VAN DE de Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN K IS Woensdag 17 mei 2006 - Pagina 38 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende ver keersmaatregelen bekend. 1In de buitenbocht van het Kleverskerksejaagpad wordt ter hoogte van het tankstation over een lengte van circa 70 meter een parkeerverbod ingesteld in de vorm van een gele onderbroken streep. Dit parkeerverbod strekt zich uit van de hoofdrijbaan van de Kanaalweg tot direct voorbij het tankstation. 2. Aan de zuidwestelijke ziide van Prinsenhove wordt tegenover de gara geboxen 78F-78J over een lengte van circa 25 meter een parkeerverbod ingesteld in de vorm van een gele onderbroken streep. Deze besluiten liggen ter inzage bij de informatiewinkel van het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen deze besluiten kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekend making van deze besluiten bij burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de gericht van het bezwaar. gronc derdagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd, telefoonnummer 67 57 38. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank I I II I I Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit rech bedraagt 138,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere dan natuurlijke personen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan PowerBalance bv. te Amsterdam voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het opwekken van elektriciteit middels twee gasgeneratoren. De inrichting is gepro jecteerd aan de Elektraweg (ongenum merd) te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 263. Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf donderdag 18 mei tot en met woensdag 28 juni 2006 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op don De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Beroep Vanaf donderdag 18 mei tot en met woensdag 28 juni 2006 kan beroep worden ingesteld door belanghebben den die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ontwerpbe schikking. Het beroepschrift moet wor den gericht aan de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist, kunt u tevens op groncT van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. UITWERKING 2E FASE BESTEM MINGSPLAN NIEUWLAND KOM De loco-burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerpbesluit tot uitwerking van de 2e fase van het bestemmingsplan 'Nieuwland Kom' ex artikel 11 van de Wet op de ruimtelijke ordening vanaf vrijdag 19 mei 2006 toegang: gedurende vier weken (derhalve tot en het pl< met 15 juni 2006) ter inzage ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het uitwerkingsplan, dat eveneens ter inzage ligt, is een uitwerking van de bestemming 'Uit te werken Woongebied (UW)1 van het bestem mingsplan 'Nieuwland Kom' en omvat de bestemming 'Woondoel-einden uit werking (WU)'. De tweede (tevens laatste) fase van de uitwerking van het bestemmingsplan 'Nieuwland Kom' heeft betrekking op een (klein) gedeelte van het uit te wer ken woongebied, is gelegen aan de Quarleshavenstraat in het zuid-ooste lijke gedeelte van Nieuw- en Sint Joosland en biedt ruimte voor de bouw van maximaal acht vrijstaande wonin- gen. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bedenkingen tegen het ontwerp-uitwer- kingsbesluit indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woning-wet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net vernieuwen van de ramen in de voorgevel op het perceel Vlissingse- straat 21 het aan de achterzijde en voorzijde vergroten van de woning op het per ceel Howlin' Wolfstraat 26; het vervangen van kozijnen/ramen op het perceel Vlissingsesingel 36; het plaatsen van een schuur op het >erceel Quarleshavenstraat 24 te [lieuw- en Sint Joosland; het storten van een betonvloer op het perceel Londensekaai 13; het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 16; het intern verbouwen van de woning op het perceel Ganzengang 8-10. