BreedUit Un Jraassen 21,00 "De Meerkoet" Heer Hendrik tart psyche in snikhete Spaanse thriller de Weekkrant De Faam Restaurant, Paviljoen MAANDMENU MEI Tartaartje van gerookte zalmsnippers of Lamspasteitje Gebonden aspergesoep of Tomatenbouillon Varkenshaasmedaillons met rodeportsaus of Gebakken pangasiusfilet met peterseliesaus Mangobavarois of Vanille-ijs met lentekriebels en slagroom Steengrillen 10 mei Eindhoven UEFA Cup finale wees erbij, kijk op www.beleefhetwk.nl "Bloemenpracht" De Doelen Kerstconcert kind 3 t/m 12: 12,50 Goed te combineren met een heerlijke strandwandeling op zondag! Obstinaat Zondag 14 mei vanaf 12 uur t/m 14.30 uur voor de kinderen een aile moeders ontvangen een fleurig presentje slapen lachen eten reserveren: (0118) 41 05 kletsen proeven drinken Woensdag 3 mei 2006 - Pagina 46 31 mei vanaf 15.00 uur gesloten icickic vanaf 2 personen a 1 7,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel. 0113-586035 Muijs-Scaldis Reizen K3: Laatste kaarten 0P=0P v.a. 46,00 p.p. 5 en 6 augustus 2006 The Lion King v.a. 108,00 p.p. 27 mei 2006 Laatste kans!!! The Wiz -Nieuw- v.a. €.95,00 17 september, 14 oktober en 4 november Libelle Zomerweek 40,00 p.p. 18 en 19 mei 2006 Opstapplaatsen in Zeeland Voor informatie boekingen 0165-38 28 51 St. Wiliebrord 6 mei Koninklijke Serres van Laken bezoek Brussel 25,00 13 mei Keukenhof 33,50 2e pinksterdag Pinksterverrassingsreis 67,50 13 en 16 december 35,00 Voor info boekingen: 0118-419220 Lachen om tragiek van het leven en de liefde MIDDELBURG - De bezoe kers van de voorstelling van Kommil Foo op zaterdag 13 mei in de Stadsschouwburg in Middelburg kunnen er zeker van zijn: de avond loopt compleet spaak. De liefde, het leven... het loopt helemaal mis met de Vlaamse topcabaretiers. Kortom, de lach en de traan liggen die avond dicht bij el kaar. Spaak heet de nieuwe voorstel ling van de broers Walschaerts. Daarin staat de alledaagse tra giek centraal, op een hilarische wijze, dat wel. De broers combi neren een enorme muzikaliteit - zo spelen ze geweldig gitaar, piano en viool en zingen boven dien de sterren van de hemel - met een erg lijfelijke manier van vertellen en acteren. Het is niet voor niets dat Spaak is bekroond met de Poelifinario 2004-2005, de VSCD cabaret prijs voor de meest indrukwek kende cabaretvoorstelling van het seizoen. Briljant En ook de pers is laaiend en thousiast over de voorstelling van de Vlamingen. 'Spaak hoogtepunt van seizoen', kopte de Volkskrant en: 'Spaak is eer- Kommil Foo heeft in 1987 een eerste optreden in een studentenclub in Gent. Zo krijgt het tweetal de smaak te pakken. De eerste echte voorstelling, Ballade, wordt een jaar later gespeeld voor honderd man publiek. lijk, intiem en vol briljante vondsten en af en toe grijpt het de toeschouwer naar de strot. Zo treffend, zuiver en soms ver bijsterd simpel wordt de angst om het geluk te verliezen ver beeldt.' Het AD doet er een schepje bo venop: 'Spaak, het nieuwe theaterprogramma van het Bel gische duo Kommil Foo, is su perieur totaaltheater dat niet al leen een antwoord geeft op die ene vraag, maar ook op alle an dere kwesties van het leven'. Het Parool meent: 'Met Spaak bewijst Kommil Foo opnieuw een uniek fenomeen in cabaret- land te zijn. Met hun melange van muziek, toneel en cabaret zijn ze onverslaanbaar.' Kermiskoers Maar weer terug naar de in houd. De broers wilden met de voorstelling een familieverhaal vertellen. Een verhaal over de broer van hun grootmoeder, die ergens in de twintiger jaren van de vorige eeuw tijdens een ker miskoers verongelukte toen hij uit het peloton demareerde. Maar de voorstelling groeide naar een stuk over liefde en al het geworstel wat erbij hoort. Kommil Foo brengt op mees terlijk wijze verdriet in hilari sche scènes. De voorstelling Spaak in Stadsschouwburg Middelburg begint zaterdag 13 mei om 20.00 uur. Kaarten kos ten zeventien euro en zijn te be stellen via 0900-3300033. een uitgebreid aanbod van de lekkerste gerechten, koud en warm, vis en vlees, soep en nagerechten. (Koffie, thee, jus d'orange en melk onbeperkt inbegrepen.) leuk entertainmentprogramma! BEST WESTERN GRAND HOTEL ARION cjA^ion Boulevard Bankert 266 Vlissingen 02 www.hotelarion.nl MIDDELBURG - In een snik heet Zuid-Spanje, staat een huis met daarin acht be woonsters. In het stuk Ber- narda Alba van Toneelvereni ging Heer Hendrik, uit 's-Heer Hendrikskinderen komen de bewoonsters het huis niet uit. Genoeg voer voor een psychologische thriller die op zaterdag 13 mei in 't Spie- geltheater in Middelburg te zien is. Het stuk begint wanneer de heer des huizes overlijdt. De oudste dochter erft al het geld. Al snel waart een man rond het huis. Hij stuurt aan op een huwelijk met die dochter. Haar zusjes zijn ja loers en willen de man ook wel. Ze belanden in lastige maar komische situaties. Dans Het stuk van de toneelvereni ging is een psychologische thriller met ironie waarin de speelsters ook dansen. De dans toont het ware gezicht van de personages. André Gijssel regisseert de voorstelling die op zaterdag 13 mei om 20.30 uur begint. Kaarten kosten acht euro per persoon. Het theater is aan de J. van Sprengerlaan. Re serveren is mogelijk via 0113-233495.

de Faam | 2006 | | pagina 46