Bij De Hypotheker zorgen ze ervoor dat je in je huis kunt blijven als je plots arbeidsongeschikt raakt. HYPOXI jg^gsm-shop Vierdaagse wandelen in Zoutelande Jazeker. De Hypotheker. Trots is thema van Southpark Festival Middelburg-Zuid IDe Faam Loop toch niet te tobben! AIISportsBodyGym T-MOBILEFLEX gratis VELDSINK Woensdag 31 mei 2006 - Pagina 2 Hypotheek adviseur Biologisch- dynamische voedingswinkel U heeft hier een ruime keus aan voedingsmiddelen, zuivel, vers brood, groenten en fruit, schoonmaakproducten, cosmetica, etc. BioBeter is gevestigd op de Hogeweg 112, het gedeelte tussen Schuitvaartgracht en Bloemenlaan te Vlissingen. Tel. 0118-441712 Rolstoel-toegankelijk U kunt hier gratis parkeren! Fitness- en Powerplatecentrum Nog voor de vakantie een kledingmaat minder Oostperkweg 25, Middelburg, tel. 0118-634566 www.allsportsbodygym.glow.nl HET ABONNEMENT DAT ZICH AUTOMATISCH AAN JE BELGEDRAG AANPAST T--Mobile- zones Nu de eerste 12 maanden 20% korting op de abonnementskosten en geen aansluitkosten bij 2-jarige abonnementen.* SAMSUNG E720 NOKIA 1600 stl>tlon GRATIS To!pTom O TV ZOUTELANDE - De Zeeuw se Wandelbond en een aan tal enthousiaste wandelaars houden van 6 tot en met 9 juni een avondvierdaagse voor jong en oud in en rond Zoutelande. Wandelaars kunnen vijf of tien kilometer lopen. De vierdaagse bestaat uit vier gevarieerde rou tes over het strand, de duinen en het bos. Ook is de bunker- route opgenomen in het loop schema. De start en finish zijn in Zoutelande. De start is om 18.30 uur. Inschrijven kan daar voor. Middelburg, Segeersstraat 9, Vlissingen, Badhuisstraat 4, (0118)64 02 00 (0118) 43 00 04 Stad en land i De meeste mensen moeten hun levensstan daard aanpassen als ze arbeidsongeschikt raken. Het is daarom verstandig eventueel onheil voor te zijn en je er tegen in te dekken. Slaapt een stuk rustiger. Er zijn alleen zoveel mogelijkheden dat het moeilijk te overzien is welke het beste bij je past. Wij brengen jouw financiële situatie in kaart en komen vervolgens met een advies dat zorgt voor. de juiste balans tussen de toekomst, het afdekken van risico's en je huidige levensstandaard. Dat zijn we verplicht, als financiële dienstverlener die zich wél om je toekomst bekommert. Een reisgids over Zeeland: tijdens de wandeling even opzoeken wat je ziet. foto frank husslage door ellen de dreu MIDDELBURG - Venetië, Washington, Wenen, Zee land: onze provincie is sinds kort verkrijgbaar als Capitool Reisgids. De toonaangevende reisgids enserie van Uitgeverij van Reemst uit Houten telt nu al bijna honderd titels. De Capitool Reisgidsen ken merken zich door het veel vuldige gebruik van foto's - meer dan vijfhonderd af beeldingen op een kleine driehonderd pagina's. De Zeeuwse gids is overzichte lijk gerangschikt. Elk eiland heeft zijn eigen kleur, wat op zoeken vergemakkelijkt en uit nodigt tot doorlezen. Bij bij zondere gebouwen zijn dwars- doorsnedes of opengewerkte tekeningen gebruikt, zodat ook een beeld van de binnenkant kan worden gegeven. Stratenkaarten Bij de meest toeristische plaat sen staan stratenkaarten afge beeld, zodat de lezer desge wenst zelf zijn eigen wandel- of fietsroute kan samenstellen. De reisgids is ontstaan nadat Ruud van Meijel, directeur van het Zeeland Nazomer Festival, opperde dat het tijd werd voor een culinaire, toeristische gids door Zeeland. De provincie pakte het idee op en ging er mee aan de slag. Zo werd con tact gelegd met Unieboek, de eigenaar van Uitgeverij Van Reemst die op zijn beurt de Capitool-gidsen weer op de markt brengt. Gevarieerd De serie reisgidsen is zo ge varieerd als reizen kan zijn. Zo zijn er boekjes over ste den, streken en zelfs comple te landen. Bovendien kent Capitool Reisgids tegen woordig een aantal afgeleide reisgidsen. Daaronder zijn de steeds populairder worden de taalgidsen, veldgidsen www.hypotheker.nl Hypotheekrentes: 1 jaar vast - 3.40% 5 jaar vast - 4.00% 10 jaar vast - 4.20% 15 jaar vast - 4.50% 20 jaar vast - 4.60%* "Wijzigingen voorbehouden Reageer nu! (0118)616355 nhva www.veldsink.nl info@veldsink.nl Molenwater 81 4331 SE Middelburg ADVIESGROEP Uw hypotheekadvies op maat Direct een lagere rente, en dus lagere lasten gsm-sbop is ook gevestigd rn; plein 23d Vreöenburg 152 310 2800*00 Tel.:030 2393000 www.gsm-shop.nl MIDDELBURG Trots. Dat is het thema van de derde edi tie van het Southpark Festi val, zaterdag 24 juni op het Meiveld in Middelburg. 'Waar bent u trots op?' Die vraag krijgen bezoekers van het Southpark Festival ge steld. Het multiculturele wijkgevoel en saamhorigheid staan tijdens het evenement centraal. De multiculturele hapjes staan klaar. Bezoekers mo gen de recepten opvragen zo dat ze ook thuis een maaltje kunnen maken om trots op te zijn. Mensen uit de wijk Dauwen- daele die een bijzondere hob by hebben, kunnen hun werk tijdens het festival tentoon stellen. Verder kunnen cul tuurliefhebbers genieten van verschillende soorten muziek en van straattheater. Ook op sportief gebied zijn er allerlei activiteiten. Mensen die trots zijn op hun grijze haren kunnen terecht op de 'hangplek voor senio ren', waar dit jaar ook optre dens te volgen zijn. Het Southpark Festival be gint om 12.00 uur en duurt tot 23.30 uur.

de Faam | 2006 | | pagina 2