HAIRMAXX VLASMARKT... KAPPERS DIE MET JE MEEDENKEN GROENRIJK, HET RUKE TUINIEREN DE VEY MESTDAGH HEEFT EEN TWEEDE VESTING IN MIDDELBURG TOPZAKEN IN DE REGIO DE VEY MESTDAGH PRENT COPY Vlasmarkt 12. Middelburg, Tel0118-629092 - vAvw.devey.nl Zoveel mensen, zoveel verschillende haarwensen. Bij Hairmaxx Vlas- markt in Middelburg tref je een enthousiaste en goed opgeleide kap per aan, die je wensen perfect aan voelt. Ook staan de Hairmaxx- kappers klaar voor een goed advies, want een kapsel moet bij je passen. Het pand aan de Vlasmarkt 35, waar voorheen kapsalon Han van de Safide gevestigd was, is eind maart compleet gerestyled. Eigenaren Yvonne Alberts en Tonny Benner hebben de salon ruimer, lichter en moderner gemaakt met een fleurig oranje kleurtje op de muren. Er zijn drie wastafels en tien kapstoelen. Yvonne zwaait de scepter bij Hairmaxx Vlasmarkt samen met Ilvy Verplanke, terwijl Tonny met bedrijfsleidster Dominique Kramer de boel regelt bij Hairmaxx Langeviele. Zij vinden de twee salons een uitkomst, want is er bij de ene salon even geen plaats dan wellicht wel bij de andere. De Hairmaxx-kappers hebben een compleet opleidingsprogramma doorlopen, weten wat een klant wil en geven een advies over een coupe en kleur die bij hen past. Belangrijk is verder de prettige sfeer bij Hairmaxx Vlasmarkt. Daardoor hebben veel klanten van Han van de Sande en van zijn Kapsalon Hét uit Oost-Souburg de salon al weten te vinden. Bij Hairmaxx Vlasmarkt worden de pro fessionele producten gebruikt van Schwarzkopf en het natuurmerk KMS California. Hairmaxx Vlasmarkt is geopend van dinsdag tot en met vrij dag van 8.30 tot 17.30 uur, zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur en donderdag van 18.30 tot 20.30 uur. Loop eens binnen voor een persoonlijk advies! Ruim een jaar geleden opende GroenRijk met bijna 5.000 m2 winkeloppervlak en een buitenter rein van 1.500 m2 en is daarmee de grootste winkel op de Mortiere boulevard. Het succes blijkt overduidelijk uit de vele klanten die de weg naar GroenRijk wisten te vinden. Het is een kompleet bedrijf dat in zijn ruime opzet een groot assortiment brengt en daarbij met de juiste vorm en kleur steeds aandacht schenkt aan de heersende trends. GroenRijk biedt alles voor binnen en buiten, van plantjes tot stenen, van barbecue tot blokhutten, van konijntjes tot dat leuke hebbedingetje. GroenRijk is in kamers ingedeeld die voor zich spreken: BuitenRijk, SfeerRijk, BinnenRijk, WaterRijk en Dierenrijk waardoor alles makkelijk te vinden. Een logische routing die langs alle Kamers voert geeft de klant een goed overzicht van het grote aanbod. GroenRijk Middelburg is echt een succes en draait boven de gestelde prognose. Dat wordt toegeschreven aan de locatie, de warme uitstraling van de winkel, de goede bereikbaar heid, gratis parkeergelegenheid. Kortom: prettig winkelen. En het enigste tuincentrum in Nederland met een transferium voor de deur. In samenwerking met andere bedrijvenen op de Mortiereboulevard is GroenRijk dagelijks geopend van 10.00 tot 21.00 uur. GroenRijk is sterk in advies, aanbiedingen en service; aankopen kunnen bezorgd worden. Extra service biedt GroenRijk woens dag 24 mei met een voorlichtings avond over vijvers en zaterdag daarop kan men met een monster vijverwater langs komen voor oplossing van eventuele problemen. Sinds een paar maanden heeft De Vey Mestdagh een vestiging in Middelburg. "Naast onze vestiging