VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 10 mei 2006 - Pagina 28 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende kap- vergunning-aanvraag ontvangen: Wijk Nieuw-Middeïburg (openbaar gebied in Jasmijnstraat, Prins Mauritsstraat, Oranjelaan, Zacharias Jansenstraat), 2 elzen, 1 meidoorn, 1 lijsterbes. Verder worden in de genoemde straten vervangen: 18 elzen door 18 haag beuken, 1 sierkers door 1 haagbeuk, 3 populieren door 3 lindes. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun ziens wijze indienen bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Informatie over deze aanvraag is ver krijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoonnummer 67 50 00. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op de paralielrijbaan van Het Groene Woud een parkeerverbodszone ingesteld wordt. Dit besluit ligt ter inzage bij de infor matiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middeburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 138,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere dan natuurlijke personen. VASTSTELLING WOONPLAAT SEN De gemeenteraad heeft besloten tot het officieel benoemen van de plaatsna men in Middelburg, te weten Middelburg, Arnemuiden en Nieuw en Sint Joosland. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen ter inzage bij de infor matiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3. Daar kan men desge wenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift ind.ienen bij de gemeenteraad van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grona van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voorzieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot net verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw ver zoek te richten aan de Voorzieningen rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 138,- voor natuurlijke personen en 276,- voor andere aan natuurlijke personen. WIJZIGING VERORDENING VOORZIENINGEN HUISVES TING ONDERWIJS Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 24 april 2006 heeft besloten tot vaststelling van de wijziging van de verordening voorzie ningen huisvesting onderwijs gemeente Middelburg. Deze wijziging is in werking getreden op 8 maart 2006. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Wet muii artikel 8.41 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de volgende besluiten: Besluit detailhandel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer: Kwantum Nederland voor het oprich ten van een detailhandel op het perceel Mortiereboulevard 10; Antiekhal Verhulst voor het oprichten van een antiekzaak op het perceel Seissingel 20; Minnaar Wielersport voor het oprich ten van een wielerspeciaalzaak op het perceel Veerseweg 5-7; Poppeliers Woonsquare voor het oprichten van een detailhandel op het perceel Mortiereboulevard 12. Besluit mestbassins milieubeheer: Loonbedrijf de Looff voor het aanleg gen van een mestbassin op het perceel Oude Dijk te Arnemuiden, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie V nummer 1232. Besluit tandartspraktijken milieubeheer: Tandartspraktijk Veersesingel voor het oprichten van een tandartspraktijk op het perceel Veersesingel 45. Besluit opslag en transportbedrijven milieubeheer: Hoveniersbedrijf Veere voor het oprichten van een inrichting voor opslag van gereedschap en natuur steen op het perceel Veersesingel 26. Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer: Stichting Welzijn Middelburg voor het van toepassing zijn voor het reeds aanwezige skatepark op het perceel Sportlaan 25; Frituur 't Hoekje voor het oprichten van een frituurzaak op het perceel Euromarkt 2; S.V. Jong Ambon voor het van toe passing zijn voor het reeds aanwezige clubhuis op het perceel Kruitmolenlaan 125. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de milieuvoorschriften behorende bij de bovenvermelde besluiten van toepassing. WET BODEMBESCHERMING besluit vaststelling bodemkwaliteits- kaart en bodembeheerplan wegber men in de Provincie Zeeland. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken op grond van arti kel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij een bodemkwaliteitskaart en bodembe heerplan voor de wegbermen in de Provincie Zeeland hebben vastgesteld. Het besluit en de bodemkwaliteitskaart met bodembeheerplan liggen met ingang van 10 mei 2006 gedurende zes weken bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3 voor belanghebbenden ter inzage. Ons besluit is gebaseerd op grond van artikel 5 van de Vrijstellingsregeling grondverzet en de Interim-richtlijn bodemkwaliteitskaarten en wordt na afloop van de ter inzage termijn van kracht. BOUWAANVRAGEN (Bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vervangen van de achterschutting op het perceel Spanjaardstraat 31 het plaatsen van een rookgasafvoer op het perceel Hof van Sint Pieter 15; het intern veranderen van de 3e bouwlaag de zolder van nr. 25 op het perceel Hoogstraat 25/27; het bouwen van een loods op het perceel Mortierepolder 2 te Nieuw- en Sint Joosland; het aanpassen van de entree t.b.v. de beveiliging en het verplaatsen van het restaurant van de begane grond naar de tweede verdiepeing op net perceel Kousteensedijk 2; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Seisweg 165; het plaatsen van een loopbrug op het perceel Kanaalweg 3. