viert groot 1 EURO festival raste Ievn Bij aankoop van onderstaande artikelen ontvangt u een EXTRA artikel voor I euro! dé Weekkrant De Faam Agenda Goede Aarde kerk open tijdens markt Luieremmer reukloos met luiercassette voor 1 j#y Buggy's boven de 60 euro met parasol voor 1 Campingbed met klamboe voor 1 Autostoelen 0 - 36 kg met zomerhoes voor 1 Babykamer 3-delig met box voor 1 Kinderwagen met weekendbed voor 1 Kinderstoel met stoelverkleiner voor 1 Traphek met veiligheidshaakjes voor 1 fitïi Box met boxkleed voor 1 Juniorbed 70x150 met dekbedhoes voor 1 Buggy Zapp met fietsendrager voor 1 Babykleding met sokjes voor 1 Deze aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 3 juni Lange Vorststraat 26-28 - Goes Tel. 0113-227623 Fax 0113-250297 E-mail: casteleyn@zeelandnet.nl Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 7 Zeeuwen over Hirsi Ali MIDDELBURG - De discus sie rond Ayaan Hirsi Ali houdt niet alleen de politici in Den Haag bezig. De Faam ging woensdag 17 mei, na de nacht van hét debat, in Middelburg de straat op om de meningen te peilen. "Spannend", vond CA- Anto- nisse het dinsdagavond. "Het was best een fel debat, zeker als je het gesprek volgde tussen Femke Halsema en de minis ter." De Middelburgse vindt het optreden van Verdonk maar zo zo. "Dit verdient Hirsi Ali nu ook weer niet." Op het Abdijplein loopt het echtpaar Haan. "Hirsi Ali en Verdonk hebben allebei gelo gen", zegt Liesbeth Haan, die zich niet kan voorstellen dat Verdonk niet eerder van Hirsi Ali's andere- naam afwist. "Ik vind het schandalig. Beide vrouwen zijn niet houdbaar in de politiek." C. Loeks heeft juist grote waar dering voor zowel Verdonk als Hirsi Ali. Op het Noordbolwerk geniet de Middelburgse van het mooie weer. Ze bewondert Hir si Ali om haar vechtlust. "Ze kan vanuit Amerika haai' strijd voortzetten. En het is niet ge zegd dat ze nooit terugkomt." Verderop langs de Noordvest is Rob Pankow aan het vissen. Hirsi Ali? Die zou hij het liefst di rect op het vliegtuig zetten. "Als een meisje van zestien die hier haar school af wil maken eruit geschopt wordt door Verdonk, dan zij zeker." DONDERDAG Ritthem, Fort Rammekens, Week van de Zee, div. activi teiten, 13-17 u VRIJDAG Arnemuiden, Markt, rom melmarkt, korfbalver. TOP, 8-13 u, veiling 9 u Ritthem, Fort Rammekens, Week van de Zee, div. activiteiten, 13- 17 u Middelburg, Pakhuis 22, lezing, 'Religious Expe rience in the Light of Zen Buddhism, 17.30-19.30 u Middelburg, club Divine, 25+ party 80's-90's, 22 u ZATERDAG Ritthem, Fort Rammekens, Week van de Zee, div. activi teiten, 13-17 u Aagtekerke, Porrenaerstraat, solexrace, 14 u Vlissingen, sporthal Baskenburg, interkerkelijke provinciale jongerendag, 12.30-17.30 ZONDAG Ritthem, Fort Rammekens, Week van de Zee, div. activi teiten, 13-17 u. OOST-SOUBURG - De Goe de Aarde kerk aan de Kanaal straat is tijdens de Karolin- genmarkt op zaterdag 27 mei in Oost-Souburg open. Op het terrein voor de kerk zijn allerlei activiteiten en in de kerk is een stilteplek en staan vrijwilligers klaar voor een gesprek. Vanaf 12.00 uur treedt het Kuiperspoortor- kest op. De Goede Aarde is tussen 10.00 en 15.30 uur open. -■.■■•unfit Hit» uitgezonderd dealerships

de Faam | 2006 | | pagina 7