in Vlissingen waar de grote drukpersen staan is Middelburg speciaal gericht op het produceren van digitaal drukwerk, printen en het bedrukken van textiel en promotiemiddelen" zegt Martin van der Louw, eigenaar van De Vey Mestdagh. Vooruitstrevend De bakermat van De Vey Mestdagh blijft Vlissingen. De dynamische onderneming is gevestigd aan de President Rooseveltlaan naast Ahrend Inrichten. Met een tweede vestiging aan de Vlasmarkt te Middelburg zijn er op Walcheren nog kortere lijnen tussen De Vey Mestdagh en haar klanten. Middelburg Toen zich de mogelijkheid voordeed om aan de Vlasmarkt in Middelburg een nieuwe vestiging te openen heeft Martin van der Louw niet lang geaarzeld. "Op deze plek was tot voor kort een copyshop gevestigd en er was dus al een vaste klantenkring. Deze hebben wij goeddeels kunnen behouden en verder zijn wij door nieuwe activiteiten in korte tijd zeer succesvol geworden in het Middelburgse." Nieuwste technieken "De afgelopen jaren is er veel veran derd in de grafische wereld. Vooral door de opkomst van de computer zijn er veel meer mogelijkheden. Waar wij ons op richten zijn zaken die je niet zo makkelijk thuis of in je bedrijf kan doen zoals digitaal druk werk, grootformaat posters, printen in kleur en zwart wit, (kleur-) kopi ëren en het printen op linnen van foto's. Daarnaast kunnen we textiel bedrukken, plastificeren in grote formaten, posters opplakken en het maken van beletteringen." gaat Van der Louw enthousiast verder. "We hebben hiervoor een printer in huis die tot een breedte van 1,50 kan printen. De kwaliteit hiervan is ver gelijkbaar met foto's van de foto zaak, maar dan op anderhalve meter breed. Ook onze kleurenprinter is een joekel. Met een capaciteit van 3.600 afdrukken per uur en een for maat van 32x45 cm en de mogelijk heid om op 300 grams papier dub belzijdig te drukken zelfs de zwaar ste machine in Zeeland. Zo hebben we laatst voor een klant 100.000 kleurenprints gemaakt in 3 dagen tijd..." Printen van foto's en afbeeldingen op linnen "Wat vrij nieuw is en waar we uniek mee zijn is het printen van kunst werken op linnen. Wij maken van je favoriete foto of afbeelding een echt professioneel kunstwerk van uitzon derlijke mooie kwaliteit! Een kleuren- of zwart/wit foto, zelfgemaakte tekening of afbeelding SUPERGROOT geprint op canvas (schilderslinnen) en gespannen op een houten frame. Zo maak je een persoonlijk kunstwerk om blijvend van te genieten.Denk hierbij aan portretfoto's, je favoriete babyfoto, je huisdier, trouwfoto's enz." Fotograaf Lex de Meester "Ook hebben we inmiddels een serie kunstfoto's gemaakt op linnen van de bekende fotograaf Lex de Meester. Lex is bekend om zijn prachtige fotografie en zag direct de unieke mogelijkheden van deze kunstwerken. Als je dus nu een echte 'De Meester' aan de muur wilt in een maat van bijvoorbeeld 80x120 cm dan kan dat voor een zeer betaalbare prijs. De foto's worden onder andere verkocht bij Floradore in de Coosje Buskenstraat in Vlissingen en bij ons." Textiel bedrukken "Veel bedrijven, verenigingen en particulieren hebben inmiddels ook de mogelijkheden ontdekt voor het bedrukken van textiel. Ook hier weer zijn er talloze mogelijkheden die op de uitgebreide website van De Vey Mestdagh, www.devev.nl nader worden toegelicht. ¥0 Martin van der Louw, directeur van De Vey Mestdagh temidden van een aantal geprinte schilderijen. Foto: Lex de Meester

de Faam | 2006 | | pagina 26