Wa'cheren Actiedag geen werkdag Gezondheid in de da Cijfers en mensenwerk Doe-het-zelf makelaar Schatjes zijn hip... Uit het Zakenhart van... - Tl HOOP- Fortis denkt aan werkende klanten WK zorgt voor omzet detailhandel Makkelijker starten vanuit de WW Rouwcentrum wordt verbouwd Woensdag 17 mei 2006 - Pagina 41 Linda Termaten van LVT stelt de mens centraal, foto: pr Jasper van Eigen Huis Makelaar, foto: comark.nl MIDDELBURG - Nog steeds zijn veel kantoren en ban ken alleen van maandag tot en met vrijdag bereikbaar. Dat is voor werkende men sen niet altijd even makke lijk. Daarom organiseert Fortis Bank Middelburg en Vlissingen de actiedag voor het oversluiten van de hy potheek niet op een werk dag, maar op zaterdag 20 mei. Die dag kan iedereen die zijn hypotheek wil oversluiten bij Fortis Bank terecht. "Bij Fortis Bank staan we voor deskundig- OOST-SOUBURG - Hippe kids kunnen sinds kort voor hun outfit terecht bij Schat- jes. In deze outletzaak aan de Kanaalstraat 55 vind je merkkleding, schoenen en accessoires voor leuke prij zen. Mede doordat zij voor de kleding van haar eigen kin deren altijd het dorp uit moest besloot Nicolle Soochit haar winkel in haar woonplaats Souburg te ves tigen. "Ik heb voor alle leeftijds categorieën, van baby tot tiener, diverse stijlen", ver telt de eigenaresse. Waarbij ze benadrukt dat Schatjes rekening houdt met ieder budget. heid, persoonlijke benadering, snelheid en flexibiliteit", vertelt Arno van Horssen, directeur van Fortis Banken Walcheren. "Dus als je dan een bijzondere actiedag organiseert, dan moet je dat wel doen op een dag waarop zoveel mogelijk men sen hiervan kunnen profiteren, vandaar de zaterdag." Volgens Van Horssen zijn er twee be langrijke redenen om een hypo theek over te sluiten. "Een re den kan de lagere rentestand zijn, maai- ook de persoonlijke omstandigheden kunnen ver anderd zijn. Onze adviseurs hel pen de klant om de situatie in kaart te brengen en te beslissen of oversluiten zinvol is." Nor maliter zijn er aan oversluiting flink wat kosten verbonden. Wie zaterdag gebruik maakt van de aanbieding van Fortis betaalt echter geen notaris- en taxatie kosten. Bovendien krijgt ieder een die de hypothkeek oversluit een stedentrip aangeboden. "Wie zaterdag niet kan, mag na tuurlijk een afspraak maken op een andere dag, onder dezelfde voorwaarden", besluit directeur Van Horssen. centrum 24-uurs kamers, waar nabestaanden op elke gewenst moment van de dag bij de overledene kunnen zijn. Voorts wordt de toegan- kelijkheid voor gehandicap ten verbeterd. Tijdens de verbouwing maakt Uitvaart verzorging de Groot - de Kam gebruik van rouwcen- tra in de omgeving. Zie voor meer info: www.degrootde- kam.nl. MIDDELBURG - Volgens onderzoek van de Raad Ne derlandse Detailhandel - brengt het WK voetbal een extra omzet van 85 miljoen euro met zich mee voor de detailhandel. De supermark ten zouden kunnen rekenen op een extraatje van 50 mil joen euro. Men verwacht dat door het wereldkampioen schap naast biertenders ook veel nieuwe televisies en spelcomputers zullen wor den aangeschaft. ZEELAND - Voor mensen die in de WW zitten wordt het eenvoudiger om een ei gen bedrijf te starten. Vanaf 1 juli mogen WW-ers, die een eigen bedrijf willen beginnen, 6 maanden hun uitkering houden. Ook moe ten ze in die tijd niet sollicite ren. Als het UWV de starters- plannen goedkeurt, mag de startende ondernemer in de ze periode ook opdrachten binnenhalen en zelfs uitvoe ren. Als er in de 6 maanden inkomsten zijn, worden deze voor 70% verrekend met de uitkering. MIDDELBURG - Na twintig jaar ervaring op accountants kantoren is Linda Termaten onlangs haar eigen adminis tratiekantoor LVT begonnen. Vanuit haar woonhuis aan de Kerktoren in Middelburg ver leent zij ondersteuning bij ad ministratieve en boekhoud kundige zaken voor zowel be drijven als par- ticulieren. LVT verzorgt onder andere jaarrekeningen en be lastingaangiften en houdt desgewenst de volledige ad ministratie. "Daarbij staat de mens en niet de onderne ming centraal, direct en per soonlijk contact maken het cijferwerk leuker en efficiën ter." LVT: 0118-628056 of 06- 30483771. MIDDELBURG - Eigen Huis