Poepdiploma halen La Vaca Kreatief Zwanger? Gefeliciteerd! O NIEUW O Quizmarathon met 300 vragen bij Café Speyk Palazzoli Huis in Oost-Souburg breidt dienstverlening uit Jazeker! Nu ook naaimachines bij Demontagebedrijf schroot en recycling Goes GOEDE PRIJZEN voor al uw ijzer en metalen Ook zaterdags geopend van 8.00 - 12.00 uur De Faam Band maakt nieuwe start na diefstal Da Vinci Code METAALHANDEL SLOOPOBJECTEN www.schrootrecyclinggoes.nl Spoorstraat 5, 's Gravenpolder, 0113-21 51 76 RAAMZORG Tj^lENTADMINISTRATJfE Schrijf je in voor kraamzorg via: Tel: 0113 - 22 40 40 of E-mail: info@spkez.nl www.kraamzorgzeeland.nl Agenda La Vaca Kreatief Herenstraat 4, Middelburg 0118-611169 info@lavaca.nl WWW.Iavaca.nl ^naaimachines *lockmachines inruil mogelijk ^reparatie en onderhoud van ALLE merken Woensdag 3 mei 2006 - Pagina 5 VLISSINGEN - Driehonderd vragen moeten de veertien teams die meedoen aan de quizmarathon beantwoor den. De wedstrijd is op zon dag 7 mei, van 12.00 tot 24.00 uur, in het Vlissingse café Speyk op het Bellamy- park. De winnaars van de quizmara thon krijgen een leuke prijs en eeuwige roem. De quizmarathon is een gevolg van de Murphy's Quiz Night, die elke maandagavond tussen 20.00 en 23.00 uur in café Speyk is. Deze quiz met triviantvragen wordt in café's in heel Neder land gespeeld. In Zeeland doen alleen de Vlissingers eraan mee. Het is een kroegquiz met acht vragenronden over uiteenlo pende onderwerpen, foto's en muziekfragmenten. Hersenkrakers Deelnemers kumien individu eel meedoen, maar ook met een team van maximaal vijf perso nen. Tien teams laten per week hun hersenen kraken. Quizmaster Yip Tang stelt de vragen en ie dereen vult de antwoorden op zijn eigen papier in. Zo ontstaat een rangorde, van waaruit uit eindelijk een winnaar bekend wordt. OOST-SOUBURG - Palazzoli Huis Oost-Souburg, steun punt voor mensen met kan ker en hun naasten, breidt haar dienstverlening uit met een huisbezoek. Kankerpa tiënten, naasten en nabe staanden die niet in staat zijn om naar het Palazzoli Huis te komen, kunnen op deze ma nier toch over hun ervaringen praten. Ook start Palazzoli donderdag 11 mei een wan delgroep. Deelnemers wan delen met een natuurgids. Meer info: 011&413932. MIDDELBURG - Kinderen kun nen woensdag 10 mei meedoen aan de activiteitWerken op de boerderij' bij kinderboerderij De Klepperhoeve in Middel burg. Dit is bedoeld voor kinderen van zes tot en met twaalf jaar. Zij kunnen medewerkers hel pen met het schoonmaken van de hokken en het voeren van de dieren. Na afloop krijgen de kids een poepdiploma. Meedoen kan tussen 13.30 en 15.30 uur. MIDDELBURG - De Mid delburgse driemans blues formatie The Blues-Sensa- tion maakte vorige week een nieuwe start. De band trad op in l'Esprit in Rotter dam na anderhalf jaar gele den van hun muziekappa- ratuur te zijn beroofd. Voor bassist Jeroen Portier is het optreden een nieuwe start. "Op het moment dat we bij L'Esprit binnenstapten wisten we dat het goed zat. De muren hangen er vol met artiesten van wie wij nu in de voetsporen treden. Een prima stek voor ons!" Aan het optreden ging ander half jaar ploeteren vooraf. Alle versterkers, de PA-installatie en geluidsapparatuur' werden ge stolen uit de oefenruimte aan de Seissingel, waai' de drummer van de band woonde. "Jaren van opbouwen en investeren, in één klap weg", verzucht Portier. Hij legt uit dat je als muzikant zo'n instrumentarium lang zaam opbouwt. "Ik begon 25 jaar geleden met een goedkoop gitaartje en een tweedehands versterker en had mooie spul len. Als dan alles gestolen wordt..verschrikkelijk!" Niet alleen waren de spullen spoorloos, ook de drummer verdween. Omdat aangifte bij de politie niks opleverde, keer den Portier, zanger-gitarist Je roen Brand, geluidsman René Louwerse en de nieuwe drum mer Cees But de spaarpotten om voor nieuwe spullen. The Blues-Sensation is 13 mei te horen op het Kunstfestival Rei- merswaal in Kruiningen en op 19 mei in Het Loze Vissertje in Wilhelminadorp. WOENSDAG Oost-Souburg, Palazzoli Huis, ontmoetingsochtend (ex-) kankerpatiënten en naasten, 10-11.30 u Vlissin- gen, Welzijnscentrum, Adr. Coortelaan, recreatie wan deltocht, 9-9.30 u Middel burgs Stadskantoor, vergade ring, commissie Maatschap pelijke Zaken, 19.30 VLISSINGEN - Bij CineCity in Vlissingen zijn kaaltjes voor de film The Da Vinci Code te koop. De film gaat woensdag 18 mei in première. K PROVINCIALE *W<I DONDERDAG Vlissingen, wijkcentrum Open Hof, lezing, 'Op zoek naar (buitenlandse) voor ouders', hcc Zeeland, 20.30 u ZATERDAG Westkapelle, reddingstation, nationale reddingbootdag, demonstratie, open dag, 10- 16 u Veere, reddingstation, nationale reddingbootdag, demonstratie, open dag, 10- 16u Op en top blues WOENSDAG Vlissingen, Arsenaaltheater, vrouwenavond, You Are Beautiful, 20 u ZONDAG Anderhalf jaar geleden zag het er somber uit voor The Blues Sensat ion. Maar vorige week was de band te zien in de bluestempel l'Esprit in Rotterdam, foto pr Middelburg, Markt, boeken markt, 10-17 u Middelburg, centrum, kunst- en cultuur route, 10-17 u Middelburg, Nieuwe Kerk, welkomdienst, 18.45 u Oost-Souburg, zaal Rehobothstraat 9, eredienst, 10 u, lezing, 'Het werk van de Heilige Geest in de gelovige', 11.45 u jk

de Faam | 2006 | | pagina 5