Super Zomeractie: gratis sporten! De maanden juni, juli en augustus SLANK U FIT KINDERGYM DANS IN BEWEGING GROUND CONTROL PILATES Mentale en fysieke training voor kracht en flexibiliteit. Ook nog eens de instapkosten t.w.v. 75.- geheel gratis Een aantal effecten: SALSA INTRODUCTIE CUBAN STYLE MyFITPLAN MEDISCHE TRAININGSTHERAPIE SENIORENFIT (60+) KINDEROPVANG! De Gezonde Zaak Zeeland Sport abonnement speciaal voor de maanden juni, juli en augustus Het is algemeen bekend dat succesvol afvallen afhangt van een goede combinatie tussen eetgewoontes en verantwoord bewegen. De afdeling Dieetadvisering van de Transmurale Zorg van Zorgstroom en de Gezonde Zaak Zeeland hebben de handen ineengeslagen teneinde een goed programma neer te zetten waarbij zowel het bewegen als het diëten op verantwoorde wijze wordt aangeboden. ledereen weet het; bewegen en verantwoord eetgedrag zijn de bepalende factoren, in de strijd tegen overgewicht. Echter, de praktische proble men waar men tegenaan loopt zijn legio: het ver anderen van de voedingsgewoontes in combinatie met meer bewegen is niet zo simpel. Sporten met overgewicht is niet gemakkelijk en ook schaamtegevoel staat meer bewegen in de weg. Goede dietistische begeleiding, goed begeleid en verantwoord bewegen in een omgeving waar men zich niet schaamt en groepscontact zijn de ingre diënten voor de cursus "Slank-U-Fit". Dat het werkt is een feit. Cursusdagen: Maandag van 09.1 5 - 10.1 5 uur Donderdag van 19.30 - 20.30 uur Vanwege het succes gaan we door! Écht voor alle kinderen van 4-12 jaar. Kinderen met een fysieke beperking vallen meestal overal naast. Tot nu toe. Een professioneel opgeleide dansdocente maakt in samenwerking met een (kinder)fysiotherapeut een lesprogramma voor kinderen met een beperking. Door het ontwikkelen van muzikaliteit, samen spel, presentatie, lichaamsbeheersing, souplesse, discipline en uithoudingsvermogen, dans je stap voor stap naar een hoger niveau. Kom kijken en ervaren tijdens een gratis proefles! Dinsdag van 1 7.00 tot 18.00 uur Gediplomeerde instructrices met de ground-control Pilates opleiding. Voor alle leeftijdscategorieën, man en vrouw. De Mind en body oefeningen gebaseerd op de principes van Joseph Pilates. De bewegingen bestaan uit zes elementen: 1concentratie 4. controle 2. ademhaling 5. precisie 3. centreren 6. vloeiende beweging De voordelen van Pilates: De Pilates methode zorgt voor een even wicht tussen lichaam en geest. Daar naast is de work-out energiek en verfris send. Perfect voor mensen die meer willen dan alleen een mooie buitenkant. Kortom, een van de veiligste workouts die er bestaat. Het houdt het midden tussen yoga en spierversterking met een "sculpting" re sultaat vanwege verlenging van de spieren. Ook voor mensen met lichamelijke klachten. Vooral het rustige, yoga-achtige karakter van de oefeningen en de uitvoering ervan, waarbij je erg geconcentreerd te werk moet gaan, spreekt de mensen aan. Door veel aan de beweeglijkheid van de hele rug te werken tijdens vooral de buikspier serie, zijn er leuke resultaten naar voren gekomen. Iemand die nu opeens in kleermakerszit kan zitten, wat te maken heeft met dg lengte van de spieren en iemand die na een paar keer meedoen al minder last had van de dagelijks continue aanwezige rugpijn. Pilates wordt u dagelijks aangeboden. Informeert u van tevoren naar de tijden. Actievoorwaarden: De actie geldt voor ons "onbeperkt abonnement". Dit is inclusief