Makelaar heeft nu ook een vestiging in Middelburg. Ei gen Huis Makelaar Midden Zeeland biedt naast de tradi tionele makelaarsdiensten twee Doe-Het-Zelf pakket ten aan. Jasper Cevaal: "Met het startpakket bieden wij mensen de gelegenheid om zelf hun huis te verkopen. Daarbij zorgen wij voor zaken als een bord, huisbrochure en vermelding op internet. In het comfort- pakket zitten dezelfde dien sten, maar hier verzorgen wij de prijsonderhandelin- gen en bovendien wordt de intemetvermelding onder steund met een virtuele tour." Zie: www.eigenhuis- makelaar.nl. Kleurige regenlaarsjes bij Schatjes. foto: inge adriaansen Het succes van AVA OOST-SOUBURG - Deze maand is het twintig jaar gele den dat André van Arkel aan de Kanaalstraat in Souburg de deur opende van AVA electro. Deze mijlpaal wordt, tijdens de jaarmarkt, op 27 mei uitbundig ge vierd met leuke acti viteiten waarbij ook nog eens mooie prij zen te winnen zijn. In twintig jaar is AVA electro, van een be- scheiden winkeltje i uitgegroeid tot een se- rieuze en gewaardeer- I de speler op de markt 1 van witgoed en audio. 1 Angelo Kooman begon 1 veertien jaar geleden ra als medewerker bij AVA jl en is inmiddels mede-1| eigenaar en tevens op- volger voor als André er H aan toe is om van zijn tT* welverdiende rust te gaan genieten. "We werken bij AVA met een vast en heel hecht team, onder het personeel zit nauwelijks verloop en dat is een van onze sterke punten", vertelt Kooman. "Dat wij het als dorps winkel zo goed doen zit hem met name in de kwaliteit en ser vice die we als zelfstandig be drijf kunnen leveren. Daarnaast is ons productaanbod zeer uit gebreid en de mensen die we in dienst hebben beschikken zon der uitzondering allemaal over uitstekende productkennis en zeker zo belangrijk plezier in hun werk." Last van de grote ke tens heeft AVA niet, de dorps winkel, die sinds 1994 twee keer Het komt zelden voor dat Angelo Kooman zelf even onderuit kan voor de buis. foto: inge adriaansen zo groot is geworden door het huurpand erbij te trekken, ma nifesteert zich nog altijd prima. "Bij ieder merk dat wij voeren ligt de nadruk op de modellen uit de hoogste kwaliteitsklasse", aldus Kooman. "Bovendien werken we alleen met onze ei gen monteurs en hebben we dus ook de kwaliteit van bezor ging, montage en reparatie zelf in' de hand. En voor de klant is het fijn dat ze altijd kunnen re kenen op dezelfde mensen." Op het gebied van elektronica is er in twintig jaar natuurlijk heel veel veranderd. Een heden daagse wasmachine is niet meer te vergelijken met de ma chine van toen. En er zijn na tuurlijk een heleboel nieuwe producten ontwikkeld. AVA volgt die ontwikkelingen op de voet. "De meest in het oog springende verandering is wel die van de televisie. De beeld buizen werden steeds platter met als resultaat de huidige LCD- en plasmaschermen. Dat is de toekomst. Op de boven verdieping hebben we daarom twee theaterruimtes ingericht. Hier kan men de toestellen tes ten in een relaxte omgeving." MIDDELBURG - Uit vaartverzorging de Groot - de Kam BV heeft het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan in Mid delburg van de gemeente gekocht. Op dit moment wordt het rouwcentrum verbouwd en aangepast aan de moderne tijd. De zaal wordt groter en ook komen er in het nieuwe MIDDELBURG - Het wordt steeds duidelijker dat een groot deel van de gezondheid bepaald wordt in het darmstelsel. Ge zondheidstherapeute Miranda Harnisch opende daarom in Middelburg Naturasana, een praktijk voor complementaire gezondheidszorg met als specia lisme dikke darmspoelingen of wel colonhydrotherapie. "In de dikke darm blijven vaak 'giftige' afvalproducten achter die voor kwalen en ziekten kunnen zor gen. Door de darm te spoelen met gezuiverd warm water wor den deze stoffen afgevoerd", ver telt Miranda. "Darmkwalen die zich kunnen uiten in pijn, ver moeidheid of concentratiever lies worden door de spoeling in combinatie met voedingsthera- Naturasana helpt bij darmkwalen, foto: pr pie bestreden, maar zeker ook therapie en dieptemassages, voorkomen." Naturasana biedt Voor info: www.naturasana.nl of ook hot stone massages, fysio- 0118-681300.

de Faam | 2006 | | pagina 41