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een scheidingswand en een nieuw zonnescherm op net per ceel Segeersstraat 21 (8-5); het intern verbouwen van de woning c.q. woningverbetering op het perceel Spanjaardstraat 42 (8-5); het uitbreiden van de woning op het perceel Zaagmolendijk 12 te Nieuw en Sint Joosland (8-5); een wijziging op de eerder verleende bouw- en monumentenvergunning d.d. 3 juni 2003 voor het bouwen/verbou- wen op het perceel Sint Pieterstraat 25 het aanpassen c.q. verbreden van de ispoort) (8-5); iet plaatsen van een airco op een -lat dak op het perceel Lange Delft 8B 9-5);. het intern verbouwen van het pand op het perceel Nieuwe Haven 37 (9-5); het slopen van binnenwanden van het pand op het perceel Nieuw Haven 37(9-5); het intern verbouwen van het pand op het perceel Nieuwe Haven 35 (9-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Pegene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunning is ver leend: het bouwen van een berging op het perceel Oranjeplaat 4 te Arnemuiden. De vergunning ligt met ingang van 19 mei 2006 tot en met 29 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een zienswij ze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagentermiin een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluit(en) komt gedurende deze periode eenzelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar.- Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: het vernieuwen van het voegwerk en herstel van de bevestiging van de nok- vorsten op het perceel Nieuwe Kerkgang 1 t/m 21 het verbouwen van een kantoor- en onderwijsgebouw op het perceel Lange Noordstraat 1 het verbouwen van het pand op het perceel Londensekaai 25; het aanbrengen van een afvoer systeem en het veranderen van de bad kamer op het perceel Damplein 12A; het gedeeltelijk veranderen en ver groten van het pand op het perceel Vlasmarkt 14. De vergunningen liggen met ingang van 19 mei 2006 tot en met 29 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inza- gentermijn een gemotiveerd beroep schrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van COMMISSIE Donderdag 18 mei 2006 vergadert in de raadzaal van het stadhuis de gemeenteraadscommissie. De verga dering is openbaar en er is spreek recht voor bezoekers. De agenda is als volgt: 19.30 - 20.30 uur Korte vragen opmerkingen n.a.v. aslui actiepunten. Actuele zaken uit het publiek, de commissie en het college. Presentatie Fietsersbond fietsdief- stalscan Vlissingen. 20.30 - 21.30 uur Raadsvoorstel Zwakke Schakels. 21.30 - 22.30 uur Introductie welstandsbeleid. Jaarverslagen 2004 welstands- en monumentencommissie en evaluatie welstandsnota. collegebesluiten, ingekomen stukken, INGEDIENDE AANVRAGEN (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergun ning: 1bouwen van een serre Karei de Stoutestraat 3 2. plaatsen van een schutting Hunzestraat 53 3. verbouwen van de pui Wolstraat 158 4. uitbreiden van een woning Wielingenlaan 3 5. uiïbreiden van en woning Blikkenburg 99 Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het veranderen van een bakkerij en een winkelruimte op het perceel Brakstraat 24-26; het verlenen van vrijtelling op grond van artikel 19. derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het uit breiden van de woning op het Schuttershofstraat 16. perceel ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Van 19 mei 2006 tot en met 29 juni 2006, gedurende zes weken, ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: het aanpassen van de gevel en het aanbrengen van een nieuwe stoep op het perceel Nieuwe Haven 27/29. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verle nen van: het bestemmingsplan "Uitbreidings plan in hoofdzaak 1959 plan in onderdelen 1959" ten behoeve van het legaliseren van een berging op het per ceel Vogelstraat 30. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 54 20. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt met ingang van vrijdag 19 mei 2006 gedurende zes weken (tot en met 29 juni 2006) ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor. het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. 6. aanbouwen van een woning J.l. Sandersestraat 81 B) Aanvraag Reguliere 'bouwver gunning: 1. plaatsen van een abrihokje Koudekerkseweg 88 2. bouwen van 18 appartementen met parkeerkelder le fase Beatrixfaan 3. bouwen van 16 grondgebonden stadswoningen le fase Beatrixlaan 4. bouwen van 35 aan-een-gescha- kelde eensgezinswoningen le fase Beatrixlaan 5. uitbreiden van een school Kleiweg 15-17 6. uitbreiden van een school Flamingoweg 53 C) Aanvraag Sloopvergunning: 1het slopen van asbesthoudende materialen Lange Zelke 22-24 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geenbezwaarschriften wor den ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergun ning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Lees verder op pagina 39.

de Faam | 2006 | | pagina 38