen. De Lumi Pad is 11,5 x 14 cm en kost 34,95 euro. Meer in formatie is te vinden op www.giveagadget.nl. Een compacte videoca- Afl mera is allang geen nieuws meer. Dat je zo'n videocamera kunt ge- bruiken als fototoestel zal ook geen onbekend bericht zijn. Maai' een apparaat waar- mee je die' video's en foto's meteen op een dvd kunt branden...dat is dan wel het vermelden waard. JVC heeft het apparaat /yW/> 'Share Station' gedoopt en is op dit moment alleen nog 4ÊÊ/É4y/, maar geschikt voor de Erverio camcorder. Wel een pc lot je be- schikking? Via een USB kan deze Share Station dienst doen als externe brander. De nieuwkomer zal naar verwachting zo'n 200 euro gaan kosten. Meer informatie is te vinden op www.jvc.nl. "De auto zou op water moeten kunnen rijden." En dat kan! Grote autofa brikanten hebben al diverse -djÊjÈ goed werkende prototype auto's rijden op waterstof en als je nu al van dichtbij wilt ervaren hoe het werkt, kun je met deze H2 auto je hart ophalen. Het volledige bouwpakket maakt het mogelijk om je ei gen waterstofauto in een paar minuten in het elkaar- te zetten, waarna je kunt experimenteren met een echte H2 aangedreven auto. Het bouwpakket kost 149 euro en meer in formatie is te vinden op www.gadgetfun.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 33