keukens II rn Nieuwe sterren voor tv-series direct scherp geprijsd! Droom in vervulling dé Weekkrant De Faam Woensdag 24 mei 2006 - Pagina 18 Fleuril Nivea Sun Toilettas WQ Eend Sneaker sokjes 4 paar Page TEXT 's-Gravenpolder, 's-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Visagieplein Modellenplein Muziekplein Chili Style-630X DVD-Player 0 Bent u op zoek naar uw droomkeuken? Bij Anker Desein slaagt u zéker! In onze showrooms heeft u een ruime keuze in trendy-, basic-, klassieke- en designkeukens van uiteenlopende merken. En van ons krijgt u geen 99% korting op uw keuken, geen gratis vaatwasser en geen gratis koffiezetapparaat maar gewoon een 100% goede prijs! GOES: Nobelweg 1, T: 0113 - 24 95 31 - VLISSINGEN: Curieweg 9-13, T: 0118 - 69 00 25 Middelburg: Nieuwe Kerkgang 1T: 0118 - 63 73 15 - www.anker-desein.nl Anker Desein is onderdeel van LOGUS bouw- en afbouwmaterialen: bouwmaterialen, badkamers, tegels en natuursteen, verwarming, keukens, interieurabouw. Fleur Kleur 1,5 liter diverse soorten elders 3.79 Vakantiepakket diverse soorten WÊ0 per itr: 1.86 Summer of Spring 750 ml elders 1.79 Dames, Heren of Kinderen diverse kleuren Toilettenpapier 24 rollen elders 5.79 Otto I Quelle 5.50 I 4.99 iedereen heeft dromen. Misschien dromen van een rustig en vooral gezond le ven en werk op kantoor, maar misschien ook hele wilde dromen. Wie zo'n droom in vervuiling wil laten gaan, moet daar in de eer ste plaats zelf wat voor doen. De eerste Talenten- beurs, eind augustus, biedt daarvoor de gelegenheid op een presenteerblaadje. Dj's van de toekomst, het nieu we gezicht van de Neder landse televisie en topdan sers grijpen hun kans. En ligt je droom op een heel ander terrein? Dan kun je altijd nog gaan kijken. Verder ook een Fotograf ieplein voor men sen met het juiste gevoel voor com positie, een DJ plein voor de mensen, waar het uitgaans leven op zit te wachten, een Damplein, waar je je eigen bewegingen kan laten zien, een Castingplein, een Pre sentatieplein voor de tv-ge- zichten vari de toekomst en een Sportplein voor mensen die hun sportieve kunsten willen laten zien SCHLECKER bestel eenvoudig in het h i SCHLECKER filiaal bestel via Internet: www.SCHLECKER.com bestel via telefoon: "j j.-'! A 0900 7777444 020 p/min) i W WÊÊ SCHLECKER brengt I A /pilt-. naar uw huisadres naar uw SCHLECKER filiaal of naar een ander gewenst adres Makkelijker kan het niet: Natuurlijk betaalt u O.- Euro* verzendkosten minimaal beslelbedrag slechts 15.- Vergelijk nu de verzendkosten bi] andere thuiswinkels Weten of er acteertalent in jouw schuilt? Dan is het Castingplein op de Talentenbeurs hét podi um. Er wordt je een platform geboden om een screentest te doen of een acteertraining te volgen. Op de beurs zullen grote en be kende castingbureaus zoals Dutch Casting Agency en Hol lands Glorie Casting aanwezig zijn om screentests af te nemen en nieuw talent te spotten. RJBSTUDIO, al tien jaar succes vol met professionele, korte en praktijkgerichte acteertrainin- gen, is aanwezig om verborgen acteertalenten naar boven te halen. Wereldberoemd! Ben je een visagietalent of gewoon geïnteresseerd in make-up? Er worden onder andere workshops, master- classes, demonstraties en make-up advies gegeven. Ieder model kan zich tijdens de Talentenbeurs in de kijker van de vakjury plaatsen, op de doorlopende contest op de catwalk. Op de Talentenbeurs mogen de iheest veelbelovende bands optreden op het cen trale podium. De winnaar krijgt studiotijd aangeboden door Universal Music. En wie weet een singlecontract. Advertentie geldig vanaf 17.05.2006 t/m 30.05.2006 zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden. Een schitterende DVD-player in Retro-design. Hij staat niet alleen goed in de tv kast maar ook monte ring op de wand is mogelijk. Afm. ca. 37 x 21,5 x 5,5 cm. (LxBxH) Prijs incl. verwijderingsbijdrage In het Claus Event Center in Hoofddorp wordt komende zomer de eerste editie ge houden van de Talenten beurs. Wie over uitzonder lijk talent op het gebied van onder andere zang, dans, acteren, presenteren en tv maken beschikt, maakt kans op 26 en 27 augustus ontdekt te worden. Tijdens de Talentenbeurs zijn toonaangevende modellenbu reaus, castingbureaus, platen maatschappijen en opleidings instituten op zoek naar nieuw talent. Voor bezoekers aan de beurs is er de gelegenheid in di rect contact te komen met be drijven en personen, die ze op weg kunnen helpen in de rich ting van een glasrijke carrière. Tijdens de beurs kunnen ac teertalenten deelnemen aan screentests of zich inschrijven bij castingbureaus, danstalen ten kunnen op de dansvloer au ditie doen, zangtalenten en band kunnen optreden voor een professionele vakjury en modellen... die showen zich zelf. Maar: "Om succesvol mo del te worden, is er meer nodig dan alleen de looks," zegt Sand ra Rake, fotograaf bij Voorldag- model.nl. "Karakter hebben, flexibel zijn en goed kunnen sa menwerken is net zo belang rijk." De verkoop van kaarten voor de Talentenbeurs is begonnen op www.talentenbeurs.nl. Daar is ook aanvullende informatie te vinden. Best.Nr.: 979138

de Faam | 2006 | | pagina 18