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaafweg 3, telefoon nummer 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een tuinafscheiding op het perceel Noordsingel 154 (28- 4); het in gebruik nemen van het pand als schoolgebouw op het perceel Grevelinaenstraat 10, inhoudende dat het p ana voldoet aan de brandveilig heidsvoorschriften (28-4); het in gebruik nemen van het pand als winkelpand op het perceel Mortiereboulevard 14, inhoudende dat het pand voldoet aan de brandveilig heidsvoorschriften (28-4); het bouwen van een woning met larage op het perceel Noordweg 437 .1-5); het bouwen van een opslagloods op het perceel hoek Voltaweg/EÏektraweg 0-5); het aanbrengen van reclame op het perceel Mortiereboulevard 10 (2-5); het slopen van loodsen op het perceel Oude Veerseweg 26-28 (2-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende bouwvergunning is ver leend: het plaatsen van een afvoer voor de kachel op het perceel Seispark 18. De vergunning ligt met ingang van 12 mei 2006 tot en met 22 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een zienswij ze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen-zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middel-burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd besluit komt gedurende deze periode eenzelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: het intern verbouwen van de woning op het perceel Rouaansekaai 23; het bouwen van een administratiege bouw op het perceel Kinderdijk 88; het vernieuwen/veranderen van het winkelpand op het perceel Brakstraat 24-26 De vergunningen liggen met ingang van 12 mei 2006 tot en met 22 juni 2006 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze n eeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het verbouwen van een kantoor- en onderwijsgebouw op het perceel Lange Noordstraat 1 het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het gedeeltelijk veranderen en vergroten van het pand op het perceel Vlasmarkt 14; het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het vernieuwen van het voegwerk en herstel van de bevestiging van de nokvorsten op het perceel Nieuwe Kerkgang 1 t/m 21 het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aanbrengen van een afvoer systeem en het veranderen van de bad kamer op het perceel Damplein 12a; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uit breiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 4 te Arnemuiden; het verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uit breiden van de woning op het perceel Zilvermeeuwstraat 2 VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; "binnenplan- se" vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het oprichten van een spoelkeuken op het perceel Lange Noordstraat 8. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Hofplein-Lange Delft". Het college is voornemens om vrijstel ling te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt het bouwplan vanaf vrij dag 12 mei 2006 gedurende twee weken (tot en met 25 mei 2006) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Van 12 mei 2006 tot en met 22 juni 2006 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het plaatsen van drie dakkapellen, een dakraam en het veranderen van de buitendeur aan de achterzijde op het perceel Spuistraat 30. het opvullen van gaten en het bestrij ken van het achterste deel van de zij gevel op het perceel Nieuwstraat 15. het intern veranderen van de eerste verdieping op het perceel Dam 50. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het bouwen van een garage met dakterras op het perceel Kinderdijk 90 a/b te Middelburg. het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het plaatsen van een afvalcontainer op het perceel Breestraat ongenummerd, kadastraal bekend als gemeente Middelburg, sectie L, nummer 2154 te I I II Middelburg. De ontwerpvrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen met ingang van vrijdag 12 mei 2006 gedurende zes weken (tot en met 22 juni 2006) ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder scnriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- burg"i Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken, tele foonnummer 67 52 27. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's elders in deze Faam, www. middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830.

de Faam | 2006 | | pagina 28