De mensen achter uitvaart- verzorging de Groot-de Kam BV dl— B Kom langs! dé Weekkrant WK-lezerspool www.degrootdekam.nl Week van de Naaimachine (fij Husqvarna VIKING Onderga het Oranjegevoel en schrijf in voor de Lezerspool! tijdens de Pearyweg 27 De Zuidschor Watersport t - Angela de Groot (31), Veerseweg 36 4332 BG Middelburg telefoon 0118-612868 En nog veel meer! U bent van harte welkom! VERSCHUREN NAAIMACHINES Maak kans op een echte 'COCU'! Gardena® elektrische grasmaaier type 40{14 Filiaal Goes Woensdag 3 mei 2006 - Pagina 7 500 m2 watersport en lifestyle kleding GA ASTRA - STORED AMES/HEREN/KIDS/SCHOENEN Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! Ben jij verpleegkundige of zieken verzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons super- gemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebtoem.nl de Zonnebloem- 7 dagen per week geopend /gratis parkeren voor de deur/koffie staat klaar *Bij aankoop van 2 stuks kinderkleding. Gaastra, Vingino of zeilkleding: 10% korting! *Op al onze schoenen, laarzen, nog 1 week 10% korting! Wij hebben meer dan 750 paar Gaastra-Dubarry-Crocs-Teva-Gill-H.H.- Portside schoenen en laarzen op voorraad. Ook voor sloepen/zeilboten/rubberboten etc. etc. Jachthavens Wolphaartsdijk, Zandkreekweg 5, 0113-582310, www.zuidschor.nl uitvaartleidster bij Uitvaartverzorging de Groot-de Kam BV "In 1994 nam Uitvaartverzorging de Groot-de Kam B V het rouwvervöer in eigen beheer en trad ik in dienst als chauffeur van het rouwvervoér. Later behaalde ik het diploma Piëteitvolle Verzorging. Daarmee werd ik bevoegd tot het verzorgen I van overledenen en het assisteren bij secties. Hel studeren beviel me goed en sinds medio 2000 ben ik beëdigd uitvaartleider. Van lieverlee werd ik steeds breder inzetbaar en dat is erg praktisch gebleken. Momenteel werk ik niet alleen als uitvaartleider, maar ben ik ook verantwoordelijk voor de administratie en onderhoud ik samen met mijn collega 's Yvon en Ad de contacten met nabestaanden. l\__ aaa ana Uitvaart IBp verzorging 1 Biologisch- dynamische voedingswinkel U heeft hier een ruime keus aan voedingsmiddelen, zuivel, vers brood, groenten en fruit, schoonmaakproducten, cosmetica, etc. BioBeter is gevestigd op de Hogeweg 112, het gedeelte tussen Schuitvaartgracht en Bloemenlaan. Tel. 0118-441712, rolstoeltoegankelijk U kunt hier gratis parkeren! RïflwBSÈÉfc- /K WGGGNGR hute-Mft-fcuHkwttn Tl 8 t/m 13 mei 2006 Bij aankoop van een Husqvarna Viking naai-* of lockmachine Handige garendoos met 55 kleuren Gütermann Sulky naaigaren GRATIS! M.u.v. de Huskystar serie Emerald Serie Serie van 3 aantrekkelijk geprijsde naaimachines van uitstekende kwaliteit. Kom ze allemaal bij ons uitproberen tijdens de Week van de Naaimachine. Prijzen vanaf.... Acties zijn alleen geldig bij de Husqvarna Viking Studio dealer tijdens de Week van de Naaimachine 8 t/m 13 mei 2006 ni(: - -r Uw Husqvarna Viking Studio dealer: Axelsestraat 96 Terneuzen Tel. 0115-697013 Korte Geere 9 Middelburg Tel. 0118-635110 www.husqvarnaviking.com Het WK-voetbal in Duitsland nadert en dat is te merken. Overal in Nederland begint de Oranjekoorts te stijgen. De meeste super markten hebben bijvoorbeeld al veel Oranjeartikelen en WK-acties. Fabrikanten springen op de hype met uitingen - - als: 'We maken chocola van ze' en 'hap Holland hap'. Geschat wordt dat het WK de branche 50 miljoen euro extra omzet oplevert. Een fantastische manier om dat WK-gevoel nu al te beleven is de grote Lezerspool. Deze grootste en leukste WK-pool van Nederland is ontwikkeld door www.beleefhetwk.nl i.s.m. Voetbal Online en www.wk2006.nl. Schrijf nu in voor deze fantastische gratis pool, waarbij prachtige prijzen zijn te winnen. Duizenden spelers gingen u voor en de reacties zijn zon der uitzondering positief. Dus ga naar Avww.beleefhetwk.nl en doe mee! Hoewel hij bij PSV een geweldig seizoen draaide, wordt het WK in Duitsland voor Phillip Cocu zijn laatste optreden wordt in het Oranje-shirt. De 35-jarige middenvelder vindt het na ruim tien jaar interlandvoetbal wel mooi geweest. Ter ere van zijn indrukwekkende carrière stellen we prachtige litho beschikbaar als prijs voor de deelnemers aan de Lezerspool. Iedereen die op 15 mei meedoet met de pool (en deelname heeft bevestigd door te klikken op de per mail toegestuurde link) maakt kans op dit prachtige kunstwerk. De litho is een fan tastisch gestileerde momentopname van Cocu tijdens EURO 2000 in Nederland. Dus wie een 'echte Cocu' aan de muur wil hebben, doet nu mee met de Lezerspool op www.beleeflietwk.nl! Meer dan 20.000 technische artikelen op voorraad. Wildkamp laat (wndkW er geen grasx.... <JUMQlJ3EbJ\ Nu met GRATIS turbotrimmer t.w.v. 33,- Motorvemogen: 900 Watt elektromotor met een rem. Maaihoogte is traploos instelbaar van 25 tot 55 mm. Inhoud opvangbak- 32 liter. Bel voor gratis catalogus: 088 - 22 88 000 www.wildkamp.nl

de Faam | 2006 | | pagina 7