Badenim Snufje Italië in de keuken Bron van inspiratie trends voor badkamer keuken Zoveel mensen, zoveel wensen. Een uitspraak die zeker ook voor de keuken geldt. Sommige mensen brengen het liefst zo weinig mogelijk tijd in de keuken door, anderen evenaren bij voorkeur een restaurant En natuurlijk bestaat hiervan ook een mix: gemak dient de mens door de weeks en uitgebreid kokkerellen in het weekend. De keukenspecialisten spelen hier op geraffineerde wij ze op in door een keur aan stijlen, materialen, kleuren en appara tuur aan te bieden. In elke gewenste stijl. Van rustiek en pastel- kleurig landelijk via zonnig mediterraan tot strak design met hoog- glanzende kastfronten. Werkruimte én opbergruimte zijn de be langrijkste ingrediënten voor een keuken waarin u met plezier aan de slag gaat Alleen of met meerdere personen. Werkruimte voor twee creëert u bijvoorbeeld met twee afzonderlijke keukenblok ken, een kookeiland of een vanaf meerdere kanten bereikbaar werkblad. Is de keukenruimte niet groot genoeg, dan kan uw keu kenadviseur wellicht een extra werkblad ontwerpen dat de keuken bovendien perfect laat aansluiten bij het woonvertrek. Want één ding is zeker: de open keuken is nog steeds dé trend. In de badkamer is het XL-douchen populair. Extra grote douche koppen met klinkende namen als 'Raindance' en 'Rainshower', maken van het douchen een ware sensatie. Rondom genieten van de waterstralen en misschien zelfs wel een aangename massage? Ides dan voor een douchekolom. Via diverse en vaak verstelbare zij-jets geniet je optimaal van het verkwikkende water. De douche kolom is ook een verademing voor de liefhebbers van het samen douchen; niemand staat meer naast de straal. Helemaal luxe zijn de stoomcabines, waarin men uiteraard ook prima kan douchen. Even bijkomen van een drukke dag? Neem dan plaats in de stoom cabine. Vul het geurreservoir met een lekker luchtje, zet een favo riet muziekje op en het ontspannen kan beginnen. Wie. liever ronddobbert in warm water kan zich laten verwennen in het brui sende en bubbelende water van een whirlpool. Geïntegreerde jets zorgen voor een gerichte massage, terwijl het kolkende water voor een energiek gevoel zorgt. Er zijn zelfs exemplaren waarbij inge bouwde onderwaterspots lichaam en geest verwennen met zoge naamde chromotherapie. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de helende werking van kleuren op ons gestel, Behalve XL-douchen is het ook mogelijk om groots te baden. In de duobaden is het heer lijk badderen met z'n tweetjes, maar er zijn ook varianten waarin drie of meer personen kunnen genieten van een weldadig warm bad. Bedenk dat deze investering niet alleen de badkamer maar ook jezelf ten goede komt! De dag beginnen in een badkamer die het aanbreken van de dag extra onderstreept. Dat is het effect wat de ontwerpers van de lichtspiegelkast uit de serie 'emcoasis' voor ogen hadden. Pas bij geopende deuren ver licht de kast de badkamer in volle sterkte. Via de lichtdoorlatende decoratieve strepen in het spiegelglas wordt de badkamer bij geslo ten deuren in een zacht licht gedompeld en creëert een sfeer van weldadige warmte. Bin nen verlicht een mooi lichtkanaal drie ver stelbare kristalglazen planken, de handige tissuebox (de opening zit in de onderzijde), een schakelaar en twee stopcontacten. Met zijn heldere, strakke karakter past de licht spiegelkast in elke moderne badkamer. De serie emcoasis wordt uitsluitend door de vakhandel geleverd. Voor de dealerlijst en gratis brochure kan gebeld worden met 073 - 599 83 20 of een kijkje genomen worden op www.emco.de. Italiaans genieten van koffie is in Nederland al he lemaal ingeburgerd. En dankzij de introductie van de inbouw espresso-koffiecenter wordt dat genie ten steeds eenvoudiger. De gemalen koffie en het water worden in een unieke flexibele koffiezetka- mer goed met elkaar vermengd. Zo komt de koffie goed in contact met het hete water en krijg je een perfect Italiaans aroma. Omdat ook voor koffie geldt dat smaken verschillen, biedt het apparaat een groot aantal individuele keuzemogelijkheden; van het instellen van de gewenste maalgraad via de dosering tot aan de mogelijkheid om van filter- koffie de typische "café lungo" te zetten. Voor meer informatie kan gekeken worden op www.bosch.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 37