het cardio en krachtprogramma Fitplan en alle losse lessen zoals Pilates, Spinning, Slank U Fit enz. U sluit een abonnement af met de duur van een jaar ingaande op 1 september 2006. De actie is geldig tot 15 juni 2006. Verbetering van de houding Verbetering van de bloedcirculatie en de stofwisseling Meer flexibiliteit en balans Ontwikkeling van het lichamelijk bewustzijn en zelfbewustzijn Vermindering van de kans op rug- en nekklachten Verbetering van het concentratievermogen Vermindering van stress Versterking en vorming van de spieren Ontwikkeling van een sterke kern: de diepe buik- en rugspieren Opbouwen van "lange" spieren en flexibelere gewrichten Herstellen van spierevenwicht Trainen van efficiënte bewegingspatronen Verbeteren van de verbinding tussen lichaam en geest door middel van het benadrukken van de ademhaling en lichaamsbesef Uniek in de regio: i; De Gezonde Zaak presenteert in samenwerking met "Salsaplacer Latin dansschool". (o.l.v. Glenn Held met assistentie van Djai Hindori e.a.) Wanneer: donderdag 8 juni 20.00 uur Waar: De Gezonde Zaak Schenge'4 Middelburg Toegang gratis graag wel even aanmelden via 0118 - 632050 Bij voldoende belangstelling start er een cursus Salsa Cuban Style. VOOR VERENIGINGSSPORTERS In ons centrum houdt een begeleidster zich bezig met uw kinderen. Hierdoor kunt u ongestoord calorieën verbranden en het beweegprogramma afwerken. Iedere woensdagmiddag tussen 14.00 en 1 S.30 uur. infodgz@degezondezaakzeeland.nl Schenge 4 4335 XS Middelburg T 01 1 8 - 632050 F 01 18 - 632051 Afhankelijk van uw wensen en fysieke gesteld heid ontvangt u een programma op maat. Dit prograrrtma wordt geregeld met u geevalueerd en waar nodig bijgesteld. In groepsverband wordt gestart met een goede warming up. Vervolgens gaat u onder profes sionele begeleiding 50 minuten gericht trainen. Het uur wordt beëindigd met een gezamenlijke cooling down. Dinsdag 10.30 - 11.30 uur Woensdag 10.30 - 11.30 uur Met de digitale coach (hartslagmeter met uw persoonlijke instellingen) traint u veilig maar wel resultaatgericht. Wel willen bewegen maar toch nog iets te veel fysieke klachten. Wij hebben de ideale oplossing voor u. Onder begeleiding van ëen fysiotherapeut gaat u na een uitgebreide analyse in groepsver band trainen. De medische fitness "Medplan Training Therapie" is een uitstekende aanpak voor klachten aan het bewegingsapparaat en een aanvulling op uw behandelingen bij uw fysiotherapeut of oefentherapeut. In een aantal gevallen kan dit een goede vervanging zijn van "passieve" therapieën. Het programma is gemaakt voor mensen met klachten waarbij het belangrijk is om de belastbaarheid op een zo hoog mogelijk peil te krijgen èn voor mensen met chronische of terugkerende klachten. Een uitstekend abonnement voor sporters die in de zomerstop lekker willen blijven bewegen! Zomerstop maar toch je conditie op peil houden of zelfs verbeteren. Nu de unieke kans! Fitheidstest, lichaamsmeting, professioneel conditieprogramma, buik- en rugspiertraining en een eindtest. Dit nu zonder instapkos ten, u bespaart dus direct 75.- Ook spinning, steps en aerobic. Met MyFitplan geen excuses meer. MyFitplan is een uniek beweeg-totaalplan waarbij u onder profes- sionele begeleiding uw persoonlijke doelstellingen bespreekt. Na een uitgebreide test, waarbij we u fitheid en lichaamssamenstelling meten, krijgt u een persoonlijk beweegplan. Hoe en waar u beweegt is aan u.

de Faam | 2006 | | pagina 23