SPIN, Kroon jezelf kijkenkiezenkopen Lekker van stadion in huis zoet wandelen i i i voor beginners r 1 1 I I I I I I I I I in tasje IK HEB JE' Laat de bal maar zweven J «T^v/JJWNifeiiilDe Faam Woensdag 10 mei 2006 - Pagina 40 Wie tijdens de Nijmeegse Avondvierdaagse, die plaats vindt van 18 tot en met 21 juli, goed voor de dag wil komen, is nu natuurlijk al in trai ning. Om deze spor tieve prestatie te sti muleren, is er nu een smakelijke duw in de rug: het Vierdaagseas- sortiment. Snoepgoed en wandel prestaties gaan al jaren lang hand in hand en daar om introduceert Jamin grap pige cadeaus om alle wandelaars en begelei ders aan te moedigen en hun geweldige inzet te belonen. Snoepgoed moet natuurlijk niet in de weg zitten tijdens het wan delen. Daarom kunnen bijna al le producten uit het assortiment om de nek gehangen worden. Handig, om de pas er in te hou den! Zo zijn er snoepmedailles en speksticks voor wandel kanjers, of spek snoepvoeten met 'vierdaagse' erop. Voor echte doorstappers is er een ou derwetse knapzak, gevuld met snoep. Een persoon lijke beloning? Mes dan voor een medaille die met het lievelingsschep- snoep van de wande laar gevuld kan wor den. Zo wordt de wan delgeest van iedereen aangemoedigd en het tempo er in gehouden! Het Vierdaagse- assortiment ligt tot en met 18 juli 2006 in de winkels en variëren in prijs, van 1 tot 5 euro. i Kijk voor meer infor matie op de site www.jamin.nl Nu de zomer weer in aan tocht is, komt ook de die renwereld weer volop in actie. En niet alleen mooie en knuffelige dieren, maar ook kruipers die door een grote groep van de be volking als griezelig wordt er varen: de spin. Hoe nuttig het dier ook is, vaak moet hij zijn aanwezigheid in huis be kopen met de dood. De Spin nen Vanger biedt een alter natief. De spin kan gevangen worden en zonder beschadi ging teruggezet worden in de natuur, zonder er ai te dicht bij te hoeven komen. De van ger is namelijk 40 centime ter lang en voorkomt dus di rect contact met de achtpo- ter. De Spinnen Vanger kost 14,95 euro en meer informa tie is te vinden op de sites www.giveagadget.nl. Ook zo'n zin in de WK voet- bal? Als je 1 jouw liefde voor voetbal f M nog eens dui- M delijk wilt on- jj L derstrepen, is 1 1 deze Zero-G L Voetbal een pi 'must have'. Door magne- W l— tisch vernuft blijft de voetbal flw*'' zweven tussen de standaard en vormt daardoor een bijzondere blikvanger op het bureau, in huis of op kan toor. Een plekje in de buurt van de tv is misschien niet zo handig, want de kans is groot dat deze zwever de aandacht van het voetballen zou kunnen afleiden. De Ze ro-G Voetbal kost 39,95 euro en meer informatie is te vin den op de internetsite www.megagadgets.nl. WK Wie thuis van de WK wil genie ten, met de sfeer van het sta dion, komt met de combinatie van de LCD-televisie R7 met het Home Entertainment System HT-Q100 een heel end. Met de ze set verschijnt elk duel haar scherp in levensechte kleuren op het scherm en klinkt het ge juich van het Nederlandse sup porterslegioen net zo intens als in het stadion. Na afloop van de wedstrijd ontspant de voetbal liefhebber met één druk op de knop. Via de gamingtoets selec teert de gamer de perfecte in stellingen voor een potje voet bal in de beste beeld- en ge luidskwaliteit. Door het gebruik van S-PVA- panelen hebben de televisies een kijkhoek van 178 graden, zodat op elke plek in de woon kamer de haarscherpe beelden goed zichtbaar zijn. Meer informatie over deze combinatie is te vinden op www.samsung.nl. Deze spraakmakende rage uit Amerika is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en helpt bij de ontwikkeling van het even- wichtgevoel. En zolang de voetmaat be perkt blijft tot maximaal 41, kunnen ook oudere kinderen of speelse volwassen met deze Moon Shoes aan de wandel. Voorwaarde is wel dat je dan niet zwaar der dan 80 kilo bent. De schoenen zijn te koop in paars en zwart en kosten 29,95 per paar. Meer informatie is te vinden op www.trendyspeelgoed.nl. Zal het 'It's no or ne ver' worden of 'It's allright Mama', de komende WK? Hoe dan ook, met deze erg oranje Elvispruik ga je zonder enige twijfel de show ste len. De pruik is ge maakt van latex en gaat dus, bij normaal gebruik, jaren mee. Houd er wel reke ning mee dat er re gelmatig gevraagd kan worden om met je heupen te draaien of een liedje te zin gen. Maai' dan ben je natuurlijk wel de WK King van het sta dion. De Elvis pruik kost 13,95 euro en meer informatie is te vin den op internetsite www.gadget4you.nl. Als je er even niet met je hoofd bij bent, is het zo gebeurd: je vergeet de autolichten uit te doen en de volgende dag staat de vierwieler met een lege accu. Wie iemand bereid heeft gevon den om te helpen, hoeft niet meer aan de slag met startka bels. Easy Start doet zijn naam eer aan, want door dit apparaat je te koppelen aan de sigaret tenaanstekers van beide auto's is de lege accu binnen vijf minu ten weer voldoende gevuld om te kunnen starten. De motorkap hoeft er niet eens meer voor open. En dit apparaatje biedt nog een handigheidje: op het ingebouwde kastje halverwege de Easy Start kabel kun je zien of de accu inderdaad aan het opla den is. Het werkt bij alle auto's met een voltage van 12V. De ka bel is 5,5 meter lang en wordt geleverd in een klein handzaam tasje. De Easy Start kost 35,64 euro en meer informatie is te vinden op www.teledirekt.nl. Hoe het voelt om op de maan te lo pen? Trek deze Moon Shoes aan en je krijgt een aardig idee. Met deze mini trampolines onder je be nen, kun je zelfs het anti- zwaartekrachteffect ervaren.

de Faam | 2006 | | pagina 40