25' Diverse Chauffeurs ADRI transportdiensten HAPRO Zo komt u niet voor niets Vedior Assemblagemedewerkers (m/v) tempo-team www.baanaanbod.nl Vedior dé Weekkrant De Faam Lilianel ■onds geef J Huisman en Van der Hof - UITZENDBUREAU Boek nu je vakantiebaan en maak kans op een scooter! Vakantiekrachten productie CWI is gesloten op donderdag 25 mei en vrijdag 26 mei. Word wensvervuüer www.doeeenwens.nl let OP! Zaterdag 20 mei a.s. zijn wij op alle vestigingen van 10.00 tot 14.00 uur open voor inschrijvingen. Inschrijfdag Techniek op zaterdag 20 mei van 11.00-14.00 uur Locatie: Vedior Vlissingen, Kolvenierstraat 2 Woensdag 17 mei 2006 - Pagina 53 giro 7 800 800 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) voorlichting@lilianefonds.nl Al 25 jaar hét fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Werven en selecteren - Uitzenden - Detacheren - Payrol - Leren en werken heeft diverse openstaande vacatures: Opruimers - op oproepbasis Autopoetser - om de zaterdag Vrachtwagenchauffeur - om de zaterdag met autolaadkraan Magazijnmedewerker - 's avonds en zaterdags Heftruckchauffeur - 's avonds en zaterdags le en 2e steigerbouw- monteurs - op oproepbasis zaterdags Huisman en Van der Hof is een no-nonsens bedrijf. Wij zijn realistisch als het over werk gaat. Het werk zal gewoon gedaan moeten worden. Make plans - take action Geïnteresseerd of op zoek naar een andere vacature? Stuur je volledige c.v. met jouw gewenste vacatures naar de: Voltaweg 31, 4338 PS te Middelburg t.a.v. mevr. S. Huisman. !T k\je$\ov Werk je in je vakantie of werk je voor je vakantie? Vedior biedt jou de beste vakantiébanen. Wees slim, word rijker en boek nu je vakantiebaan bij Vedior. Ga nu aan de slag bij Alcan Vlissingen (Pechiney Nederland) Je verricht diverse productiematige werkzaamheden op verschillende afdelingen in 4- en 5-ploegendienst. Je bent in het bezit van een geldig VCA certificaat of bent bereid deze te halen. Je bent minimaal 18 jaar, flexibel en een echte aanpakken Interesse? Of zoek je juist iets andere. Neem dan contact op met Sandra Ouwerkerk en Esther Bruijne van Vedior. Industrie The Better Match Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20, vestiging.0053@vedior.nl Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Het assembleren van autodakkoffers. Denk hierbij aan werkzaamheden als afbraam- werkzaamheden, het monteren van sloten en de complete eindassemblage. Voor deze functie moet je in het bezit zijn van enige assemblage-ervaring. Dit betreft een functie in dagdienst Voor deze vacature geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: - Kwaliteitsbewustzijn - Stressbestendig - Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) - Eigen vervoer - Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen - Aansluitend cv Heb je interesse reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag WERKNET Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 - 461 I PB Bergen op Zoom 0164-259300 Meer informatie over CWI vindt u op www.werk.nl CENTRUM VOOR WERK EN INKOMEN en meld je aan als donateur %S|1 Hef leven verandert als je kind levens bedreigend ziek is. Door hel vervullen van de liefste wens probeert de Doe Een Wens Stichting kinderen even te laten vergeten dat ze ziek zijn. (0OETEN V-"WENS ADR Transportdiensten is een uitzendorganisatie voor en door mensen uit de transport. Wij richten ons specifiek op het verzorgen van loopbanen binnen de transportsector. Onze dienstverlening bestaat uit: uitzenden, detacheren, payroll en opleiding. Inmiddels zijn we gegroeid tot één van de grotere specialisten in het zuiden. Voor al onze vestigingen zijn wij op zoek naar: Distributie-, oplegger-, oproep-, tankwagen-, en buikwagen Chauffeurs. Zowel nationaal als internationaal. Als chauffeur dien je tevens te beschikken over een C of C/E rijbewijs en CCVB. We kunnen je bemiddelen naar een tijdelijke baan, maar er zijn ook mogelijkheden voor vaste banen. Ook als je nog niet zoveel ervaring hebt kun je reageren. Wij begeleiden je dan en laten je ervaring op doen. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Neem dan vandaag nog contact op met de dichtsbijzijnde vestiging, of kom langs en laat je vrijblijvend informeren en/of inschrijven. Eindhoven: Jeroen Boschlaan 2b, tel. 040-236 42 08 Uden: Mgr. Bosstraat 13, tel. 0413-244 233 Roermond: Mijnheerkensweg 29a, tel. 0475-60 04 56 Breda: labc 5192, tel. 076-530 90 59 Schijndel: Madame Curieweg 8, tel. 073-549 57 22 Velp: Markweg 13, tel. 026-361 68 50 Nijmegen: Bijsterhuizen 1221tel. 024-344 20 10 Tilburg: Zeusstraat 4, tel. 013-571 75 09 Je vult je leven en dus ook je werk op jouw manier in. Je bepaalt zelf wanneer en hoe lang je wilt werken. En je kunt alle kanten op. Een consulent van Vedior Techniek helpt je graag en zoekt samen met jou een baan die past bij je wensen, ambities en jouw manier van leven. Voor diverse gerenommeerde bedrijven in de regio Zeeland organiseren we een: Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in de techniek? Vedior heeft een ruim aanbod van technische functies zoals monteurs, lassers, pijpfitters, werkvoorbereiders, constructeurs etc. Heb je een afgeronde opleiding op LTS-, MTS- of HTS-niveau en/of werkervaring in de techniek? Kom dan naar de Inschrijfdag Techniek. Vergeet niet je CV en geldig identiteitsbewijs mee te nemen. Dan kunnen we direct voor je aan de slag. Ben je wel geïnteresseerd, maar kun je niet op zater dag 20 mei? Neem dan contact met ons op. We maken graag een andere afspraak met je om je mogelijkheden te bespreken. Techniek The Better Match Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tei. (0118) 41 26 20, vestiging.0053@vedior.ni

de Faam | 2006 | | pagina 53