Personeel Chauffeurs Internationaal Zeelan Cursus Opleidingen Voorgiris i metpwer! BHYTrainin 0. De Faam meewerkend voorvrouw/teamleider STOFFELS Kom jij deze zomer bij Stoffels Cleaning de zeilen bijzetten? Je verdient een salaris boven het gemiddelde en daarnaast ontvang je voor elke gewerkte week 12,50 (netto) extra! Maatwerk in bedrijfshulpverlening, tegen concurrerende prijzen! Vestigingsbeheerder enthousiaste medewerkers Woensdag 10 mei 2006 - Pagina 2( oeoorstvan: Wh C L E A N 1 N G De juiste koers in schoonmaken Wij zoeken een die ons team wil komen versterken op de wisseldagen (ma. en vr.) op Bungalowpark Port Greve te Brouwershaven. Ervaring in de recreatieschoonmaak is een pre. Echter, motivatie, enthousiasme en door zettingsvermogen, alsmede aantoonbare lei dinggevende ervaring in de schoonmaak branche zijn voor ons net zo belangrijk. Kom jij ons team versterken? Neem dan snel contact op met Monique van Campen, tel. 06 - 20 13 67 53 of stuur een e-mail naar info@stoffels.nl. CLEANING De juiste koers in schoonmaken De juiste koers in schoonmaken Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en gedreven vakantiewerkers die geduren de de vakantieperiode bij ons willen aan monsteren voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden ter vervan ging van onze vaste medewerkers. We kunnen in overleg met jou de werktij den vaststellen. Gedurende de zomerpe riode, van week 27 t/m 37, ontvang je 12,50 netto extra voor elke volledig gewerkte week (min. 15 uur). Wij kunnen je werk aanbieden bij diverse opdrachtgevers in heel Zeeland en Brabant. Meld je meteen aan via dit aanmeldingsformulier en stuur dit in een dichte envelop (zonder postzegel) op naar: Stoffels Cleaning, Vakantiewerk, Antwoordnummer 125, 4530 VB Terneuzen of via info@stoffels.nl Naam: Adres: Postcode en woonplaats Telefoonnumer: Geboortedatum: Beschikbaar vant/m Voorkeur: ochtend middag avond flexibel (a.u.b. doorstrepen wat niet van toepassing is) (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld) Kijk voor onze overige vacatures ook eens op: www.vandenbosch.com basisopleiding BHV - ploegleider BHV - reanimatie (BLS) - kinderreanimatie (PBLS) hulpverlener AED, levensreddende handelingen - bediener kleine blusmiddelen Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte; www.BHV-trainina.com. tel:. 0118-216133 De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, vee voeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieprodukten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van deCZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten. Het werkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 204 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 500 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vindt u op www.czav.nl. Ter versterking van het team medewerkers zoeken wij voor onze vestiging in AAGTEKERKE een: Uw werkzaamheden Als vestigingsbeheerder zorgt u voor een correcte ontvangst, opslag en afgifte van de goederen. Het gaat hierbij voornamelijk om gewasbeschermingsmiddelen, granen en meststoffen.Tevens verzorgt u ook de administratieve verwerking van de inname en afgifte met behulp van een PC. Daarnaast behoren ook andere voorkomende werkzaamheden op deze vestiging of op een van de andere vestigingen van de CZAV tot uw taak. Uw opleiding en ervaring Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van u dat u: - in het bezit bent van een MAS diploma, bij voorkeur richting akkerbouw; - in het bezit bent van licentie gewasbescherming 2 of 3 of bereid bent deze op korte termijn te verwerven; - in het bezit bent van een heftruckcertificaat; WiW - bekend bent met het productenpakket van de CZAV; P?js - een klantvriendelijke instelling heeft en zelfstandig kunt werken. spf Ervaring in een soortgelijke functie vormt een pre. I Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed I' rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Heeft u belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. Rijk (bedrijfsleider Regio Zuid), tel. 06 51 82 78 35. U kunt uw sollicitatiebrief met cv voor 18 mei 2006 richten aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV Goes. Een E-mail sturen mag ook: Svd.Linden@CZAV.nl %/SA Zeeland Wij zijn op zoek naar voor o.a. glastuinbouw, groenvoorziening, grond werkers en bouwplaatsopruimers. Iets voor jou? Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl Wie zich goed voelt straalt, wie straalt is op haar mooist. Shape is de nieuwste col lectie lingerie die daar helemaal bij past Met een dynamische collectie in frisse kleurtjes gekke prints, moet dat haast wel lukken! Wedden dat Shape in no-time uitgroeit tot meest favoriete lingerie? Topper uit de shapecollectie is Jacques, de (strapless) padded bh in roze, groen, ivory en aqua van A-D. Gecombineerd met een bij passende string, tai, short of chemise onderstreept deze geraffineerde collectie de vrouwelijke, zachte vorm. De collectie is fantastisch om te dragen, maar mag na tuurlijk ook gezien worden. Als topje op een jeans bij voorbeeld. Niet zo sportief en ook geen plannen? Dan houdt Shape in ie der geval de porte monnee in vorm. Kijk ook op www.femilet.nl Van den Bosch Transporten, met haar hoofdkantoor in Erp en vestigingen in diverse Europese landen, is een toon aangevende internationale buiktransporteur met groot gevoel voor vooruitstrevendheid. Het uitdragen van partnership, zowel richting collega's als opdrachtgevers, vormt een belangrijk uitgangspunt. Daarnaast zien wij Kwaliteit - Betrokkenheid - Efficiency - Helderheid, de 4 basiswaarden, als essentiële elementen van onze werkwijze. Hiermee hebben we een sterke reputatie opgebouwd met een uitgebreid klantportfolio, waaronder vele gerenommeerde multinationals. Voor de standplaatsen Erp, Bergen op Zoom, Rotterdam en Amsterdam zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde: Nationaal en Internationaal Chauffeurs Functie-eisen: Groot Rijbewijs incl. E; CCV-B; Bereid tot het maken van overnachtingen; ADR-tank diploma is een pre. Bestuurderskaart Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.M.A. Lucas: 0413-217217. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen haar: Van den Bosch Transporten BV, Afdeling Personeelszaken T.a.v. de heer R.M.A. Lucas Postbus 1, 5469 ZG Erp Of per e-mail: ronald-lucas@vandenbosch.com

de Faam | 2006 | | pagina 20